טיול עם ילדים באוסטרליה

טיול עם ילדים באוסטרליה

טיסות לסידני

חבילה בהרכבה עצמית לאוסטרליה

טיולים מאורגנים לאוסטרליה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לסידני

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

טיול עם ילדים באוסטרליה

 
מתכננים טיול עם הילדים ביבשת אוסטרליה? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה של כל האטרקציות הכי נחשבות במסגרת טיול עם ילדים ביבשת. 
 
• האקווריום של מערב אוסטרליה- אקווריום ענק הממוקם בעיר פרת' שבמערב אוסטרליה. האקווריום מכיל כמות אדירה של בעלי חיים ימיים, לרבות, דגים הייחודיים ליבשת אוסטרליה. בין החודשים ספטמבר לדצמבר ניתן לצאת לשייט המכונה: OCEAN SAFARI. שייט זה יחשוף אתכם לדולפינים, אריות ים, לווייתנים ועוד בעלי חיים ימיים. 
 
• גן החיות של פרת'- במידה וגם אתם מטיילים עם הילדים במערב אוסטרליה ובעיר פרת', אחת מהאטרקציות העומדות לרשותכם היא גן החיות המקומי. בן החיות תוכלו לפגוש מקרוב מספר רב של חיות ייחודיות לאוסטרליה. כמו כן, גן החיות מאכלס בשטחו בעלי חיים שהגיעו ליבשת אוסטרליה מאפריקה ואסיה. 
 
• פארק לאומי רויאל- פארק הממוקם בסמוך לעיר סידני. הפארק משלב בשטחו מתחמי קמפינג לצד פינות פיקניק ומסלולי הליכה רגליים. הטבע הפראי של הפארק כולל: חופים קסומים, צוקים פראיים ושטח יער המכוסה בעצים גבוהים במיוחד. 
 
• אקווריום פיאר בסידני- אקווריום ענק הנחשב לאחד מהגדולים ביותר ביבשת אוסטרליה. האקווריום מאכלס כמות אדירה של למעלה מ-5,000 בעלי חיים ימיים. במתחם ניתן לקיים מגוון רחב של פעילויות לכל המשפחה, לרבות, שחיה וצלילה לצד היונקים הימיים הגדולים. 
 
• גן החיות המלכותי של מלבורן- גן חיות גדול ומרשים הנחשב לאחד מגני החיות הוותיקים ביותר בעולם. גן החיות ממוקם בעיר מלבורן והוא כולל מתחמי מגורים מטופחים המיועדים לכל חיה בהתאם לאופייה. 
 
• הגנים הבוטניים רויאל- גנים בוטניים הממוקמים בעיר מלבורן. שטח הגן מורכב מגינות מטופחות ועניקיות הכוללות: צמחים, פרחים ופרפרים ממקומות שונים בעולם. בשטח הגן מצויים גם אזורים נרחבים המיועדים לפיקניק. 
 
• חוף מנלי- אחד מחופי הגלישה המפורסמים ביותר בעולם. החוף ממוקם בעיר סידיני ובחוף זה ילדיכם יוכלו ליהנות מלימודי גלישה על ידי מורים שהם גם ספורטאיים אולימפיים בענף הגלישה. בסמוך לחוף ממתינים לכם מוקדי בילוי תיירותיים העובדים מסביב לשעון, החל מגלידריות ובתי קפה ועד למסעדות ומתחמי קניות. 

דילים ברגע האחרון

שלח