טיסות לקולומביה

טיסות לקולומביה

טיסות לקולומביה

טיסות לקולומביה

חיפשתם טיסות לקולומביה? הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לקולומביה
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות
שלח

טיסות לקולומביה

קולומביה היא מדינה מגוונת ומרהיבה ביופיה. הצפון החם בו ישנם חופים טרופים על שפת הים הקאריבי והמרכז הררי וקר יותר. מטיילים רבים אומרים כי קולומביה היא אחת המדינות המרתקות ביותר בדרום אמריקה אם לא המרתקת ביותר. היא מציעה מגוון רחב של נופים וגם האוכלוסיה בה היא מעניינת וחמה כל עוד יודעים איך לגשת אליה.
מטיילים רבים מגיעים לקולומביה כחלק מטיול גדול ביבשת דרום אמריקה כאשר הם מתחילים בטיסה לארגנטינה וממשיכים בין המדינות השונות עד לקולומביה במעלה היבשת.
 
מה מיוחד בקולומביה?
טיסות לקולומביה, מטבע הדברים, הן טיסות ארוכות. עם זאת, רוב חברות התעופה דואגות לכך שלטסים עד לקולומביה יהיה נוח ונעים. בטיסות ארוכות כגון אלה דואגות חברות התעופה לאוכל שיהיה טעים במיוחד, לסרטים טובים שיעבירו את זמנו של הנוסע בנעימים, מגזינים מעניינים (לא רק כאלה בהם ישנו היצע של מוצרים למכירה במטוס) ועוד. טיסות לקולומביה מאפשרות לכם להכיר כבר על המטוס את האנשים שסביר כי תתחילו לטייל איתם וכבר נוצרים קשרים במהלך הטיסה. 
 
איזה מבחר יש?
טיסה לקולומביה ניתן למצוא דרך חברות תעופה שונות. הטיסה יכולה להיות עם עצירה באירופה, בארצות הברית או לחילופין אם חשוב לכם שרוב הטיסה תהיה באווירה ישראלית, ניתן לטוס עם חברת אל על עד לברזיל ומשם לקחת טיסה לקולומביה שנוחתת בבירה בוגוטה. אמנם טיול בקולומביה ובדרום אמריקה בכלל דורש תכנון מראש, אך ניתן למצוא טיסות של הרגע האחרון אשר יהיו זולות באופן משמעותי מהטיסות הרגילות. בנוסף ניתן למצוא הן טיסות סדירות והן טיסות צ'רטר לשיקולכם.
 
כמה זמן?
הטיסות, כאמור, הן ממושכות. הן אורכות למעלה משבע עשרה שעות. בהחלט יש להערך לכך מראש, אך זו בהחלט הזדמנות להכיר מטיילים אחרים ולחבור אליהם ולהתחיל את הטיול באווירה כיפית ושמחה יותר מכפי שתכננתם. הטיול עצמו יכול להיות ממושך בהחלט.