טיסות לארגנטינה

טיסות לארגנטינה

טיסות לארגנטינה

טיסות לארגנטינה

טיסות לארגנטינה

ארגנטינה שוכנת בחצי הכדור הדרומי, כלומר בדרום יבשת אמריקה, לפיכך עונות השנה בארגנטינה הן הפוכות בהשוואה לכדור הארץ הצפוני. עונת הקיץ בארגנטינה ידועה כמי שמלווה בעומסי חום כבדים במיוחד וכן גם בכמות יוצאת דופן של תיירים. עונת הקיץ בארגנטינה חלה בין החודשים דצמבר למרץ. לנוכח העומס התיירותי שמאפיין את הקיץ של ארגנטינה, יוקר המחייה בה לצד הלינה מושפעים מכך באופן משמעותי. ביחס לפרו ובוליביה, ארגנטינה נחשבת למדיה יקרה בעיקר מבחינת המחיה, לכן מומלץ לחפש טיסות מוזלות לארגנטינה.
 
מה מיוחד בארגנטינה?
ישנו מספר מוגבל של חברות תעופה המציעות טיסות לארגנטינה מישראל. יש לציין שכל הטיסות מנמל התעופה בן גוריון בתל אביב כוללות עצירות ביניים. מכיוון שטיסה לארגנטינה היא טיסה מאד ארוכה שאורכת למעלה מחמש עשרה שעות בממוצע, אין שום טיסה ישירה שיוצאת מישראל ליעד זה. יעדי הנחיתה של מרבית הטיסות שמגיעות לארגנטינה הוא שדה התעופה מיניסטרו פיסטריני השוכן במרחק של כשלושים וחמישה ק"מ מהעיר עצמה. מדובר בשדה התעופה הראשי והמרכזי של ארגנטינה.
 
איזה מבחר יש?
מבחר הטיסות כולל בין השאר טיסות מוזלות, טיסות שכר או טיסות שמגיעות כחלק מחבילות נופש. טיסות זולות לארגנטינה ניתן להשיג בכמה דרכים בין אם מדובר בטיסות שכר או בטיסות של הרגע האחרון. אם אתם ספונטאניים ויכולים להרשות לעצמכם להיות גמישים מאד עם תאריכי היציאה והחזרה לארץ, אנו ממליצים לכם לחכות לרגע האחרון וליהנות מחיסכון משמעותי בעלויות כרטיסי הטיסה לארגנטינה. דרך שנייה להוזיל את עלויות הטיסה היא על ידי רכישה של חבילת נופש הכוללת טיסה בית מלון ופעילויות.
 
כמה זמן?
כאמור הטיסות הן ארוכות במיוחד ונמשכות לא פחות משבע עשרה שעות. יש לציין שטיסות אלו מבצעות עצירות ביניים, כאשר הדבר עשוי להשפיע על משך הזמן הכולל של הטיסה, תלוי כמובן בזמני ההמתנה בכל אחד מהיעדים של עצירות הביניים. מרבית התיירים המגיעים לארגנטינה מתחילים את הטיול שלהם בעיר הבירה בואנוס איירס בה ישנם כמה וכמה שדות תעופה.
שלח