טיסות לאיסלנד

טיסות לאיסלנד

טיסות לאיסלנד

טיסות לאיסלנד

חיפשתם טיסות לאיסלנד?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לאיסלנד
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
לביקור חד פעמי ובלתי נשכח אפשר לנסות אופציה של טיול מאורגן לאיסלנד וגרינלנד המאפשר ביקור מעמיק בכל אחד מצורות הטבע השונות שניתן למצוא בכל חלקי האיים הענקיים האלו עם אחד מהמדריכים המנוסים שלנו.
שלח

טיסות לאיסלנד

נהוג לכנות את איסלנד, שלא במפתיע, בשם : "ארץ האש והקרח". איסלנד מציעה למבקריה לחזות בנופים בתוליים ועוצרי נשימה לצד תופעות טבע יוצאות דופן במינן. החל מהרי געש פעילים, וגייזרים חמימים וכלה אגמים, מפלים וקרחונים שמשנים את צורתם תדירות, איסלנד בהחלט התברכה בלא מעט מחזות מרהיבים של ממש. אחת מן האטרקציות המובילות באיסלנד מזוהה עם הטבילה בלגונות של מי הגייזרים הנעימים, ומסביבם ניתן להשקיף להרים מושלגים מדהימים ביופיים ופרצי גייזרים מרשימים.
 
מה מיוחד באיסלנד?
איסלנד נמצאת על אי באוקיינוס האטלנטי בין יבשת אירופה לאמריקה, לפיכך טיסות לאיסלנד היוצאות מתל אביב חייבות לערוך עצירת ביניים באחת ממדינות אירופה. כיום ישנן לא מעט חברות תעופה שמציעות טיסות לאיסלנד וביניהן חברות תעופה סקנדינביות ואירופאיות. כדי לחבור לטיסה לאיסלנד, יש לטוס לאחד מהיעדים בהם פועלות אותן חברות תעופה שמפעילות טיסות לאיסלנד.בדרך כלל ישנה אפשרות לקנות דיל של טיסה לאיסלנד בו כלולות הן הטיסה שיוצאת מן הארץ והן הטיסה שמגיעה לאיסלנד מהיעד האמור.
 
איזה מבחר יש?
כיום ישנו מבחר של טיסות לאיסלנד וביניהן ניתן גם למצוא טיסות מוזלות ליעד זה. לפעמים, על מנת לאתר טיסות מוזלות לאיסלנד, יהיה צורך לקנות כל "לג" של הטיסה באופן נפרד. טיסה לאיסלנד יכולה גם להיות כחלק מטיסה לארה"ב לדוגמא כאשר ההגעה לאיסלנד מהווה עצירת ביניים בלבד. ניתן גם לרכוש כרטיס טיסה לאיסלנד המשלב בתוכו מסלולי טיול במדינות נוספות באירופה.
 
כמה זמן?
טיסה מתל אביב לאיסלנד אורכת כשבע שעות וזאת כולל את זמן עצירת הביניים. ניתן למשל לטוס ללונדון ומשם לקחת טיסה ישירה לאיסלנד שאורכת כשעתיים בלבד. מה שחשוב בכל מקרה לברר טרם רכישת כרטיס טיסה לאיסלנד הוא מהו היעד בו הטיסה עתידה לבצע עצירת ביניים כמו גם משך ההמתנה ביעד זה. מרבית הטיסות המגיעות לאיסלנד נוחתות בשדה התעופה המרכזי בבירה ריקיאוויק.