שייט לקריביים

שייט לקריביים

שייט לקריביים

טיול שייט מאורגן למיאמי והקריביים
ב- Oasis of the Seas
 המפוארת
מבית רויאל קריביאן 
 
תאריך יציאה:
03.04.2020 
פסח!!!
9 לילות | 10 ימים

החל מ- 2,979 € למבוגר בחדר זוגי  

מרפסות לים!!!
 
המחיר כולל:
שייט 7 לילות בפנסיון מלא באנייה + טיסות + 2 לילות בבית מלון  לפני השייט במיאמי
 
מיאמי, ארה"ב 
פארק אברגליידס, ארה"ב
לבדיי, הייטי 
פלמות', ג'מייקה
קוזומל, מקסיקו  
 
 
יום 1:  ת"א – מיאמי
בשעות הבוקר המוקדמות, נפגש בנתב"ג ונטוס דרך יעד ביניים למיאמי שבמדינת פלורידה- הנקראת גם "מלאת הפרחים", בשל העובדה שהתגלתה על ידי מגלים ספרדיים בתקופת האביב ומכאן שמה. עם נחיתתנו, העברה אל בית המלון. לינה במיאמי
 
יום מס' 2: מיאמי
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לפארק הלאומי "אברגליידס" - פארק זה הוא אזור הסובטרופי הגדול היחיד בארה"ב ובו שטחים נרחבים של מים מתוקים, מי ים וביצות. בפארק ישנם גם יערות עצי מנגרובה אך בעיקר מרבדים אינסופיים של עשב המשמש כמקום מחייתם בעלי חיים רבים ביניהם: נחשי מים, תמסחים, תנינים, פרות ים ואף משמש גם מקום קינון לזנים רבים של ציפורים, בעיקר ציפורי מים ססגוניות (מעל 300 סוגים) חלקן נדירות ביותר. אברגליידס הוא למעשה נהר רדוד, בעומק כ- 10 ס"מ  וברוחב של כ- 80 ק"מ, הזורם בזרימה איטית במיוחד. נערוך שייט ביצות קצר. לאחר מכן נמשיך לסיור במיאמי ונבקר ב-'סאות' ביץ', האזור הדרומי של חוף מיאמי. האזור ידוע כמרכז עולמי של בניינים יפיפיים בסגנון "ארטדקו" - בו אוסף של בתים בצבעי ורוד, סגול וטורקיז בהירים. במיאמי ביץ' קיימת תרבות יהודית עשירה - נראה את אנדרטת השואה שהוקמה ביוזמתם של ניצולי שואה, תושבי מיאמי ובתום הסיור נחזור למלוננו. לינה במיאמי.
 
יום מס' 3 : מיאמי – עלייה לשייט
לאחר ארוחת הבוקר והתארגנות, העברה אל נמל השייט - שם נעלה על אניית OASIS OF THE SEAS  מביתROYAL CARIBBEAN   לשייט של 7 לילות באיים הקריביים. באנייה נוכל ליהנות ממתקני ספא, מרכז כושר, מועדון לילה, קזינו,  החלקה על הקרח, מסעדות, תיאטרון ופינוקים נוספים.
 
יום  מס' 4: שייט בים
יום שכולו שייט– הזדמנות נפלאה להכיר את האנייה על שלל האטרקציות והמתחמים הנמצאים בה.
 
יום מס' 5:  לבדיי, הייטי
בשעות הבוקר, נעגון ביעדו הראשון אליו הגיע קריסטופר קולומבוס ב1492. לאבדי הינה רצועת חוף פרטית של חברת "רויאל קאריביין" המוקפת נופים עוצרי נשימה של הרים עוטים בגלימת יערות ירוקה הרחק מהעוני של פורט או פרינס. בהאיטי נהוגות שתי שפות רשמיות: השפה הצרפתית - הנפוצה בעוולם העסקים ובמערכת החינוך. מדוברת על ידי רוב תושבי האי שרכשו השכלה; והשפה הקריאולית ההאיטית. נרד לסיור חוף רגלי קצר במרכז האי ולאחריו תהיו חופשים להתפנק ולהשתזף בחופי האי. הצעירים ברוחם יוכלו להצטרף (בתוספת תשלום)  בפעילות ספורט ימי שיש לאי להציע: אופנועי ים, מצנחי רחיפה, פארקי מים לילדים, צלילה, רכיבה על סוסים  בחוף  ועוד.   
 
