טיסות לקופנהגן

טיסות לקופנהגן

טיסות לקופנהגן

טיסות לקופנהגן

חיפשתם טיסות לקופנהגן?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לקופנהגן
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לקופנהגן

קופנהגן היא בירתה של דנמרק, מדינה אירופאית מקסימה, רגועה ושקטה יחסית, גם בעונות המתויירות ובכך היתרון שלה. בדומה לאמסטרדם, גם בקופנהגן תמצאו תעלות אשר חורצות את העיר ושבילים רבים לאופניים בהם תוכלו לרכב . קופנהגן ידידותית לכל סוג של תיירים וכל אחד יוכל למצוא בה את האטרקציות המתאימות לו. היא נפלאה למשפחות עם ילדים אשר בוודאי ימצאו עניין בפארקים הרבים שבה ובראשם פארק טיבולי, פארק ענק הכולל גם פארק שעשועים עם מתקנים רבים, גן חיות ועוד. זוגות או צעירים ימצאו בעיר בתי קפה, מסעדות, מועדונים בהם יוכלו לבקר גם תוך הליכה במדרחוב הנחשב לארוך בעולם. דנמרק היא ממלכה וישנם סימנים לכך בארמונות שבה ובגני המלך המקסימים. טיסה לקופנהגן תביא אתכם למדינה אירופאית יפהפיה, שתספק לכם חופשה נינוחה ונעימה.
 
מה מיוחד בטיסות לקופנהגן?
טיסות לקופנהגן יביאו אתכם קודם כל למחוז חפצכם אל המדינה שהיא השער לחצי האי סקנדינביה. תוכלו בהחלט לשלב את הביקור בדנמרק עם טיול באחת המדינות הצפוניות יותר בחצי האי כמו שבדיה. ניתן למצוא טיסות לקופנהגן במגוון חברות, ישראליות וזרות, עם עצירת ביניים או ללא עצירה. הכל כמובן תלוי בתקציב שלכם לטיול ולטיסה. כמו בכל עיר בירה אירופאית תוכלו להנות בקופנהגן מהרבה היסטוריה, ארכיטקטורה ואמנות הניכרת ברחובותיה וגם מהרבה מקומות בילוי מודרניים.
 
איזה מבחר של טיסות לקופנהגן יש?
ניתן לטוס לקופנהגן עם מגוון חברות תעופה, ישראליות וזרות. הטיסות הן טיסות סדירות או טיסות צ'רטר. טיסות הצ'רטר מוזילות את עלות הטיסה אך הדבר כמובן נתון לשיקולכם. ניתן למצוא טיסות של הרגע האחרון, מה שכמובן מוזיל אותה במידה ניכרת. לאחר מספר ימי טיול בקופנהגן תוכלו לצאת מהעיר ולבקר במגוון פארקים, אתרי טבע, ארמונות ועוד. אם אתם חובבי בירה, תוכלו לבקר במפעל קרלסברג הנמצא בסמוך לעיר.
 
טיסות לקופנהגן- כמה זמן?
טיסה לקופנהגן אינה ארוכה. מדובר על כארבע שעות טיסה. בהחלט סולידי ומאפשר טיול בעיר ומחוצה לה עבור משפחות עם ילדים, גם ילדים קטנים. הטיול עצמו יכול להמשך מספר ימים, שבוע ואף יותר. תלוי עד כמה מתכננים טיול נרחב בדנמרק ויציאה מגבולות העיר.