קרוז וחבילות שייט בים הבלטי

קרוז וחבילות שייט בים הבלטי

מחפשים הפלגות בים הבלטי? אלו הדילים שלכם

קרוז בים הבלטי - הדילים הכי שווים ברשת
טיול שייט מאורגן בים הבלטי בקיץ
ב- Jewel of the Seas
 המפוארת
מבית רויאל קריביאן 
 
תאריך יציאה:
27.06.2020 
 
8 לילות | 9 ימים

החל מ- 2,259 € למבוגר בחדר זוגי  


המחיר כולל:
שייט 7 לילות בפנסיון מלא באנייה + טיסות + 1 לילה בבית מלון באזור שטוקהולם
 
שטוקהולם, שוודיה
ויסבי, שוודיה
מוזיאון ההרמיטג' -סנט פטרסבורג 
גני פטרהוף- סנט פטרסבורג
סיור הרמת הגשרים-סנט פטרסבורג
הלסינקי, פינלנד 
טאלין, אסטוניה
 
 
 
יום 1:  ת"א - שטוקהולם
בשעות הצהריים, ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה דרך יעד בייניים אל שטוקהולם- בירת שוודיה, הנחשבת לעיר היפה ביותר בסקנדינביה ומהיפות בעולם. עם נחיתתנו, העברה אל בית המלון. לינה באזור שטוקהולם.
 
יום 2: שטוקהולם ועלייה לשייט
לאחר, ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר, ובו נראה את אתריה המרכזיים של העיר, נעבור ברובע העתיק של העיר, "גמלא סטאן", ונראה את ארמון המלך, הקתדרלה, פסלו של ג'ורג הקדוש- נבקר במוזיאון ה"וזה". ובשעות הצהריים, העברה אל הנמל - שם נעלה לשייט לים הבלטי. באנייה נוכל ליהנות ממתקני ספא, מרכז כושר, בריכות, מועדון לילה, קזינו, מסעדות, תיאטרון ופינוקים נוספים. 
 
יום 3:  שייט בים – יום כיף באנייה
הזדמנות מעולה להכרות עם האנייה, נכיר את המתחמים השונים והרבים בה. נהנה מיום חופשי באנייה, מהאטרקציות והפינוקים שהיא מציעה.
 
יום 4: סנט פטרסבורג, רוסיה
הבוקר נעגון בסנט פטרסבורג, פנינת הים הבלטי היושבת לגדות המפרץ הפיני. העיר השנייה בגודלה ברוסיה ואחת היפות בעולם. נראה את הכיכרות והקתדראלות הראשיות של העיר.  נחצה את השדרה הראשית-שדרת |נייבסקי|- מהיפות והמפוארות שבסנט פטרסבורג. יש הרואים בשדרות "נייבסקי" את ה'שאנז-אליזה' של סנט פטרסבורג. נהנה מיופייה של העיר ונתרשם מהארכיטקטורה. נבקר באחד מהמוזאונים הגדולים ביותר בעולם ה"הרמיטז'" ובו אוספים רבים מכל העולם פסלים, תמונות ויצירות אומנות עוצרות נשימה. עוד נערוך שייט קצר על הנהר ובתום הסיור נשוב לאנייה. בשעות הערב המאוחרות נצא לסיור לילי בעיר ונצפה על "טקס הרמת הגשרים"-בכל לילה בשעה 01:00 הגשרים מעל נהר ה Neva"" בסנט פטרסבורג מורמים.  עשרות טונות של אספלט וברזל מורמים לעיני קהל נלהב של אלפים בכדי לאפשר לאניות להיכנס לנמל של סנט פטרסבורג או לצאת ממנו. הגשרים מורדים חזרה בשעה 5 בבוקר ועד אז תנועת הנהר בין שני חלקי העיר נפסקת. בתום הסיור, לקראת השעות הקטנות של הלילה, נשוב לאנייה.
 
יום 5: סנט פטרסבורג, רוסיה
לאחר ארוחת בוקר מאוחרת, נרד לסיור חוף נוסף ונבקר בגני "פטרהוף"- 'ורסאי של רוסיה', הגנים הוקמו במאה ה-18 על ידי פטר הגדול ושימש כמגרש השעשועים הקיצי של הקיסרים והצארים הרוסיים. נטייל ונשוטט בגנים ובפארקים המרהיבים הסובבים את הארמון. בתום הסיור, נשוב לאנייה.
 
