טיסות לקוסטה ברווה

טיסות לקוסטה ברווה

טיסות לקוסטה ברווה

ברגע האחרון לקוסטה ברווה

משתלם להיות ספונטניים

חיפשתם טיסות לקוסטה ברווה?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לקוסטה ברווה
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לקוסטה ברווה

ספרד, אח ספרד. ארצם של פיקאסו הצייר המהולל ודאלי האמן המופלא, של שחקני הכדורגל הטובים ביותר. הארץ שבה שמן זית נשפך כמו מים והשפה בה מתגלגלת על החך באופן קסום. ספרד נחשבת לאחד מהיעדים הנחשקים בעולם כולו ועבור ישראלים בפרט. ספרד משלבת בין חופים קסומים, נופים פראיים, תרבות מפותחת, אוכל טוב וכמובן אנשים חמים ומכניסי אורחים. זהו תמהיל מיוחד לחופשה המושלמת בעיקר כאשר מדובר על התייר הישראלי שכל כך אוהב ליהנות מהכול. 
 
קוסטה ברווה- יעד חם לכל עונה
 
בספרד כמה יעדים חמים במיוחד ואחד הבולטים בהם הוא קוסטה ברווה. קוסטה ברווה מזכה את הנופשים בחוויה של נופש מדהים שמאפשר באמת לנוח ולהתנתק מכל מה שאנחנו מכירים. זהו גם גן כעדן לחובבי הספורט הימי והחופים. ספורט תת ימי, פעילויות ואטרקציות לילדים, פארק מים ענק וחוויתי עם מגלשות מיוחדות וחדשניות ועוד הם חלק ממה שמציע המקום המדהים הזה לחובבי האקסטרים. 
 
טיסות לקוסטה ברווה לכל מטרה
 
גם חובבי התרבות והאמנות לא נותרים מאחור עם המוזיאון לתיאטרון של הצייר הנודע סלוודור דאלי, מוזיאון הצעצועים ועוד גלריות מקסימות שמציגות את מיטב היצירות של בני המקום. קוסטה ברווה מתאימה לכל עונה ולכל אחד באשר הוא משום שתמיד תמצאו מה לעשות במקום הקסום הזה. קוסטה ברווה כשמה כן היא חוף פרוע שבשנות השישים והשבעים של המאה הקודמת ידע תור של זהב כאשר התגלה על ידי התיירים מרחבי העולם. 
 
למה ישראלים כל כך אוהבים את קוסטה ברווה?
 
הסיבה שישראלים כל כך אוהבים את היעד הזה נעוצה בשפע ההזדמנויות שיש במקום. ניתן לבחור טיסה לקוסטה ברווה שכוללת גם מלון או לבחור את המלון בנפרד. אפשר למצוא גם טיולים מאורגנים לאזור. ניתן לשלב בטיסה עצירה בברצלונה לביקור קצר בעיר או אפילו למשחק כדורגל. למעשה, כל מי שרואה חופשה כדבר שמאפשר רגיעה מוחלטת מבלי לרוץ אחרי השעון ולנסות להספיק כמה שיותר ימצא הנאה עצומה בחופשה בקוסטה ברווה.