טיסות למרסיי

טיסות למרסיי

טיסות למרסיי

טיסות למרסיי

שלח

טיסות זולות למרסיי

 
עיר כמו מרסיי מציגה גיוון רב כל כך של אלמנטים תיירותיים, עד שהיא מהווה עוד אופציה חשובה ואיכותית לעיר הבירה המוכרת כל כך, פריז. מרסיי היא העיר השנייה בגודלה בצרפת, וככזו יש לה המון מה להציע הן לזוגות שמחפשים פינות חמד להיות ביחד והן ללא מעט ישראלים שרוצים להכיר עוד יעד איכותי במדינה משגעת כמו צרפת. לכן לא קשה למצוא טיסות ולמרסיי ומבצעים אטרקטיביים למגוון יעדים בצרפת כמו דילים לפריז ומרסיי בפרט לאורך כל ימות השנה
 
כמובן שבמרסיי אפשר למצוא היום גם אנשי עסקים שמגיעים לפגישות חשובות על מנת לקדם את מטרותיהם העסקיות. מרסיי היא עיר נמל מרתקת שבה אפשר ליהנות מתחבורה איכותית וזורמת, ממוקדי בילוי מודרניים, משילוב אופייני של יוצאי אפריקה ובני המקום, ומאירועי תרבות מקסימים. כך כל טיסה למרסיי טומנת בחובה אפשרויות חיוביות מאוד ליהנות מעיר עם קסם אישי משלה. 
 
מה מיוחד בטיסות למרסיי?
למרסיי יש שדה תעופה בינלאומי משלה, כך שכל תייר נוחת ביעד נוח מבחינתו וממשיך אל החלקים המעניינים אותו בעיר. יפה לראות כיצד אחד ממסלוליו של שדה תעופה זה נבנה ממש על מימיו של אגם גדול בשם 'ברה'. לאחר נחיתתה של טיסה למרסיי מוצאים התיירים הרבים אפשרויות נוחות לגמוע את המרחק של 27 הק"מ עד העיר עצמה, כשמשני הטרמינלים של השדה קל מאוד להגיע לעיר. 
 
איזה מבחר יש של טיסות למרסיי?
אל מרסיי מגיעות טיסות סדירות, וטיסות צ'רטר של חברות 'לואו קוסט' שונות. מאחר ומדובר ביעד מוכר, הרי שלא קשה למצוא טיסה למרסיי מישראל ולראות כיצד בתוך מספר שעות בלבד נוחתים בעיר נחמדה מאוד. אך יש לדעת כי במקרים מסוימים מציעות חברות תעופה (כמו זו האוסטרית למשל) עצירת ביניים (ולעתים אף שתי עצירות), כך שמדובר בטיסה שמתארכת מעט יותר. 
 
טיסות למרסיי – לכמה זמן?
מרסיי מציעה המון מקומות שמפנקים את התיירים באוכל טוב, שמציגים את תרבות הכדורגל של המועדון המפורסם בעיר, ושמציעים למטייל הישראלי גם מסעדות כשרות, בתי כנסת, ואף חנויות לממכר אוכל כשר. כך, גם קיומה של הקהילה היהודית הענפה מביא לכך שאפשר לחשוב בצורה חיובית יותר על טיסת למרסיי ועל הגעה לעיר שמתאימה ללא מעט ישראלים שומרי מסורת.