יום 6:  הלסינקי, פינלנד
הבוקר נעגון בהלסינקי- בירת פינלנד, בה נמצא מנה מרוכזת של יופי, טבע, ארכיטקטורה, אוכל טוב ועוד. נערוך סיור בעיר ובמהלכו נראה את כיכר הסנט, היכל פינלנדיה, בית האופרה, נבקר בכנסיית "טמפליאוקיו"- אשר החלל שבה נחצב בסלע גרניט וקירותיה בגובה של 5 עד 8 מטרים. נעצור בפארק "סיבליוס" ונתרשם מהאנדרטה שבנויה מ 600 צינורות- יינתן זמן חופשי במרכז העיר ובשעות אחר הצהריים, נשוב אל האנייה.
 
יום 7: טאלין, אסטוניה
לאחר ארוחת הבוקר- נרד לסיור חוף ב"טאלין", נערוך סיור פנורמי בעיר שמחוץ לחומות ונראה את הכנסייה הלותרנית, בית האופרה ובתי העץ הסמוכים לעיר העתיקה. נראה את הפארק וארמון "קדריוג", את הפרלמנט בעיר העתיקה העליונה (מבצר "טומפאה")  וכנסיית "נייבסקי". נערוך תצפית על העיר העתיקה- חומותיה שעריה וצריחי הכנסיות המזדקרים. נרד לעיר התחתית שהתנהלה כעיר ימי ביניים טיפוסית עם חומה, שערים, ואבירי מסדר. נבקר ברחבת העיריה ששימשה שוק בימי הביניים כשבמרכזה בית העירייה שפועל מזה 600 שנה ואשר בימים ההם שימשה גם מקום הוצאה להורג. בתום הסיור, נשוב אל האונייה
 
יום 8: ויסבי, שודיה
בשעות הבוקר, נעגון ב"ויסבי" שבשודיה- "ויסבי" היא עיר ויקינגית עתיקה באי "גוטלנד", והיא נחשבת לאחת מערי ימי הביניים שהשתמרו בצורה הטובה ביותר בסקנדינביה, היא הוכרזה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נרד לסיור חוף, ובו נראה את קתדרלת "סנט מרי", נראה שרידי כנסיות מתקופת ימי הביניים, נשוטט בסמטאות הצרות של העיר, עוד נעלה לתצפית על המפרץ מצוקי "הוגלינט". ובתום הסיור, נשוב  אל האונייה
 
יום 9: שטוקהולם- ת"א
לאחר ארוחת הבוקר, נפרד מצוות נשלים סיורנו בעיר, ובשעות אחר הצהריים, העברה אל שדה התעופה של שטוקהולם לטיסתנו ארצה. נחיתה מוקדמת אור ליום מספר 10.
 
 
חשוב:
על הנוסע לשלוח צילום דרכון בתוקף חצי שנה מעת החזרה בעת ההזמנה- כל שינוי באיות השם, אשר נמסר לנציג המכירות בעת ההזמנה, עלול לגרום לביטול ההזמנה, ללא החזר דמי ביטול.
 
דמי ביטול:
מרגע הבטחת הטיול ועד 29 למרס 150$ לאדם 
מה30 למרס ועד 12 לאפריל 30% מעלות הטיול
מה 13 לאפריל ועד 26 לאפריל 60% מעלות הטיול
מה 27 לאפריל ועד 07 למאי 80% מעלות הטיול
מה 08 למאי- דמי ביטול מלאים- 100% מעלות הטיול
 
המחיר כולל:
טיסות הלוך ושוב אל שטוקהולם דרך יעד ביניים
שייט 7 לילות על אוניית Jewel of the Seas– מבית  Royal Caribbean  הלינה בחדרים פנימיים (ניתן לשדרג בהתאם לזמינות) 
1 לילה בבית מלון בדרגת תיירות ראשונה באזור שטוקהולם
סיורים וביקורים כולל דמי כניסה וסיורי חוף כמפורט בתוכנית
אוטובוס תיירים נוח לביצוע תכנית הטיול
כלכלה: ארוחת בוקר בבית המלון +פנסיון מלא באונייה (בסיורי החוף ארוחות הצהריים וארוחות נוספות אינן כלולות, אלה אם צוין אחרת)
תשר למדריכים ונהגים בחו"ל (למעט טיפים למדריך הישראלי)
מדריכ/ה בכיר/ה ומנוסה 
 
המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי
טיפים חובה בשייט בסך כ 102$ לאדם לתשלום בעת ביצוע ההזמנה
טיפים למדריך הישראלי
כל מה שאינו מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל
 
