טיסות לברזיל

טיסות לברזיל

טיסות לברזיל

טיסות לברזיל

חיפשתם טיסות לברזיל?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לברזיל
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לברזיל

אחת המדינות הגדולות ביותר בעולם היא ברזיל אשר נחשבת בנוסף ליעד תיירותי מבוקש ברחבי דרום אמריקה. שני נתוני הפתיחה הללו הופכים את ברזיל למדינה בעלת היצע מגוון של אטרקציות ואינסוף פעילויות. אחת מהאטרקציות הבולטות ביותר בברזיל מזוהה עם הפסל הענק של ישו- הקורקובאדו- אשר משקיף על כל השכונות של העיר ריו דה ז'נרו. מרבית התיירים המגיעים לברזיל מתחילים את הטיול בעיר ריו דה ז'נרו כדי לצפות במחזה המרהיב והעוצר נשימה של הפסל.
 
מה מיוחד בברזיל?
טיסות לברזיל נוחתות בשני יעדים האחד הוא נמל התעופה שבעיר ריו דה ז'נרו והשני הוא נמל התעופה בסן פאולו. ברוב המקרים נוסעים לברזיל יעדיפו להזמין טיסת פנים לעיר מנאוס על מנת לערוך טרקים מאתגרים באזור הצפוני של ברזיל, ביערות הגשם ובנהר האמזונס. נמל התעופה בריו דה ז'נרו נחשב לגדול ביותר בכל המדינה וידוע כמי שמשרת בצורה נאמנה את התיירים שזה עתה נחתו בברזיל. הוא שוכן במרחק של עשרים ק"מ מהעיר עצמה וכולל שני טרמינלים רחבי ידיים ויעילים במיוחד.
 
איזה מבחר יש של טיסות ?
כאמור ישנם שני יעדי נחיתה לטיסות היוצאות מישראל לברזיל והם נמל התעופה בעיר ריו דה ז'נרו או בעיר סן פאולו. ישנן לא מעט חברות תעופה המציעות שירותי טיסה לברזיל ובכללן ניתן למנות חברות ישראליות וחברות תעופה אירופאיות. מעבר לכך חברות תעופה נוספות מציעות כרטיסי טיסה מוזלים לברזיל מיעדים שונים ברחבי אירופה ומקומות נוספים. ברוב המקרים הטיסות כוללות עצירות ביניים של מספר שעות. בין שני שדות התעופה של ברזיל, סאן פאולו וריו דה ז'נרו ישנו קו של טיסות פנימיות, כך שלא משנה אם תחליטו להזמין טיסה לסאן פאולו או טיסה לריו דה ז'נרו
 
כמה זמן?
טיסות היוצאות לברזיל מישראל הן טיסות ארוכות שכוללות כאמור עצירות ביניים ביעדים משתנים של כמה שעות. באופן ממוצע טיסה לברזיל אורכת כשמונה עשרה שעות, ויש להביא זאת בחשבון ולתכנן את הטיסה והזמנת הכרטיסים מבעוד מועד. במהלך תקופת הקרנבל כלומר בחודשים מרץ ואפריל מחירי הטיסות ומחירי חבילות לברזיל מאמירים והתפוסה בבתי המלון כמעט ומלאה. בתקופה זו תכנון הטיול בברזיל עשוי להיות הרבה יותר מסובך.