טיסות להלסינקי

חבילה בהרכבה עצמית להלסינקי (טיסה+מלון)

טיסות להלסינקי

טיסות להלסינקי

טיסות להלסינקי

חיפשתם טיסות להלסינקי?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות להלסינקי
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות להלסינקי

את האגמים של בירת פינלנד קשה לספור, אך נראה כי הם מושכים אליהם מיליוני תיירים מרחבי העולם כולו. גם הישראלים אינם מפספסים הזדמנות להכיר את צפונותיה של פינלנד ואת הייחוד הרב של עיר הבירה שלה. למי שעדיין לא מימש את הרעיון המצוין של להיכנס לסאונה אמיתית במדינה שהכירה לעולם את הדבר המרתק הזה, הרי שמבחר טיסות להלסינקי מחכות לו מישראל. 
 
עונת הקיץ היא זו שמביאה מטיילים מישראל אל יעד שונה לגמרי כמו הלסינקי. אך גם בעונות אחרות יהיו כאלו שיזהו את היתרונות המיוחדים שיכולים לחכות כשמוצאים טיסה להלסינקי. כך ניתן יהיה להיחשף בצורה מרגשת  לארכיטקטורה המדהימה של המקום, לגלות את חופי הים הבלטי, ואף להתבלבל בצורה מלאת חן מהשוני של חלוקת שעות האור והחושך במהלך היממה. 
 
מה מיוחד בהלסינקי?
להבדיל מלא מעט יעדים אחרים בעולם, הלסינקי זו עיר שמציגה שילוב מרשים בין נופים מרתקים, מבנים מדהימים וסבר פנים נעים של בני המקום. עבור כל מטייל, הרי שזהו תענוג גדול לראות כיצד דברים נעשים בצורה שלווה יותר, וכיצד אינספור אתרים מרתקים הופכים להיות קסומים עוד יותר בזכות אירוח מכובד ומראה קלאסי ממש. 
 
איזה מבחר יש ?
חברות תעופה של מדינות צפון אירופה מקפידות להציע טיסות בהתאם לדרישות, לעונות השנה ולתקופות שונות. עבור ישראלים שמעוניינים להגיע להלסינקי, הרי שכל מי שרוצה להכיר יעד משובח ומעניין מאוד, אנו נוכל להציג בפניו את תדירות הטיסות, את המחירים האטרקטיביים, את הדילים המעניינים ואת האפשרות המדויקת לתכנן חופשה מוצלחת המיועדת לצעירים, מבוגרים, משפחות או חברים. 
 
לכמה זמן?
חשוב לציין נקודה המדגישה את האפשרות של הגעה מהלסינקי אל ערים אחרות ואתרים נוספים בפינלנד ואת המרחק הסביר ברכבת אל ערים במדינות אחרות (כמו ברוסיה הסמוכה). כך, טיסה להלסינקי יכולה להתאים לביקור במבצר הימי של 'סואומנלינה' או בכנסיה לותרנית שחצובה בסלע, והיא גם יכולה להיות חלק מביקור בלפלנד, חבל הארץ הציורי שמלא באיילים או חלק מטיול בצפון אירופה כולה. 
סה ולבוא לחגוג כאילו אין מחר.