טיסות לקטמנדו

טיסות לקטמנדו

טיסות לקטמנדו

טיסות לקטמנדו

חיפשתם טיסות לקטמנדו?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לקטמנדו
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לקטמנדו

אי שם בין הודו לסין, בלבם של הרי ההימליה שוכנת לה מדינה שקטה שמהווה אטרקציה להרבה מאוד ישראלים. השתחררתם מהצבא? אתם מתכננים את הטיול גדול שלכם שעומד להפוך מחלום למציאות? אם המזרח הרחוק הוא יעד הטיול שלכם והטיול אינו כולל רק בטן גב בתאילנד, קטמנדו רלוונטית עבורכם. קטמנדו היא בירתה של נפאל הקסומה, שאפילו שיר ישראלי נכתב עליה. בשטחה של נפאל נמצאים הרי האוורסט, הנקודה הגבוהה ביותר בעולם שרבים שואפים להגיע אליה. אמנם מדובר במדינה קטנה אך יש בה תרבות מיוחדת שמזמינה אליה את המטיילים באזור וגם את מטפסי ההרים ששואפים להגיע לפסגה.
 
מה מיוחד בקטמנדו?
טיסות לקטמנדו הן, כמו טיול במזרח הרחוק בכלל והודו בפרט, מביאות אתכם למקום אחר לגמרי, אתם מרגישים כאילו נחתתם בעולם אחר. ישנן אמנם עצירות או חניות ביניים אך זה חלק מהקסם. בניגוד למערב בו הכל מדוד בזמן, במזרח יש לו הרבה פחות משמעות והרי לשם כך יצאתם לטיול באזור מדהים זה. ניתן לטוס לנפאל וקטמנדו מישראל בטיסות הכוללות עצירות ביניים. ניתן לטייל קודם בהודו וממנה לחפש טיסה לקטמנדו שתהיה זולה יותר. מומלץ לבדוק שאתם קונים את כרטיסי הטיסה דרך חברה אמינה אשר תדאג גם לתנאי טיסה בטיחותיים.
 
איזה מבחר יש?
כאמור, ניתן למצוא טיסה לקטמנדו מהודו. ניתן לטוס לקטמנדו מישראל דרך אירופה. ישנן חברות תעופה שמסלול הטיסה נעשה בעיקוף דרך אירופה. ישנן חברות תעופה אשר  מציעות מסלול טיסה דרך מדינות המפרץ הפרסי. טיסה זו תהיה קצרה יותר וסביר כי גם זולה יותר. חברת התעופה של ירדן, למשל, מציעה מסלול תעופה זה.
 
כמה זמן
הטיסה אורכת כחצי יממה עד יממה אם נכלול את עצירות הביניים וההמתנות השונות. כאשר אתם נמצאים בהמתנה שכזו עצמו עיניים, דמיינו את הרי ההימליה הגבוהים, את הכפרים הקטנים ושדות האורז הגדלים על מדרונות ההרים. דמיינו את השווקים הצבעוניים והאנשים המיוחדים שבמקום. כך תדעו שאתם הולכים לקראת החוויה של חייכם ושכל רגע בטיסה שווה את היופי והייחוד שבמקום.