טיסות לאיסטנבול

טיסות לאיסטנבול

טיסות לאיסטנבול

ברגע האחרון לאיסטנבול

משתלם להיות ספונטניים

חיפשתם טיסות לאיסטנבול?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לאיסטנבול
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לאיסטנבול

איסטנבול שבטורקיה נחשבת למוקד משיכה המרכז בתוכו שפע של מרכזי תרבות ומסחר שונים. איסטנבול נמנית עם כמה מהערים העתיקות ביותר בעולם ונחשבת לגדולה ביותר ברחבי טורקיה. חבילות נופש באיסטנבול יאפשרו לכם להיחשף למקום נהדר בו ניתן להבחין בערב רב של תרבויות, נקודות מפגש בין העבר הרחוק להווה, בין העולם הישן שמיוצג על ידי מסגדים וארמונות עתיקים ובין תרבות עכשווית ותוססת של שווקים ססגוניים, חנויות ומוזיאונים מרתקים.
 
מה מיוחד באיסטנבול?
חברות תעופה מציעות כיום רמות שונות של מחירים עבור כל מי שמעוניין להזמין כרטיסי טיסה לאיסטנבול, אשר משמשת קו אווירי לחברות התעופה הנ"ל. איסטנבול איננה מהווה הלכה למעשה את הבירה הרשמית של טורקיה אולם נחשבת לאחת מן הערים הבולטות והמרכזיות במדינה. אם ברצונכם להזמין כרטיסי טיסה , אנו ממליצים לכם ראשית לקחת בחשבון שמדובר בעיר עם חיי לילה תוססים עד מאד, וזאת בא לידי ביטוי בשפע של שווקים, חנויות יוקרתיות, בארים ומועדונים המתפקדים עד השעות הקטנות של הלילה.
 
איזה מבחר יש?
אם ברצונכם לרכוש טיסה בררו תחילה האם מתקיימים פסטיבלים או אירועים מוזיקליים בעיר במועד של החופשה העתידי. כיום ישנו מבחר של טיסות שיוצאות משדה התעופה בן גוריון לעיר איסטנבול שבטורקיה. טיסות ישירות לאיסטנבול לרוב מופעלות על ידי חברות תעופה מקומיות טורקיות. אולם חשוב מאד לציין שרוב הטיסות הישירות ליעד זה, אם לא כולן, הן מאד יקרות. אנו ממליצים לכם לבדוק האם ישנן טיסות שכר לאיסטנבול הכוללות עצירת ביניים או כמה עצירות ביניים, מה שיכול להוזיל משמעותית את העלויות.
 
כמה זמן?
טיסה אורכת בממוצע כשעה וחצי, מה שהופך את היעד הזה למבוקש מאד בקרב הציבור הישראלי שכן מדובר בטיסה קצרה מאד ונוחה. נמלא התעופה שבעיר איסטנבול נקרא אטאטורק וממנו מומלץ לקחת את הרכבת הקלה או להיעזר בשירותי אוטובוסים ומוניות כדי להגיע בצורה הטובה ביותר אל העיר עצמה. טיסות לאיסטנבול מוצעות במסגרת דילים של הדקה התשעים, אם אתם ספונטאניים אנו ממליצים לכם לחכות ולחפש אחר דילים ברגע האחרון.