טיסות למנצ'סטר

טיסות למנצ'סטר

טיסות למנצ'סטר

טיסות למנצ'סטר

טיסות זולות למנצ'סטר

סיבות רבות מובילות ישראלים ותיירים אחרים מרחבי העולם להגיע אל העיר מנצ'סטר באנגליה. העיר שממוקמת צפונית ללונדון מציגה לא רק מוזיאוני תרבות רגילים אלא גם את המקומות שבהם גדלו להקות מפורסמות כמו סימפלי רד ואואזיס למשל. אין ספק ששלל טיסות למנצ'סטר מאפשרות להעביר זמן איכות מצוין ולא רק לשתות בירה עם המקומיים שמציפים את הפאבים השונים.
 
אך נראה כי הדבר שהכיר לתושבי העולם את העיר מנצ'סטר בצורה מובהקת כל כך הוא מועדון הכדורגל המפורסם והמצליח של העיר. גם בלי שירותיו המקצועיים של דיוויד בקהאם, אפשר לראות כיצד שחקנים אחרים מצעידים את המועדון קדימה ומביאים תיירי ספורט שרוצים ליהנות מכדורגל איכותי. כך, טיסה למנצ'סטר היא גם חלק מחוויה ספורטיבית שאף אחד לא שוכח אותה זמן רב. 
 
בזכות כך שמנצ'סטר היא לא רק מועדון הכדורגל המפורסם שלה, הרי שכל מי שמגיע לעיר נהנה ממחוז האגמים המרהיב ביופיו, ממוזיאון היהדות שבעיר, משווקים מרתקים, ממוזיאון המדע והתעשייה וכמובן גם מאצטדיון אולד טראפורד המהמם. כך אין רגע משעממם בעיר שמשלבת בין ספורט, מוסיקה, תרבות, עיצוב ושאר אלמנטים שמותירים רושם רב על כל מי שבוחר לו טיסה למנצ'סטר. 
 
איזה מבחר יש של טיסות למנצ'סטר?
טיסות שונות מגיעות לעיר צפונית ומרשימה כמו מנצ'סטר. טיסות למנצ'סטר הן ברובן ישירות, כך שמדובר בכ-4.5 שעות טיסה ליעד מצוין. היום כבר אפשר ליהנות ממגוון מרשים מאוד של טיסות ברמות שונות כדי שכל אחד ייהנה מהתאמה מושלמת לרמת הנוחות ולתקציב שלו. אנו יכולים בקלות רבה להציע במדויק את הטיסה שתספק בצורה מכובדת כל מי שרוצה להגיע למנצ'סטר בקרוב. 
 
טיסות למנצ'סטר – לכמה זמן?
את הבילוי במנצ'סטר אפשר להתחיל מיד לאחר שיורדים מהטיסה ומוצאים אפשרויות תחבורה נוחות שמשמשות לעבור את 17 הק"מ עד לעיר. כל טיסה למנצ'סטר היא הזדמנות מצוינת לראות עוד נקודות מרתקות בממלכה הבריטית, ולכן אפשר לבחור את פרק הזמן הרצוי לבילוי בעיר עצמה בלבד או להתחלה בעיר ולהמשך אל ערים אחרות הסמוכות אליה, כמו ליברפול, או מרוחקות ממנה, כמו לונדון הבירה למשל. תוכלו למצוא דילים ללונדון וערים נוספות באנגליה החבילות של שלנו לאנגליה
שלח