טיסות לקישינב

טיסות לקישינב

טיסות לקישינב
שלח
טיסות קישינב

קישינב

בין התאריכים, 24.06 - 28.06
טיסת שכר
ישראייר
טיסות קישינב

קישינב

בין התאריכים, 15.07 - 19.07
טיסת שכר
ישראייר
טיסות קישינב

קישינב

בין התאריכים, 24.07 - 30.07
טיסת שכר
ישראייר
טיסות קישינב

קישינב

בין התאריכים, 04.08 - 06.08
טיסת שכר
FLY ONE
טיסות קישינב

קישינב

בין התאריכים, 05.09 - 12.09
טיסת שכר
ישראייר
טיסות קישינב

קישינב

בין התאריכים, 11.09 - 12.09
טיסת שכר
ישראייר

טיסות לקישינב

חיפשתם טיסות לקישינב?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לקישינב
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.

ברגע האחרון לקישינב

משתלם להיות ספונטניים

שלח

טיסות לקישינב

קישינב היא בירתה של מדינת מולדובה שגובלת עם רומניה ממערב ועם אוקראינה מצפון. קישינב היא עיר מלאה בחיים ותוססת. ניתן למצוא בה תרבות רבת שנים ולהתרשם ממנה במוזיאון להיסטוריה, מוזיאון לאמנויות יפות או בביקור בביתו  של המשורר הנודע פושקין. לצד ההיסטוריה העיר היא עיר מודרנית, יש בה חיי לילה וניתן לראות את המקומיים בעיר חוגגים ונהנים ומה צריך יותר כאשר מבקרים בעיר? שמחת המקומיים מיד יוצרת אוירה כיפית לטיול כולו. טיסה לקישינב תאפשר לכם לבקר גם מחוץ לעיר, לראות שטחים חקלאיים גדולים, להנות משווקים ומביקור בכפרים ולהנות מטיול באזורים פראיים כמו אוריי העתיקה שהיא מנזר החצוב בסלע. הצוק משקף גם על נהר שעובר במקום וניתן גם להכנס לתוך המנזר.
 
מה מיוחד בטיסות לקישינב?
טיסות לקישינב מביאות אותנו למקום בו ניתן למצוא חדשנות וחיים תוססים לצד ההיסטוריה, עיר גדולה, לצד נופים הנמצאים בסמוך אליה, הרבה שמחה הן באורח החיים העכשווי והן באורח החיים האותנטי שחיים הכפריים בסביבה. המדינה מולדובה, בדומה לשכנתה רומניה היא מדינה אשר שומרת בחלקה על הצביון הכפרי שלה, אך בערים הגדולות ישנם בתי קפה, מסעדות, פארקים רחבי ידיים ואטרקציות נוספות וכאן סוד הקסם שלה. אפשר למצוא בה נופים יפים, יערות ונהרות ולהסחף עם המקומיים שעובדים בעבודה קשה במהלך היום אך לא מוותרים על יציאות וחגיגות בלילה.
 
איזה מבחר של טיסות לקישינב יש?
היום ניתן לטוס למדינות אירופה השונות ומהן לעלות על טיסה לקישינב. מישראל אין כיום טיסה ישירה. עם זאת, ישנו מבחר אפשרויות. ניתן לקחת טיסה מבוקרשט, מפראג, קייב, בודפשט או איסטנבול. ניתן גם להגיע ברכבת או אוטובוס מרומניה, אוקראינה או הונגריה.
 
טיסה לקישינב- כמה זמן
טיסה לקישינב אינה טיסה ארוכה. מדובר על כארבע שעות, כאשר יש לקחת בחשבון את זמן עצירות הביניים. מבחינת השהות בעיר, ניתן לבלות בה מספר ימים כאשר אם מרחיקים לאזורים מחוץ לעיר אפשר להעביר גם שבועיים. מומלץ לטוס בסתיו כי מזג האויר במקום קיצוני- חם מאוד בקיץ וקר מאוד בחורף.