יום מס' 6: פלמות', ג'ימייקה
הבוקר נעגון באיי ג'מייקה- השלישי בגודלו בקרב האיים הקריביים והגדול ביותר מבין אלה הדוברים אנגלית. קולומבוס תאר את האי כ"אי היפה ביותר שראו עיני". נרד לסיור חוף- ובו נראה, מונומנטים עירוניים,  נעצור בנקודות תצפית, ונחווה טעימות רום, נשוב אל הנמל, פה ונשוטט בן דוכני המקום, נספוג מהאווירה המקומית ובשעות הצהריים נשוב אל האונייה **הסיור יערך בשפה האנגלית במיניבוסים בשיתוף חברת השייט עם אורחים נוספים **
 
יום מס' 7: שייט בים
יום שכולו שייט – הזדמנות נפלאה להכיר את האנייה העצומה על שלל האטרקציות והמתחמים הנמצאים בה.
 
יום מס' 8: קוזומל, מקסיקו
הבוקר, נעגון בקוזומל- מקסיקו. האי הכי גדול ומיושב של מקסיקו. מהאיים הפופולאריים ביותר ומגיעים אליו מעל מיליון נוסעים מדי שנה. ידוע כגן עדן לצוללנים בזכות שפע ריפי האלמוגים שסביבו. הממשלה שימרה 30 ק"מ של ריף אלמוגים כפארק לאומי תת ימי. לאחר ארוחת הבוקר, נרד לסיור חוף, נצפה בשרידי תקופת המאיה ב San Gervasio. עתיקות המקום יכירו לנו את חיי המאיה וההתיישבות העתיקה והמשמעותית של בני המאיה בקוזומל. נלמד על אלת הפוריות והבריאות ונראה את שרידי המקדש והפסלים. נעצור בEl Mirador  שם נראה מבנה סלעי מכוסה בגאות האוקיאנוס. נמשיך ל Mayan Cacao Company מפעל שוקולד מקומי בו נלמד על ההיסטוריה של השוקולד, הליך הייצור ואף נשתתף בהדגמה כולל טעימות. בתום הסיור ונשוב אל האנייה.**הסיור יערך בשפה האנגלית באוטובוס או מיניבוסים בשיתוף חברת השייט עם אורחים נוספים **
 
יום מס' 9: שייט
יום שכולו שייט – לאחר הכרות עם אזורי האנייה השונים. כל אחד יוכל לבחור מהפעילויות הרבות באנייה.
 
יום מס' 10: מיאמי – ת"א
היום נעגון בנמל מיאמי, נפרד מצוות האונייה וניסע  ובהתאם לשעת הטיסה, העברה אל שדה התעופה לטיסתנו ארצה- נחיתה יום למחרת.
 
המחיר כולל:
טיסות בינלאומיות דרך יעד ביניים אל מיאמי
2 לילות בבית מלון דרגה תיירות טובה או ראשונה, לפני השייט במיאמי
שייט 7 לילות בספינת Oasis of the Seas  מבית Royal Caribbean
כלכלה: ארוחת בוקר בבית המלון במיאמי  + פנסיון מלא על האונייה
סיורים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית
אוטובוס תיירים נוח וממוזג
דמי סבלות (מזוודה אחת לנוסע)
תשר לנותני שירותים בחו"ל (לא כולל טיפים חובה באונייה, וטיפים למדריך הישראלי)
מדריך בכיר ומנוסה
 
המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי
ויזה לארה"ב 
טיפים חובה בשייט בסך 102$ לאדם – לתשלום בעת ביצוע הזמנה
כל מה שלא נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל"
דגשים הערות
 
נשים בהריון : 
נשים בהריון הנמצאות בשבוע ה-24 ומעלה לא יורשו לעלות לאנייה. נשים בהריון עד השבוע ה-24 חייבות להציג מסמך רפואי שהן בריאות וכשירות להפלגה
 
הגבלות גיל : 
תינוקות מתחת לגיל 6 חודשים, על פי תאריך לידה שמופיע בדרכון ביום העלייה לאנייה, לא יורשו לעלות על האנייה (ביום העלייה הם צריכים להיות 6 חודשים ויום). צעירים מתחת לגיל 21 לא יכולים לגור בחדר ללא מבוגר מעל גיל 21. ילדים עד גיל 21, שלא נוסעים עם הוריהם החוקיים, או לא נושאים את אותו שם משפחה של המבוגרים המלווים אותם, חייבים להביא מכתב מנוטריון באנגלית, חתום ע"י הנוטריון, שהמבוגר המלווה אותם מורשה להיות האפוטרופוס שלהם במשך כל הנסיעה והינו אחראי להם מבחינה חוקית והמבוגר רשאי להחליט על ביצוע פעולות רפואיות כולל ניתוחים בקטין במקרה חרום.
 
חשוב:
על הנוסע לשלוח צילום דרכון בתוקף חצי שנה מעת החזרה בעת ההזמנה- כל שינוי באיות השם, אשר נמסר לנציג המכירות בעת ההזמנה, עלול לגרום לביטול ההזמנה, ללא החזר דמי ביטול.
 
