קרוז וחבילות שייט בים הבלטי

קרוז וחבילות שייט בים הבלטי

מחפשים הפלגות בים הבלטי? אלו הדילים שלכם

קרוז בים הבלטי - הדילים הכי שווים ברשת

חבילות שייט וקרוזים לים הבלטי

קרוזים לים הבלטי ייקחו אתכם אל המחוזות היפים ביותר, אל חופי המדינות החלומיות כגון שבדיה, פינלנד, רוסיה, אסטוניה, לטביה ועוד.
 
גם אם ביקרתם במדינות האלו בעבר, אנו מבטיחים לכם שכזה טיול עוד לא חוויתם! הפלגת נופש היא הזדמנות מאוד מיוחדת לחוות את העולם מנקודת מבט אחרת: דרך האוקיינוסים האינסופיים והחופים המרהיבים.
 
שייט באוניות פאר
האניות שתיקחנה אתכם למסעות המפולאים הללו אלו לרוב אניות פאר המציעות דרגת אירוח של פנסיון מלא. באניות האלו תמצאו את כל מה שיש  במלונות חמישה כוכבים ואף יותר. בריכות שחיה, חדר כושר, מרכזי ספא, מגלשות מים, מועדונים, אולמות קולנוע ותיאטרון ועוד.
 
מדובר בנופש שהוא מתחילתו ועד סופו פינוק, הוד והדר. כיום מחירי הפלגות הנופש - המגיעות כחלק מחבילות שייט לים הבלטי - כוללים גם טיסות ולעיתים אף סיורי חוף מיוחדים בערים נבחרות במהלך ההפלגה.
 
בשל כך ניתן למצוא היום מבחר גדול של חבילות שייט זולות לים הבלטי המתאימות לכל כיס. ישנן מספר חברות שייט המציעות הפלגות לים הבלטי, הבולטות שביניהן הן חברת MSC CRUSIES ורויאל קריביאן. שתיהן חברות מפורסמות ופופולריות ברחבי העולם, ששמן הולך לפניהן והן שמות דגש גדול על איכות השירות והמתקנים בספינותיהן.
 
סיורי חוף במדינות הים הבלטי
כאמור, תמיד כדאי לברר האם ההפלגה לים הבלטי כוללת גם סיורים במדינות עצמן. במידה וכן הסיורים הללו לרוב יגיעו אל שטוקהולם בשבדיה, טאלין באסטוניה, סנט פטסבורג ברוסיה, הלסינקי בפינלנד ועוד. לעיתים ישנם אף סיורי חוף בעברית! עם מדריך דובר עברית! כדאי לברר את הפרטים טרם הזמנת החבילה.
 
חבילות שייט לים הבלטי מה זה כולל?
אנו ממליצים תמיד לבדוק האם חבילת השייט כולל גם טיסות ו/או לינה בבתי מלון במהלך הסיורים. הפלגה ממוצעת אורכת בין 8-10 לילות ו 9-11 ימים. תמיד ישנם מבצעים כאלו ואחרים ובייחוד למשפחות עם ילדים.
 
מומלץ לברר גם לגבי סוגי החדרים - חדרים עם/בלי חלון, עם/בלי מרפסת, בדומה להזמנת חדר בבית מלון רגיל ישנן גם סוויטות, חדרי משפחה ועוד. באופן כללי ברוב האניות תמצאו גם הפעלות מיוחדות לילדים ולבני נוער, מגוון מסעדות, ברים ועוד.
 
הפלגה נעימה
צוות איילה נסיעות


מחפשים הפלגה בים הבלטי? לחצו כאן להפלגות נופש עם אוניית הפאר costa pacifica
חבילות הפלגות

שייט לים הבלטי

15.06 - 25.06
Norwegian Escape
9  לילות פנסיון מלא העברות
שלח
שלח