טיסות לאתיופיה

טיסות לאתיופיה

טיסות לאתיופיה

טיסות לאתיופיה

חיפשתם טיסות לאתיופיה?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לאתיופיה
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לאתיופיה

החודשים האידיאליים עבור כל מי שרוצה לבקר באתיופיה הם נובמבר עד פברואר. במהלך אפריל עד אוקטובר ישנם משקעים לרוב. טרם הגעה למדינה, מומלץ לבדוק מול משרד הבריאות מהם החיסונים שיש לבצע, ובפרט האם יש צורך בחיסון נגד מלריה. 
 
מה מיוחד בטיסות לאתיופיה?
טיסות ישירות לאתיופיה מישראל מופעלות על ידי חברת התעופה האתיופית. אם ברצונכם להוזיל בעלויות הטיסה ניתן גם להזמין טיסה במסלול עם עצירות ביניים מטעם חברות תעופה אירופאיות וכדומה. יעד הנחיתה של רוב הטיסות המגיעות לאתיופיה הוא נמל התעופה השוכן בבירה אדיס אבבה, במרחק של שמונה ק"מ בלבד. ניתן לקחת שירותי מוניות או השכרת רכב על מנת להגיע משדה התעופה למרכז העיר. במידה ותבחרו באופציה של השכרת רכב, מומלץ גם להשכיר שירותי נהג שילוו את משך הטיול במדינה.
 
איזה מבחר יש?
כיום ניתן להזמין כרטיסי טיסה לאתיופיה במסגרת של חבילות נופש הכוללות שירותים נלווים. כך למשל ניתן להזמין טיולים מאורגנים על ידי מדריכים מנוסים, שירותי אירוח ולינה, תכנון מסלולי טיול במדינה ועוד. במהלך החגים מחירי הטיסות עולים לאור הביקוש הרב, אולם יחד עם זאת ניתן גם למצוא לא מעט דילים והצעות משתלמות. טיסות מוזלות לאתיופיה במהלך החגים בדרך כלל יהיו טיסות הכוללות עצירות ביניים.
 
כמה זמן?
טיסות לאדיס אבבה שבאתיופיה אורכות כארבע וחצי שעות במידה ומדובר בטיסה ישירה עם חברת תעופה אתיופית. טיסות עם עצירות ביניים לאתיופיה ימשכו זמן רב יותר, ולרוב מופעלות על ידי חברות תעופה אירופאיות כמו הולנד, טורקיה ועוד. הבירה אדיס אבבה, לעתים די קרובות, מהווה חניית ביניים בדרך ליעדים אחרים ביבשת אפריקה. טיסות לאתיופיה מוצעות לאורך כל השנה ויש להתעדכן לגבי עלויות הטיסה המשתנות.