טיסות לבולגריה

טיסות לבולגריה

טיסות לבולגריה

טיסות זולות לבולגריה

שלח
טיסות סופיה

טיסה לבולגריה ברגע האחרון

בין התאריכים, 30.06 - 04.07
טיסת שכר
AIR BULGARIA
נחיתה בסופיה
טיסות סופיה

טיסות לבולגריה - סופיה

בין התאריכים, 18.07 - 21.07
טיסת שכר
AIR BULGARIA

כרטיסי טיסה זולים לבולגריה

טיסות ורנה

טיסה לבולגריה - ורנה

בין התאריכים, 28.07 - 31.07
טיסת שכר
ישראייר
טיסות בורגס

טיסה לבולגריה - בורגס

בין התאריכים, 05.08 - 06.08
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ורנה

טיסות זולות לבולגריה - ורנה

בין התאריכים, 01.09 - 05.09
טיסת שכר
BLUE BIRD
טיסות בורגס

טיסה זולה לבולגריה - בורגס

בין התאריכים, 21.06 - 28.06
טיסת שכר
ישראייר
שלח

טיסות לבולגריה

אחת ממדינות הבלקן, בולגריה, מציעה למבקריה חופשות נהדרות המשלבות בין אתרים היסטוריים מרתקים לבין כפרים ועיירות ציוריות, חופי ים משגעים, שיעניקו לכם הזדמנות נהדרת לבלות בנעימים, לטייל מחד ולנפוש בשלווה מאידך. בבולגריה ישנם לא מעט תיירים המגיעים במסגרת של טיול שורשים. מתכננים חופשה בבולגריה בקרוב? אנו ממליצים לכם לשקול בכובד ראש את האפשרות לחלק את הטיול בין כמה וכמה יעדים במדינה הנפלאה הזו ובכללם העיר סופיה, העיר בורגס, נסבר, ורנה ועוד.
 
מה מיוחד בבולגריה?
ישנם שלושה יעדי נחיתה עבור טיסות שיוצאות מישראל לבולגריה: שדה התעופה בעיר סופיה, הלא היא בירת בולגריה, שדה התעופה בורגס ובורנה. מרבית חברות התעופה המפעילות טיסות לבולגריה הן אירופאיות, אולם בשנים האחרונות החלו גם חברות תעופה ישראליות להפעיל טיסות לבורגס שבבולגריה. ניתן למצוא טיסות לבורגס שבבולגריה לאורך כל ימות השנה, ובפרט במהלך חודשי הקיץ בהם רמת הביקוש לבקר בבולגריה עולה לנוכח האקלים הנוח והנעים לטיולים. 
 
איזה מבחר יש של טיסות ?
כאמור ישנם שלושה שדות תעופה אליהם מגיעות טיסות מישראל לבולגריה. נמל התעופה סארפובו הוא הנמל הרשמי של העיר בורגס שבבולגריה. השדה עצמו שוכן במרחק של 12 ק"מ מהעיר בורגס. יעד נוסף הוא בירת בולגריה, סופיה, שלעתים אפשר לאתר דיל הכולל טיסה ליעד זה על בסיס של מקומות פנויים. ולבסוף, העיר ורנה גם היא מהווה יעד נחיתה של טיסות לבולגריה מישראל, כאשר ניתן למצוא טיסות מוזלות ליעד זה שהפך לאחרונה להיות פופולארי במיוחד.
 
כמה זמן?
משך זמן הטיסה לבולגריה משתנה בהתאם ליעד הנחיתה. טיסה לעיר בורגס שבבולגריה אורכת כשעתיים באופן ממוצע, ואילו טיסה לעיר ורנה שבבולגריה אורכת כשלוש שעות טיסה במדיה ומדובר בקו ישיר. בשתי הערים האמורות ניתן ליהנות משירותי תחבורה יעילים בנמל התעופה שיקצרו את משך ההגעה לעיר עצמה. בין שירותי התחבורה המוצעים בשדות התעופה הנ"ל ניתן למצוא שירותי השכרת כלי רכב, שירותי מוניות, אוטובוסים בתדירות די נוחה.