כללי:
ייתכנו שינויים בשעות ומובילי הטיסות ומותנה באישורי רשות שדות התעופה.
רשימת המלונות הסופית תסופק לפני מועד היציאה. 
בימים בהם מתקיימים שיוטים (נהר/ים/איים) השיוטים יתקיימו רק בתנאי מזג אוויר המאפשרים קיום השייט וזאת בהתאם להחלטת מפעילי השייט המקומי בכל אתר.
המחיר בש"ח ישולם לפי שער הגבוה ביום התשלום.
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים. ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
התמונות להמחשה בלבד
כפוף לתנאי החברה
ט.ל.ח.
 
דמי ביטול 03.04.2020:
מעת הבטחת הטיול ועד ה  05 לינואר-  199$ לאדם
מה- 06 לינואר ועד 19 לינואר 30% מעלות הטיול
מה-20 לינואר ועד  02 לפברואר  60% מעלות הטיול
מה 03 לפברואר ועד ה 13 לפברואר  80% מעלות הטיול
מה 14 לפברואר- דמי ביטול מלאים 100%
 

 

שייט לקריביים – חופשת תענוגות

מחפשים מקום אקזוטי לטייל בו? רוצים לשלב נופש בהפלגה מרתקת במיוחד, כשאתם ניצבים במרכז הים, משקיפים על הכל כשאתם צפים ונהנים מאווירה מיוחדת? אם עניתם כן לאחת השאלות, כדאי שתתמגנטו מקרוב לאזור הקריביים הכולל את הים הקריבי, האיים וחופי היבשות שסביבו, כך תזכו לנפוש באזור יפהפה הממוקם דרום מזרחית למפרץ מקסיקו, צפון אמריקה, אזור הנושק מצד מזרח לאמריקה המרכזית ומצד צפון לדרום אמריקה. שם ממתינים לכם בציפייה 7000 איים מרהיבים ביופיים, איים עוצרי נשימה, אך לפני הכל – מצפה לכם הנאה צרופה מן ההפלגה החלומית.
שייט לקריביים דורש אנרגיה מעולה, מוטיבציה רבה ליהנות, תשוקה גדולה לים ואהבה לנופש ולטיולים מיוחדים. כשתגיעו לקריביים תזכו לבקר במקום שביקר שם לפניכם כריסטופר קולומבוס, בדיוק ב1492   כשחשב שהגיע בטעות להודו, מאז הפך האזור לקסם של ממש, יעד נכסף ומבוקש עבור רבים, אלה המחפשים שילוב של הפלגה ואזור אקזוטי ואיכותי.

חשבו כמה עונג צרוף קיים במקום רחוק כשאתם מפליגים בספינה מפוארת ומלאת תענוגות ופינוקים כמו נורוויג'ן ספיריט
 
כשהזוגיות חשובה לכם באמת – צאו לנופש רומנטי
 
רוצים לחזק את הזוגיות? צאו לטיול שייט לקריביים, שייט תענוגות עם בני הזוג באווירה רומנטית ואינטימית, כך תזכו לזמן איכות במקום מרהיב ושונה, מקום שיגרום לכם להחסיר פעימה בקצב פעימות לב מואץ, כשאתם שלובי ידיים, מבלים רק בשניים, שוכחים מהשגרה, מתלהבים מהעוצמה של הקריביים – מראה שלא רואים בכל מקום, מראה מלבב ושובה. הזדמנות עבורכם להביט בעיניים, ליהנות מהים, מהקסם של השייט, מהאטרקציות השונות, רגע לפני שתגיעו למקום היפהפה והקסום שכל איש היה שמח לפקוד אותו שוב ושוב. 
 
למה דווקא לקריביים? למה דווקא שייט?
 
שתי שאלות חשובות שכדאי לדעת את התשובות הנכונות – הקריביים הוא אזור עוצר נשימה, איש אינו נותר אדיש אליו, כך שיש גם לכם סיכוי גבוה להתמגנט למקום ולרצות לחוות ממנו עוד ועוד. שייט מאפשר אווירת חו"ל אחרת, אתם נהנים לא רק מההגעה למקום היעד, אלא מהמסע המרגש כל הדרך מישראל כשבאוניית התענוגות תכירו אנשים חדשים, תיהנו מאטרקציות מפתות, מסעדות ואוכל קולינרי לאניני טעם, חדרים אינטימיים ונעימים כשאתם צפים ונעים בתנועת הים המרגיע. 


מחפשים שייט לקריביים? נורוויג'ן גטאווי היא אונייה המפליגה לקריביים וליעדים מרתקים נוספים.
שלח