נורוויג'ן קרוז

נורוויג'ן קרוז
נורוויג'ן קרוז
חבילת שייט לקיץ למיטב של אירופה
ב- NORWEGIAN EPIC
 המפוארת  
 
 
תאריכי יציאה:
24/7/2020, 31/7, 7/8, 14/8 | 9 לילות / 10 ימים 

ספרד – איטליה – צרפת 
 
החל מ- 1,939 € למבוגר  
  בחדר פנימי 

7 לילות שייט פנסיון מלא - כולל טיסות + 2 לילות לפני השייט בברצלונה במלון *3 BB
 
 


המחיר כולל:
• טיסות ישירות לברצלונה (חברת "ויולינג"), מזוודה אחת לנוסע 
• שייט של 7 לילות ע"ב פנסיון מלא.
• 2 לילות במלון לפני העלייה לשייט כולל ארוחת בוקר כדוגמת מלון ריאלטו
• מחיר ילד בחדר הורים גילאי 2-17 לחבילה 1450 $
• תוספת לחדר עם מרפסת 450 $ לאדם
 
 
 

נורוויג'ן מעצמה של קרוזים

כמו כל סיפור של הצלחה גם חברת נורוויג'ן החלה בשנת 1966 כספינה בודדת שהציעה קרוזים ליעדים שונים בעולם ובמשך השנים התפתחה עד שהפכה להיות חברה מובילה בתחום של שייט וספינות פאר. אם אמרתם שייט תענוגות אמרתם נורוויג'ן וכל מי שחווה שייט של החברה יוכל לספר לכם על חוויה חד פעמית. 
 
איך הכל התחיל?
הכל החל כאשר חברת הובלות מובילה בנורווגיה החליטה להיכנס לתחום הפנאי והנופש עם ספינה אחת שחוללה שינוי של ממש בעולם הקרוזים. הייחודיות של נורוויג'ן הוא ביכולת להוציא לפועל קרוזים באיכות אחרת תוך תשוקה רבה ומסירות אין קץ לנוסעים. אנשי הצוות על האונייה מחויבים להנאת הנוסעים 24 שעות ביממה וזה הופך את החוויה ליחידה מסוגה. כיום מונה החברה 11 אוניות שבכל אחת מהן מוצע שייט ברמה גבוהה בדגש על שירות וחוויה יוצאת דופן לנופשים. 
 
חברת נורוויג'ן בולטת בנוף של חברות השייט הבינלאומיות בחוויית השייט שהיא מספקת. זה נובע מפילוסופיה שלמה שמנחה את מנהלי החברה: פילוסופיית  Freestyle Cruising שמעניקה לנוסעים את החופש לבחור בסוג החופשה שהם מעוניינים לקבל. זה יכול להיות בהקשר של אופי הנופש- הרפתקני או רגוע, סוג האוכל- צמחוני או בשרי, האווירה- מגונדר ואלגנטי או נוח וקליל ולוח הזמנים- מתוזמן ומחולק או חופשי ונטול תכניות. 
 
מה מיוחד בקרוז עם נורוויג'ן?
האפשרות לבחור את סוג החופשה מאפשרת לכל קהלי היעד למצוא את החופשה המושלמת בין אם מדובר על משפחות עם ילדים, חברים, זוגות בטיול רומנטי או גמלאים. נקודת המוצא היא שחופשה צריכה להיות דבר גמיש ומותאם ללקוח כדי לאפשר לו הנאה שלמה ומלאה. צי הספינות של נורוויג'ן כולל אוניות חדשות שמציעות כל מה שחופשה צריכה לכלול בהקפדה על קו צעיר של ספינות מתוכננות מתוך פילוסופיית ה  Freestyle Cruising. 
 
זה בא לידי ביטוי באפשרויות הלינה, היצע האלכוהול, האבזור של החדרים, האטרקציות ועולם הפנאי ומערכת השירות ללקוח. כחלק מכך מציעה החברה באוניות החדשות כמו נורוויג'ן אפיק.

מתוך ההבנה שעולם השייט הוא דינמי נורוויג'ן עושה מאמצים להתחדש כל הזמן. זה בא לידי ביטוי באפשרויות הלינה, היצע האלכוהול, האבזור של החדרים, האטרקציות ועולם הפנאי ומערכת השירות ללקוח. כחלק מכך מציעה החברה באוניות החדשות וילות יוקרה, משקאות באיכות גבוהה, חדרים מחוברים ייעודיים למשפחות, מסלולי באולינג ומערכת אלקטרונית להזמנת ארוחות. 
 
נופש או קרוז או גם וגם?
מדיניות הירידה מהאונייה של נורוויג'ן מזכירה יותר אתר נופש ופחות אוניית קרוז כחלק מפילוסופיית ה Freestyle Cruising. החברה מציעה מסלולי שייט בהוואי בכל ימות השנה ומכאן ייחוד נוסף שלה. לרווחת הנוסעים היא יוצאת ממספר רב של נמלים בארה"ב ובהם ניו יורק, סיאטל, ניו אורלינס, בוסטון, טמפה ועוד. נורוויג'ן מגיעה לחמש יבשות וללמעלה מ 120 ב 52 מדינות נמלים כך שכל אחד יכול למצוא בה את קרוז החלומות שלו. 
שלח