טיסות לאוסלו

טיסות לאוסלו

טיסות לאוסלו

טיסות לאוסלו

טיסות לאוסלו

 
אוסלו, הלא היא בירת נורבגיה, נחשבת ליעד תיירותי מסקרן במיוחד בשל כמה סיבות אחת מהן נובעת מכך שאוסלו למעשה נחשבת לעיר היקרה ביותר בעולם. תיירים המבקשים להגיע לאוסלו כדי לערוך חופשת סקי, לרוב יגיעו במהלך חודש מרץ, אשר במהלכו מתקיימות כמה מתחרויות הסקי הגדולות בעולם. בשנת 1952 נערכו בעיר אוסלו משחקי החורף האולימפיים. גם מבחינת אומנות ותרבות, יש לאוסלו הרבה מה להציע, החל מפארק וילאנד הכולל 200 פסלים של האומן גוסטאב וילאנד וכלה במופעי התזמורת הפילהרמונית.
 
מה מיוחד בטיסות לאוסלו?
יעד הנחיתה של טיסות לאוסלו מישראל הינו שדה התעופה הבינלאומי "אוסלו גרדרמואן". מדובר בשדה התעופה הגדול ביותר בנורבגיה והשני בגודלו ביחס לשאר מדינות סקנדינביה וביניהן איסלנד, דנמרק ופינלנד. שדה התעופה נמצא במרחק של כ- 35 ק"מ מהעיר אוסלו, אולם ניתן לקחת ישירות ממנו רכבות המשמשות קהל רב של תיירים שזה עתה נחתו באוסלו. מעבר לכך ישנה אפשרות של הכרת רכבים משדה התעופה אל העיר, ולנסוע בכבישי האגרה או בכבישים אחרים של המדינה המחברים ישירות בין שדה התעופה לעיר עצמה.
 
איזה מבחר יש של טיסות לאוסלו?
לרוב טיסות לאוסלו המגיעות מישראל עוצרות בכמה יעדים שונים בדרך, אולם ניתן להבחין במבחר נוסף וגדול יחסית של טיסות ליעד זה. כך למשל חברות תעופה ישראליות מבצעות לעתים עצירת ביניים בציריך שבשוויץ, ואילו חברות תעופה הולנדיות מבצעות עצירות בהולנד. אם ועצירת הביניים איננה משחקת תפקיד מרכזי מדי עבורכם במסגרת תכנון החופשה, תוכלו ליהנות ממגוון רחב יותר של כרטיסי טיסה לאוסלו על ידי חברות תעופה נוספות ושונות במחירים מוזלים.
 
טיסות לאוסלו- כמה זמן?
במידה ואתם מתכננים להגיע לאוסלו בזמן הקרוב או הרחוק, קחו בחשבון שטיסה לבירת נורבגיה, אוסלו אורכת כשלוש וחצי שעות במסלול טיסה שאיננו ישיר. מרבית הטיסות שיוצאות לאוסלו מנמל התעופה בו גוריון הן טיסות הכוללות עצירות ביניים ומגוון חברות התעופה שמפעילות טיסות אלו הינו גדול במיוחד. אם ותרצו להוזיל עלויות ייתכן ותיאלצו לחפש אחר טיסות עם כמה עצירות ביניים שבהחלט יאריכו את משך הזמן של הטיסה אולם יאפשרו לכם לחסוך בעלויות משמעותית.
שלח