קרוז לאיים הבריטיים

קרוז לאיים הבריטיים

קרוז לאיים הבריטיים

החופשה המושלמת
שלח
טיולים מאורגנים
שלח

קרוז לאיים הבריטיים

קרוז לאיים הבריטיים – לצוף עם הדמיון אל עבר חופשה חלומית

הזדמנות לחופשה הרפתקנית של פעם בחיים
 
זהו זה! נגמרו התירוצים! הגיע הזמן שתפרגנו לעצמכם חופשה מהסרטים, חופשה שיש בה ים, מסע, איים, נופש אקסקלוסיבי ומפנק במחירים נוחים ובהסדרי תשלום נוחים. 
מעוניינים בשייט תענוגות? קרוז לאיים הבריטיים הוא חלום שתוכלו להגשים כבר היום. ארזו את המזוודה עם הבגדים, ארזו את בני הזוג, החברים או בני המשפחה וצאו להפלגה קסומה היישר לאיים הבריטיים הכוללים חמש מדינות ושטחים במערב יבשת אירופה: הרפובליקה של אירלנד, הממלכה המאוחדת של בריטניה הגדולה וצפון אירלנד הכולל את אנגליה, ויילס וסקוטלנד עם צפון אירלנד, האי מאן, גרנזי, ג'רזי.
 
הרימו את הכפפה – חופשה שיש בה מרחבים ויופי עוצר נשימה
 
מי שמחפש חופשת חו"ל באווירה ייחודית, מוזמן להרים את הכפפה ולאתר קרוז לאיים הבריטיים במהרה כי אין כמו נופש כשאתם צפים על פני הים עם מי שאתם אוהבים, אתם יכולים לקחת את בני המשפחה, את החברים או את בני הזוג ולהפליג בשייט שיש בו כל מה שנדרש – המדריך למתפנק האולטימטיבי – הרי אין זו בושה לבקש הנאה צרופה בשייט תענוגות שיש בו מסעדות ואוכל מעולה, מרכזי בילוי, בריכות ועוד, כשאתם צפים על פני המים וממתינים ליום המחר, לסערה הגדולה של הריגושים שלהם אתם מייחלים כדי להרגיש ולהתרגש ממה שיש לחיים להציע לכם. 
 
אווירת חו"ל שונה לנופש קסום
 
באיים הבריטיים תיהנו מנופש חלומי, ממקומות קסומים שלא תראו בכל מקום. זו לא אווירת חוץ לארץ רגילה כשאתם מפליגים בספינה מפנקת. זו ההתגלמות של החופשה הממכרת שאחריה לא תרצו יותר דבר אחר. פרגנו לעצמכם זמן כי החיים קצרים מדי. תנו לעצמכם חופש לנוח, חופש לנדוד בספינה, חופש להתענג על מה שיש ובמלוא העוצמה, חופש לגעת במרחבים, בנופים הקסומים, בכל מה שיש לאיים להציע לכם מאל"ף ועד תי"ו. 
אל תישארו מאחור! הצטרפו למיליוני נופשים. קרוז לאיים הבריטיים מושלם עבור כל מי שמחפש שקט וסערה, התרגשויות והנאה שיש בה עניין, מרחב, יופי ותרבות שונה לגעת בה מקרוב.