כללי:
ייתכנו שינויים בשעות ומובילי הטיסות ומותנה באישורי רשות שדות התעופה.
רשימת המלונות הסופית תסופק לפני מועד היציאה. 
בימים בהם מתקיימים שיוטים (נהר / ים / איים) השיוטים יתקיימו רק בתנאי מזג אוויר המאפשרים קיום השייט וזאת בהתאם להחלטת מפעילי השייט המקומי בכל אתר.
המחיר בשקלים ישולם לפי שער החליפין הגבוה ביום התשלום.
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים. ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
התמונות להמחשה בלבד
כפוף לתנאי החברה
 ט.ל.ח
חבילת שייט לים הבלטי
ב- NORWEGIAN ESCAPE המפוארת  
 
תאריכי החבילה:
24.06.20-04.07.20 | 10 לילות

גרמניה, אסטוניה, רוסיה, פינלנד ושוודיה
 
החל מ- 2,295 $ למבוגר  
  בחדר פנימי 

המחיר כולל:
טיסות הלוך ושוב לקופנהגן עם עצירת ביניים באירופה כולל מזוודות
לילה במלון במרכז קופנהגן לפני השייט בדרגת תיירות טובה ע"ב ארוחת בוקר
הפלגה בת 9 לילות באניית הפאר Norwegian Escape חדר עם חלון
מיסי נמל
 
 
המחיר אינו כולל
העברות
סיורי חוף
טיפים
ביטוח נסיעות ומטען ו/או ביטוח ביטול נסיעה

חבילות שייט וקרוזים לים הבלטי

קרוזים לים הבלטי ייקחו אתכם אל המחוזות היפים ביותר, אל חופי המדינות החלומיות כגון שבדיה, פינלנד, רוסיה, אסטוניה, לטביה ועוד.
 
גם אם ביקרתם במדינות האלו בעבר, אנו מבטיחים לכם שכזה טיול עוד לא חוויתם! הפלגת נופש היא הזדמנות מאוד מיוחדת לחוות את העולם מנקודת מבט אחרת: דרך האוקיינוסים האינסופיים והחופים המרהיבים.
 
שייט באוניות פאר
האניות שתיקחנה אתכם למסעות המפולאים הללו אלו לרוב אניות פאר המציעות דרגת אירוח של פנסיון מלא. באניות האלו תמצאו את כל מה שיש  במלונות חמישה כוכבים ואף יותר. בריכות שחיה, חדר כושר, מרכזי ספא, מגלשות מים, מועדונים, אולמות קולנוע ותיאטרון ועוד.
 
מדובר בנופש שהוא מתחילתו ועד סופו פינוק, הוד והדר. כיום מחירי הפלגות הנופש - המגיעות כחלק מחבילות שייט לים הבלטי - כוללים גם טיסות ולעיתים אף סיורי חוף מיוחדים בערים נבחרות במהלך ההפלגה.
 
בשל כך ניתן למצוא היום מבחר גדול של חבילות שייט זולות לים הבלטי המתאימות לכל כיס. ישנן מספר חברות שייט המציעות הפלגות לים הבלטי, הבולטות שביניהן הן חברת MSC CRUSIES ורויאל קריביאן. שתיהן חברות מפורסמות ופופולריות ברחבי העולם, ששמן הולך לפניהן והן שמות דגש גדול על איכות השירות והמתקנים בספינותיהן.
 
סיורי חוף במדינות הים הבלטי
כאמור, תמיד כדאי לברר האם ההפלגה לים הבלטי כוללת גם סיורים במדינות עצמן. במידה וכן הסיורים הללו לרוב יגיעו אל שטוקהולם בשבדיה, טאלין באסטוניה, סנט פטסבורג ברוסיה, הלסינקי בפינלנד ועוד. לעיתים ישנם אף סיורי חוף בעברית! עם מדריך דובר עברית! כדאי לברר את הפרטים טרם הזמנת החבילה.
 
חבילות שייט לים הבלטי מה זה כולל?
אנו ממליצים תמיד לבדוק האם חבילת השייט כולל גם טיסות ו/או לינה בבתי מלון במהלך הסיורים. הפלגה ממוצעת אורכת בין 8-10 לילות ו 9-11 ימים. תמיד ישנם מבצעים כאלו ואחרים ובייחוד למשפחות עם ילדים.
 
מומלץ לברר גם לגבי סוגי החדרים - חדרים עם/בלי חלון, עם/בלי מרפסת, בדומה להזמנת חדר בבית מלון רגיל ישנן גם סוויטות, חדרי משפחה ועוד. באופן כללי ברוב האניות תמצאו גם הפעלות מיוחדות לילדים ולבני נוער, מגוון מסעדות, ברים ועוד.
 
הפלגה נעימה
צוות איילה נסיעות


מחפשים הפלגה בים הבלטי? לחצו כאן להפלגות נופש עם אוניית הפאר costa pacifica
שלח