טיסות לאיטליה

  • טיסות לאיטליה

טיסות לאיטליה

טיסות לאיטליה

שלח
טיסות רומא

טיסה לרומא ברגע האחרון

בין התאריכים, 29.05 - 01.06
טיסת שכר
BLUE BIRD
טיסות מילאנו

טיסות למילאנו, איטליה

בין התאריכים, 11.06 - 16.06
טיסת שכר
EL-AL

כרטיסי טיסה זולים לאיטליה

טיסות מילאנו

טיסות זולות למילאנו, איטליה

בין התאריכים, 29.05 - 04.06
טיסת שכר
EL-AL
טיסות רומא

טיסות לרומא, איטליה

בין התאריכים, 27.06 - 30.06
טיסת שכר
ITA Airways
טיסות ורונה

טיזה לורונה, איטליה

בין התאריכים, 27.07 - 03.08
טיסת שכר
ישראייר
טיסות רומא

טיסה לרומא, איטליה

בין התאריכים, 28.07 - 01.08
טיסת שכר
ITA Airways
שלח

טיסות לאיטליה

אנחנו הישראלים אוהבים לנפוש בחו"ל. אין כמו יציאה מהשגרה במדינה זרה שבה נרגיש ריחות שונים, טעמים מופלאים, נראה נופים קסומים ונכיר אנשים אחרים. אנחנו הישראלים אוהבים לטייל בחו"ל ואחד היעדים שאהובים ביותר על ישראלים הוא איטליה. לא בכדי הפכה איטליה למדינה כל כך נערצת על הישראלים. איטליה משלבת בתוכה נופש קלאסי של מוזיאונים, ערים עתיקות, אופנה, תרבות, אוכל מדהים וכמובן נופים. חווית הטיול בה יכולה להיות שונה ומגוונת כך שכל אחד יכול לבנות לעצמו את הטיול המושלם עבורו באיטליה. 
 
לאן מגיעים כשנוחתים באיטליה?
מישראל יוצאות בכל שבוע כמה טיסות לאיטליה. ניתן לבחור בין טיסות סדירות ובין טיסות שכר שמגיעות למספר יעדים באיטליה. יש גם חבילות שנקראות חבילות "טוס וסע" שבמסגרתן מקבלים נופשים גם רכב. הבחירה בין החבילות צריכה להיעשות על פי משך הטיול, סגנון הטיול והצרכים שלכם. מבחינת יעדים קיימים מספר נמלי תעופה מרכזיים אליהם ניתן להגיע לאיטליה וביניהם ניתן למנות את רומא, מילאנו, ורונה, פיזה, טוסקנה, פלרמו ועוד. כדי לבחור את היעד שמתאים עבורכם יש לקחת בחשבון את אופי הטיול, המסלול והתקציב שעומד לרשותכם. 
 
כמו כן, אנחנו באיילה מציעים גם מגוון דילים לאיטליה וחבילות נופש ליעדים נבחרים במדינה כך שתוכלו למצוא טיסה לרומא או לכל מקום שתרצו בקלות ובעלות נוחה.   
 
מה חשוב לדעת ?
התייר הישראלי יכול להיות סמוך ובטוח לקראת טיסה לארץ המגף, הלא היא איטליה. מדובר במדינה מערבית ומפותחת שבה תשתית התיירות היא טובה מאד. בתי המלון הם ברמה גבוהה וניתן ליהנות בהם מחוויית נופש מושלמת. תשתית התחבורה היא נוחה וקל מאד להגיע ממקום למקום. מבחינת מזג האוויר הרי שכאן נהנים הישראלים מיתרון על פני תיירים אחרים, היות שמזג האוויר דומה מאד למזג האוויר הישראלי. בכל עונה ניתן לבקר באיטליה, אולם כל עונה מכתיבה סגנון בילוי מעט שונה, ולכן לקראת הטיסה כדאי לבדוק היכן מומלץ לבקר בהתאם לתקופת השנה ולכך לבנות את הטיול המתאים עבורכם. 
 
קשר עם האוכלוסייה 
כשנוסעים לאיטליה מומלץ להצטייד בספרון/אפליקציה שיעזרו לכם לתקשר עם האוכלוסייה, משום שהאנגלית של רוב האיטלקים היא ברמה בסיסית למדי. ספרון יכול לעזור לכם לקבל הכוונה בעת הצורך מעוברי אורח. ככלל, האיטלקים מסבירי פנים ותמיד שמחים לעזור ומהבחינה הזו הם מזכירים במעט את הישראלים. אל תופתעו אם כן במקרה שתוזמנו לארוחת ערב אצל מקומי שהתחבבתם עליו והשתדלו תמיד להביא משהו אתכם לארוחה, כך שלא תגיעו בידיים ריקות.