טיסות לקניה

טיסות לקניה

טיסות לקניה

טיסות לקניה

חיפשתם טיסות לקניה? הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לקניה
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לקניה

ראיתם סרט טבע מרתק המתרחש בסוואנה של אפריקה? קיבלתם חשק עצום לראות פעם אחת במו עיניכם אריות, זברות, ג'ירפות ועוד בלב ליבו של הטבע הפראי? זה הזמן לתכנן טיול בקניה. קניה היא מדינה המשלבת נופים  פראיים ותרבות מדהימה יחד עם תשתיות טובות יחסית והיותה ידידותית לתייר.קניה נראית לכם אולי חלום, אבל אם תהיו מכוונים לעבר המטרה , בסוף גם תגיעו אליה. בירת העיר קניה היא ניירובי המציעה מקומות בילוי רבים ואפשרויות לאכול אוכל מקומי וגם מערבי. העיר מומבאסה בחוף המזרחי גם היא עיר מקסימה. אין ספק כי טיול אותנטי בקניה הוא חוויה שנשמרת לכל החיים ועבור ילדים זוהי הרפתקה מדהימה.
 
מה מיוחד בקניה?
טיסה לקניה אינה נמנית עם טיסות אשר מבצעים לעיתים קרובות. אם חופשות באירופה הופכים לעיתים לעניין שבשגרה, טיול לקניה הוא לרוב טיול של פעם בחיים. לאחר הנחיתה תגיעו לעולם אחר. עם הזמן תרגישו חלק מהמקום גם בזכות המקומיים שהם ידידותיים במיוחד וכבר רגילים לתיירים הפוקדים את מדינתם. היתרון בקניה הוא שהיא אינה מדינה כמעט מערבית ביחס למדינות אפיקה האחרות אך עדיין כמובן זוהי מדינה אפריקאית. כאשר מתרחקים מן העיר הבירה ניתן להגיע למחוזות רחוקים בהם כל מה שהכרנו נשאר אי שם מאחור. מה שיש זה רק אנחנו והטבע הפראי.
 
איזה מבחר יש?
ישנן מספר חברות אשר מקיימות טיסות לקניה מישראל, ביניהן חברת אל על. מלבדה גם את'יופיאן- קניה, לופטהנזה וסוויס איירליינס מגיעות מישראל לקניה, כאשר הטיסות אינן ישירות אלא כוללות עצירה ביעדים שונים.
 
כמה זמן?
הטיסה אורכת כשבע שעות נטו. יש לקחת בחשבון גם את זמן עצירת הביניים על פי הצעת החברות השונות. טיול בקניה יכול להמשך כמובן חודשים כאשר עדיין לא תשבעו מהמראות שישנם. שילוב בין טבע מדהים ביופיו לבין פסיפס אנושי מרתק- בקניה ישנם כארבעים שבטים יגרום לכם לא לרצות לסיים את הטיול.