מידע על חופים בקרפטוס

מידע על חופים בקרפטוס

נפגש בים – חופים בקרפטוס

מחפשים חופשה מרעננת שתעביר לכם את הקיץ כמו שצריך? יש לנו את המקום המושלם עבורכם. עם מלונות מפנקים, חופי טורקיז יפהפיים ושקט אינסופי, אין ספק שהאי קרפטוס ביוון הוא שובר השגרה הרשמי של הקיץ הקרוב. מזמינים אתכם לארוז בגד ים ולצלול אל הכתבה שתספק לכם את כל המידע על חופים בקרפטוס.

מפרצים יפהפיים וטבע פראי
כמו ישראל או צ'ילה, גם מפת קרפטוס צרה וארוכה. מה שאומר שהאי הקסום התברך במגוון חופי ים צלולים ושונים זה מזה. עמוס סרי-לוי מנהל פיתוח באיילה נסיעות מציין כי "בלא מעט מקומות אפשר לעמוד על רכס הר ולראות ים משני הצדדים. בקרפטוס יש המון חופים והמון טבע פראי".
מעבר לכך, לחופים בקרפטוס יש עוד יתרון משמעותי שעמוס מזכיר במהלך השיחה: "להרבה חופים מגיעים בשיט, כך שהם לרוב לא עמוסים בתיירים. השייט עצמו לחופים הוא באמת חוויה יוצאת דופן".

חופים בקרפטוס ששווה להכיר
חופשה בקרפטוס לא שלמה בלי בילוי הגון על החוף, ולכן שווה לציין כמה מהחופים המפורסמים של האי. במסגרת עבודתו כתב עמוס מדריך המדרג חופים בקרפטוס ובשיחה איתנו הוא מזכיר כמה שמות שכל מי שמחפש טיסות לקרפטוס צריך להכיר.
"החוף הכי מפורסם של קרפטוס הוא אפלה (Appella Beach). כשרואים כבר תמונות מקרפטוס אז זה החוף הכי מצולם. עוד חוף יפה, לא פחות מאפלה, הוא קירה פאנאיה (Kira Panagia Beach) - חוף מדהים עם קפלת כנסייה קטנה ממש על קו החוף."
לטובת הגולשים שבינינו, שווה להכיר גם את חוף אמופי (Amopy Beach): "באמופי יש רוח חזקה ומים מאוד שקטים ורדודים, כך שזה יכול להיות מקום נהדר לגלישת רוח, גם לגולשים לא הכי מנוסים. אם נופלים שם, לא קורה שום דבר בגלל המים הרדודים".

משתזפים בעיר הבירה
במהלך חופשה בקרפטוס, מרבית האורחים מתארחים בפיגאדיה, עיר הבירה של האי. גם עיר זאת התברכה בחופים מרהיבים ששווה לקפוץ אליהם. מדובר באופציה מעולה למי שרוצה לשכשכך במים בלי להתארגן על רכב שכור או שייט. 
עם כל כך הרבה אפשרויות בחירה מעולות, אין ספק שמדובר ב"צרות של עשירים". אז מהו החוף הכי טוב בקרפטוס? אנו ממליצים לכם לבוא להתארח באי המופלא ולגלות את התשובה בעצמכם.      
   
 
שלח