טיסות לבאזל

טיסות לבאזל

טיסות לבאזל

טיסות לבאזל

טיסות לבאזל

העיר באזל היא השנייה בגודלה בשוויץ ונחשבת לרבת השפעה. היא נמצאת בין הרי הריין שבצפון והיורה בדרום, וגובלת עם גרמניה וצרפת. בבאזל ישנם למעלה ממאתיים אלף תושבים והיא מגוללת היסטוריה של אלפיים שנה. העיר באזל היא תעשייתית בעיקרה ושוכנת במרכזה של תעשיית הרוקחות והתעשייה הכימית של כל שווייץ. מדי שנה מארחת באזל ירידי מסחר גדולים וביניהם היריד הישן שנקרא יריד הסתיו שנערך בעיר החל משנת 1471. השם המקורי של באזל הינו באזיליה וניתן לה על ידי מקימיה הראשונים, הרומאים.
 
מה מיוחד בבאזל?
טיסות לבאזל מוצעות הן על ידי חברות תעופה שוויצריות והן על ידי חברות תעופה ישראליות. מעבר לכך ישנן עוד חברות נוספות המפעילות טיסות הכוללות עצירות ביניים בדרך לבאזל שבשווייץ, כמו למשל חברות תעופה גרמניות וטורקיות. שדה התעופה ששוכן בעיר באזל נקרא מילוז (מולהאוס) פרייבורג ובו ניתן ליהנות משירותי תחבורה שונים לרבות אוטובוסים, מוניות ושירותי השכרת רכב במקום. ניתן גם להגיע לבאזל על ידי טיסה ישירה לציריך שבשווייץ ומשם לקחת רכבת או לשכור רכב ישירות לעיר באזל.
 
איזה מבחר יש של טיסות ?
באופן כללי ניתן להזמין טיסה לבאזל במסלול ישיר או במסלול המשלב חניות ביניים בנלי תעופה שונים באירופה, על מנת להגיע לעיר באזל שבשווייץ. מדובר בטיסה קצרה יחסית ועל כן גם מאד נוחה. התקופה המומלצת ביותר להזמין כרטיסי טיסה לעיר באזל היא בחודשים יוני עד ספטמבר, בהם מזג האוויר נוח מאד ומאפשר לטייל בעיר בנוחיות. באזל מתאפיינת במזג אוויר קר במיוחד ביתר חודשי השנה המלווה במשקעים רבים. קחו בחשבון נתונים אלו כאשר אתם מתכננים להזמין טיסה. 
 
כמה זמן?
כאמור הטיסות הן נוחות מאד בשל העובדה הפשוטה שהן אורכות כארבע שעות בלבד. אם ברצונכם להוזיל בעלויות הטיסה ניתן להזמין טיסה במסלול המשלב עצירות ביניים, מה שמן הסתם יאריך את הטיסה עצמה אך יאפשר לכם לחסוך בעלויות. משדה התעופה בבאזל ניתן להזמין מונית למרכז העיר אולם הרבה יותר זול ולא פחות נוח להיעזר בשירותי האוטובוסים של השדה כדי להגיע לעיר.
שלח