קרוז לארצות הברית

קרוז לארצות הברית

קרוז לארצות הברית

מידע אודות קרוזים לארה"ב

שייט לארצות הברית מסע בעקבות ראשוני המתיישבים

המהגרים הראשונים שהגיעו לארצות הברית לא חלמו על השפע שמחכה להם ועל שלל האפשרויות שעומדות להיפתח בפניהם. באופן דומה למדי, גם מי שלוקח קרוז לארצות הברית לא יכול לשער בנפשו את העוצמות שהוא עומד לחוות לא רק במסגרת שייט לארצות הברית אלא גם במסגרת הטיול בחופי המזרחיים או המערביים. 
 
מזרח, מערב ומה שביניהם
חופה המזרחי של ארצות הברית מציע שלל אטרקציות: ערים מיוחדות דוגמת בוסטון, ניו יורק ומיאמי וכן התיישבויות אקזוטיות וחבלי ארץ מיוחדים במינם עם פארקים מיוחדים, טבע עוצמתי למדי ואוכלוסיות מגוונות. ההפלגות למזרח ארה"ב כוללות על פי רוב את בוסטון, פורטלנד- העיר הגדולה במדינת מיין, בולטימור וקוויבק בקנדה. במסגרת הטיול תזכו לראות את מפלי הניאגרה ועוד אטרקציות מיוחדות ששייכות כולן למזרח ארצות הברית. 
 
שייט למערב ארה"ב ולקנדה מציע גם הוא חוויה מיוחדת במינה של טיול בעקבות ראשוני הנוחתים על אמריקה. זה כולל ביקור באתרים ההיסטוריים הכי חשובים בארצות הברית וכן מפגש עם הנופים המדהימים של מערב ארצות הברית וקנדה. קרוז לארצות הברית שמתמקד בצד המערבי מפגיש את המטייל עם פיסה חשובה מההיסטוריה: הערים הראשונות שהוקמו באמריקה לפני כ-300 שנה, לצד הפארקים הכי מיוחדים של ארצות הברית, חופי הים התוססים והאוכלוסייה המיוחדת ששונה למדי מזו של מזרח ארצות הברית. 
 
איך נשדרג קרוז לארצות הברית?
קרוז לארצות הברית יכול לכלול גם הפלגה לאי ברמודה, לאלסקה, או לכיוון איי הוואי.שייט מאירופה לארצות הברית יתקיים על אונייה מפוארת ומיוחדת במינה שבה תקבלו את כל הפינוקים שחופשה כוללת: אונייה גדולה ומפוארת, אוכל משובח, בר לשירותכם, חדרים גדולים ומרווחים שתוכלו לשדרג לפי צורך ובתוספת תשלום בהתאם לתקציב שלכם ועוד. 
 
היתרון של שייט לארצות הברית
למעשה, שלא כמו טיסה מייגעת ומפרכת לארצות הברית שכל מה שאתם מייחלים הוא שתסתיים כבר, שייט לארצות הברית הוא חוויה בפני עצמה שמאפשרת לכם ליהנות מרגע שעליתם לאונייה. כך, המסע הוא חלק מהעניין וכבר מראשיתו תחוו חוויה של חופשה. משום שמדובר על שייט ארוך, חשוב לבדוק מהו גודל התא שתקבלו וכן להקפיד להזמין שייט מאירופה לארצות הברית במועד מתאים כדי להבטיח את מקומכם. 
 
ארצות הברית היא מדינה ענקית שמשתרעת על פני חצי מיבשת אמריקה ולכן חשוב לקחת בחשבון שבמסגרת שייט מאירופה לארצות הברית לא תספיקו לראות ולחוות את מרבית האטרקציות. במקום זה הסתפקו במועט והתמקדו בחוויה יוצאת הדופן שהענקתם לעצמכם: מסע מיוחד ליבשת מיוחדת במינה ואל מדינה רב גונית וצבעונית במיוחד. 
שלח