טיסות לפולין

טיסות לפולין

מצאו לי טיסה לפולין

טיסות זולות לפולין

טיסות ורשה

טיסות לפולין

בין התאריכים, 29.07 - 29.07
טיסת שכר
ENTER AIR
טיסות ורשה

טיסה לפולין

בין התאריכים, 27.08 - 03.09
טיסת שכר
EL-AL
טיסות ורשה

טיסה זולה לפולין

בין התאריכים, 29.07 - 29.07
טיסת שכר
ENTER AIR
טיסות ורשה

טיסות לפולין

בין התאריכים, 29.07 - 29.07
טיסת שכר
ENTER AIR

ברגע האחרון לפולין

משתלם להיות ספונטניים

פולין

 
טיסה לפולין מאפשרת לכם ביקור במדינה אירופית מרתקת: מדינה וותיקה מאוד עם תרבות ומסורת עתיקים, מדינה בה חיו יהודים רבים במשך מאות שנים וייסדו בה תרבות משגשגת וייחודית, מדינה בה תוכלו ליהנות גם מנופים מרהיבים, מתרבות עשירה בדמות מוסיקה ותיאטרון, מארכיטקטורה עירונית מזרח אירופאית ייחודית מאתרים ארכיאולוגיים והיסטוריים כלליים, וכמובן גם מאתרים היסטוריים בתרבות ובמורשת היהודית. אפילו חיי לילה תוססים תוכלו למצוא בפולין, בעיקר בבירה וורשה אשר עוברת מתיחת פנים תרבותית בעשור האחרון, ומתאימה את עצמה לתיירים המערביים אשר מגלים עניין מחודש בעיר הבירה המזרח אירופאית הזו. בין אם אתם מחפשים אחר נופים כפריים פסטורליים, ובין אם אתם אוהבים נופים אורבניים בעלי חזות מזרח אירופאית קלאסית למדי, אתם מוזמנים להזמין לעצמכם את אחת מהטיסות לפולין.
 
מה מיוחד בפולין?
כמובן שהתייר הישראלי הממוצע מכיר את פולין בעיקר ממסעות הנוער למדינה הזו, אך זהו רק מעט ממה שיש למדינה זו להציע. פולין יכולה להציע לכם שלל של אטרקציות נוספות אשר תהפוכנה את החופשה שלכם במדינה לחוויתית וזכורה לזמן רב. אירוח אליפות אירופה בכדורגל בשנת 2012 שיפר מאוד את התשתיות התיירותיות ואת האטרקציות הרבות שיש למדינה הזו להציע, בעיקר בערים הגדולות – ורשה וקרקוב. בנוסף, האפשרות להשיג כרטיסי טיסה זולים בשל הטיסות הרבות מישראל לפולין ובחזרה, מהווה הזדמנות בפני עצמה בפני כל מי שמחפש חופשות במחירים נוחים.
 
איזה מבחר יש?
המבחר הוא כמעט בלתי מוגבל. הטיסות מישראל יוצאות בתדירות של שתיים ולפעמים שלוש פעמים ביום, מה שמאפשר לכם לשחק עם התאריכים והשעות של ההמראה והנחיתה. בנוסף, בשל ההיצע הרב, בתקופות בהן אין ביקוש כה רב, מחירי כרטיסי הטיסה צונחים והופכים משמעותית זולים יותר, ולכן מתאימים גם לבעלי תקציב נמוך יותר לחופשה בחו"ל
 
כמה זמן טיסה?
תוך שלוש שעות מרגע עזיבתכם את הקרקע הישראלית בנמל התעופה בן גוריון אתם אמורים לנחות כבר בפולין, הגעה לפולין היא לרוב בטיסה לוורשה או בטיסה לקרקוב, שתי הערים הגדולות בפולין.
שלח