טיסות לקוסטה ריקה

טיסות לקוסטה ריקה

טיסות לקוסטה ריקה

טיסות לקוסטה ריקה

חיפשתם טיסות לקוסטה ריקה?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לקוסטה ריקה
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לקוסטה ריקה

קוסטה ריקה היא מדינה מדהימה ביופיה, מדינה אשר ידועה בשמירת הטבע שבה ולכן גם במגוון העצום של צמחים ובעלי חיים שניתן לראות בה. אם אתם חובבי טיולים בטבע, קוסטה ריקה היא מדינה נהדרת לכך. תוכלו לטייל בליבם של יערות גשם עבותים ולראות את הטבע במיטבו. בנוסף, קוסטה ריקה היא מדינה בטוחה ביחס למדינות דרום אמריקה כך שהטיול בה יהיה נינוח. יש בה חופי ים מהממים וטורקיזיים. אין ספק כי טיסה לקוסטה ריקה וטיול ממושך בה יוציא אתכם מלאי חוויות.
 
מה מיוחד בקוסטה ריקה?
טיסות לקוסטה ריקה יכולות להיות טיסות סדירות או טיסות צ'רטר. ניתן למצוא אותן במחירים שונים על פי תנאי הטיסה. הטיסה מישראל לקוסטה ריקה אינה ישירה וניתן לטוס דרך אירופה או דרך ארצות הברית. אם בוחרים לטוס דרך ארצות הברית יש להצטייד בויזה לארצות הברית, גם אם מדובר במעבר דרך המדינה בלבד. אין ספק כי חופשה בקוסטה ריקה תאפשר לכם לפגוש מקום מקסים ונפלא, מקום בו יש שילוב של מערביות יחד עם אותנטיות ונופים פראיים. ניתן למצוא בקוסטה ריקה שפע של אטרקציות, גם למתעניינים בטבע, גם למתעניינים באנשים וגם לאלה שרוצים טיול המשלב גם קניות ואכילה במסעדות מערביות.
 
איזה מבחר של טיסות יש?
טיסות לקוסטה ריקה מתחלקות לסוגים על פי התנאים ובהתאם המחירים. יש להניח כי תבדקו טיסות המתאימות לכם. אם אתם נוסעים לקוסטה ריקה לרגל עסקים וברצונכם לטוס בתנאים של מחלקת עסקים תבחרו בטיסה סדירה אשר תזכו בה לתנאים מפנקים ככל האפשר. אם אתם תרמילאים שרוצים לחסוך כל אגורה, תוכלו לבחור בטיסות צ'רטר כאשר חברת התעופה בה תבחרו, היעד בו תבצעו עצירת ביניים וזמן העצירה יוכלו להוזיל את המחיר. ישנן טיסות ברגע האחרון שגם הן יוזילו את עלות הטיסה.
 
כמה זמן?
טיסה לקוסטה ריקה נמשכת חמש עשרה שעות נטו. הטיול עצמו ברחבי המדינה יכול לקחת כמה חודשים, תלוי כמובן בקצב בו אתם בוחרים לטייל. עונת הטיולים המומלצת היא בין דצמבר לאפריל.