טיסות לשיקגו

טיסות לשיקגו

טיסות לשיקגו

טיסות לשיקגו

מחפשים טיסה לשיקגו? 
הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לשיקגו
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לשיקגו

בשיקגו היא העיר השלישית בגודלה בארצות הברית. היא אמנם אינה מושכת תשומת לב כמו ניו יורק ולוס אנג'לס, שנמצאות כל אחת בחוף אחר, אך עדיין זוהי עיר מיוחדת ומעניינת. כאשר תעלו על טיסה לשיקגו תוכלו לראות לפני הנחיתה את גורדי השחקים העצומים שבה. יש בה מגדלי ענק מהגבוהים שישנם באמריקה כולה. הבולט מביניהם הוא מגדל ויליס- מגדל הטלוויזיה של העיר. כאשר תעמדו על מרפסת התצפית בו תוכלו לראות את כל שיקגו ואפילו את המדינות שמעבר לה. רק לשם השוואה- המגדל מגיע כמעט לגובהו של הר הכרמל. צריך לראות בשביל לגמרי לתפוס את הגובה הרב. מלבד המגדלים בשיקגו ישנם כמובן מרכז קניות רבים, מסעדות, גנים ופארקים גדולים בהם אפשר להתנתק מהמולת העיר ועוד.
 
מה מיוחד בשיקגו?
טיסות לשיקגו ינחיתו אתכם בעיר אמריקאית אמיתית שנותנת את כל מה שיש לארצות הברית להציע. כאמור, מגדלי הענק המסמלים כל כך את ארצות הברית נמצאים כאן בכמויות כאשר כל אחד מהם באמת ראוי לשם גורד שחקים. בעיר ישנם מוזיאונים שונים לאמנות מודרנית , מוזיאון לטבע ומדע ועוד. שיקגו נמצאת על גדותיו של אגם מישיגן אשר מהנה לטייל לידו. בעיר מתקיימים פסטיבלים גדולים, ומופעים ללא תשלום. פארקים גדולים כמו פארק לינקולן השוכן על שפת האגם או פארק המילניום מאזנים את החוויה שלכם כמטיילים ויכולים להוציא אתכם מדי פעם מקצב החיים המסחרר של העיר. שיקגו היא גם עיר נהדרת לילדים. עם ביקור בגן החיות הגדול, פארק השעשועים וגם חנות ענק של לגו (שסביר כי המחירים בה נמוכים מבארץ) גם הם יצאו מרוצים.
 
איזה מבחר של טיסות יש?
ישנן טיסות שהן ישירות. טיסות אלה מופעלות על ידי חברת אל על וגם על ידי חברת דלתא. טיסות עם עצירת ביניים מספקות חברות כמו טורקיש איירליינס, בריטיש איירווייס, סוויס וחברות נוספות.
 
כמה זמן?
טיסה לשיקגו נמשכת כאחת עשרה וחצי שעות, לא כולל עצירות. ניתן לטייל בעיר במשך שבוע לפחות כאשר הימים שלכם יהיו מלאים. כדאי להגיע לשיקגו בחודשים מאי- ספטמבר ולא בחורף.