טיסות לגרמניה

טיסות לגרמניה

טיסות לגרמניה

טיסות לגרמניה

שלח
טיסות
טיסות ברלין

טיסות לגרמניה

17.09 - 21.09
טיסת שכר
RYANAIR

ברגע האחרון לגרמניה

משתלם להיות ספונטניים

כרטיסי טיסה זולים לברצלונה

טיסות ברלין

טיסה לגרמניה

17.09 - 21.09
טיסת שכר
RYANAIR
טיסות ברלין

טיסה לגרמניה

18.09 - 21.09
טיסת שכר
EL-AL
טיסות ברלין

טיסות זולות לגרמניה

04.10 - 08.10
טיסת שכר
RYANAIR
טיסות
שלח

טיסות לגרמניה

מדי יום ביומו יוצאות מנמל התעופה בן גוריון טיסות לגרמניה וניתן גם ליהנות מטיסות במחירים מוזלים. כמה מהיעדים הפופולאריים והנפוצים ביותר בגרמניה בקרב הציבור הישראלי והעולמי בכלל, מזוהים עם הערים ברלין, מינכן ופרנקפורט. ישנן לא מעט חברות תעופה ישראליות המפעילות על בסיס יומי טיסות ובפרט ליעדים שצוינו לעיל. טיסות מוזלות לגרמניה בדרך כלל יכללו עצירות ביניים בערי אירופה השונות, ומוצעות על ידי חברות תעופה אירופאיות וביניהן החברה הטורקית, האוסטרית, השוויצרית וכיוצא בזה.
 
איזה מבחר יש?
מבחר הטיסות הינו רב ומשתנה בהתאם ליעדי הנחיתה. באופן עקרוני ישנם חמישה שדות תעופה מרכזיים בהם נוחתות טיסות היוצאות מישראל. שניים משדות התעופה הללו נמצאים בעיר ברלין האחד נקרא שונפלד והשני טגל, אשר נחשבים כיום לשדות תעופה מובילים באירופה לאור העובדה שמרבית הטיסות המגיעות מאירופה לגרמניה נוחתות בהם. שדה נוסף בגרמניה נמצא במינכן ונקרא יוזף שטראוס שגם הוא נחשב לשדה מסודר מאד ויעיל, השלישי הוא שדה התעופה בפרנקפורט והרביעי הוא שדה התעופה של קלן.
 
כמה זמן?
משך הזמן הממוצע של טיסה לגרמניה מישראל הוא ארבע וחצי שעות כאשר הדבר תלוי בכמה משתנים. ראשית זמני הטיסה משתנים לפי יעד הנחיתה בגרמניה, ברלין פרנקפורט או מינכן, בהתאם למסלול הטיסה כלומר האם מדובר בטיסה ישירה או בטיסה הכוללת צירות ביניים או אף כמה עצירות ביניים, האם מדובר בטיסה סדירה או בטיסת שכר בעלת סיכויים גבוהים לעיכובים או לביטולים, ומהו משך זמן ההמתנה ביעדי חניות הביניים של הטיסה. 
 
גרמניה היא יעד תיירותי שמושך אליו מליוני תיירים בשנה, היעדים הפופלריים הם לרוב טיול משפחות ליער השחור, ביקור בערים הראשיות שלרוב נסגרות בדילים ליעדים כמו ברלין שנחשבת לעיר תוססת וצעירה, מינכן ופרנקפורט. סביב ערים אלו תמיד תוכלו למצוא פרברים ועיירות ציוריות