קרוז לאיים הקנריים

קרוז לאיים הקנריים

קרוז לאיים הקנריים

החופשה המושלמת
שלח
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
שלח

קרוז לאיים הקנריים

קרוז לאיים הקנריים – בואו להגשים את חלום החופשה מבעד לים

שייט תענוגות – הגשמת חלום
 
מחפשים מקום מרהיב לנפוש בו? מחפשים חופשת חו"ל כשהמסע המרתק מצוי בשייט תענוגות? מול החוף הדרום מערבי של מרוקו, כחלק מספרד ומהאיחוד האירופי, באוקיינוס האטלנטי - תמצאו את האיים הקנריים היפהפיים הנמצאים בשטח של 7,447 קילומטרים רבועים. איים אלה קרויים גם בשם "הארכיפלג הקנרי" המורכב משבעה איים: טנריף – האי הגדול מכולם הנמצא בשטח של 2,059 מטרים רבועים וכולל את הפארק הלאומי "טיידה" הנמצא על נוף געשי ומהווה אתר מורשת כלל עולמית, לה פלמה, לה גומרה, אל איירו – האי הקטן מכולם, גראן קנריה, פוארטוונטורה, לנסרוטה.
קרוז לאיים הקנריים יאפשר לכם להגיע למחוז חפצכם כשאתם צפים על פני הים הכחול. באיים הקנריים תמצאו הרי געש רבים, שמורות טבע של יערות, חופי דיונות המשמשים אתר לתיירים.  
מיליוני אנשים כבר פקדו את האיים הקנריים. כעת הגיע תורכם להדביק את הפער וליהנות ממסע של הפלגה עם מי שלצידכם – בני זוג, משפחה, חברים, עמיתים לעבודה.
זה הזמן שלכם ליהנות מחוץ לארץ באווירה אחרת, אווירה שיש בה מרחבים, יערות, הרים, עמקים, ים כחול ומה לא? 
 
להגיע למקומות אקזוטיים – חלום או מציאות? 
 
למקומות אקזוטיים כאלה כדאי לשוט עם מי שאוהבים כדי להפוך את החופשה להפלגה משמעותית, מהנה ומרגשת. בספינה עצמה תזכו לפינוקים מכל הכיוונים – אוכל טוב, בילויים, חברה מצוינת, נופים קסומים מבעד לים, חדרים פרטיים ושקט ללא סערה של ממש.
אתם יכולים לבחור כבר עכשיו את היעד המבוקש, לבחור את האנשים שאיתם תרצו לבלות בנעימים וכבר להתרגל לאופוריה שקיימת בחופשה מהסוג הזה. 
קרוז לאיים הקנריים הוא חלומו של כל מי שאוהב לנפוש באופן ייחודי ומחפש משמעות הנגלית לעין. בספינה תגלו עולם שלם של עוצמה, יופי והנאה צרופה. אתם לא צריכים לחכות עד לשנה הבאה כדי להגשים את החלום שיכול להתממש היום. הצטרפו גם אתם למיליוני התיירים שפקדו את המקום, גלו איים מרהיבים ביופיים, חופשה מרתקת שיש בה הנאה צרופה, תנועתיות ועניין.