טיסות לסיאול

טיסות לסיאול

טיסות לסיאול

טיסות לסיאול

טיסות זולות לסיאול

 
סיאול היא עיר הבירה של קוריאה הדרומית. סיאול היא עיר ענקית בגודלה, והיא ממוקמת במקום ה-12 ברשימת הערים הגדולות ביותר בעולם, ובמקום השני ברשימת הערים המאוכלסות ביותר בעולם – כמעט 26 מיליון בני אדם! גודלה העצום של העיר הזו מעיד על המגוון העצום של האנשים והתרבויות אשר מצוי בתוכה, והוא אשר הופך את סיאול לעיר כל כך מרתקת וליעד תיירות פופולרי כל כך. רק על מנת להדגים את טענתנו, הפארק הלאומי המטויל ביותר בעולם הינו הר בוקהאנסאן, אשר גובל בעיר סיאול. בשנת 2012 ביקרו בסיאול מעל 10 מיליון תיירים.
אז מהו סוד המשיכה של העיר? מהו אותו גורם אשר מושך גם אתכם להזמין טיסה לסיאול? גודלה העצום של העיר הופך אותה לעיר אשר מלאה באפשרויות שונות לתיירים, והיא כוללת למעשה את כל מה שאתם יכולים להעלות בדעתכם – החל מעתיקות ארכיאולוגיות וכלה בגורדי שחקים חדישים, בנייה קוריאנית מסורתית אל מול בנייה מודרנית, מסעדות המגישות אוכל אסיאתי מסורתי אל מול סניפי מקדונלדס, עושר תרבותי הכולל בתוכו אלמנטים מזרח אסיאתיים אך גם אלמנטים אשר ידברו אל ליבו של התייר המערבי המצוי.
 
מה מיוחד בסיאול?
טיסות לסיאול יוצאות באופן קבוע מישראל, ונוחתות בשדה התעופה של סיאול, אשר זכה מספר פעמים להיכלל ברשימת שדות התעופה הטובים ביותר בעולם. שדה התעופה העצום הזה פועל ביעילות מופלאה, ומרכז אליו וממנו טיסות רבות במיוחד בכל עונות השנה ובכל שעות היממה. חלק מהשירותים המוצעים בשדה  התעופה המיוחד הזה כוללים שירותי מסאז', ופעילויות כגון שופינג, קזינו ואפילו גולף.
 
איזה מבחר יש ?
תוכלו להזמין טיסה לסיאול אשר יוצאת מנמל התעופה בן גוריון ומגיעה ישירות לנמל התעופה בסיאול, אך תוכלו גם להגיע דרך תחנות ביניים מסוימות – למשל דרך תאילנד. סוגי הטיסות השונות לסיאול משפיעים הן על מחיר הטיסה והן על זמן הטיסה.
 
 כמה זמן טיסה?
טיסה ישירה מנמל התעופה בן גוריון לסיאול תארך כעשר שעות בממוצע, אך טיסה שאינה ישירה עלולה, כמובן, להיות ארוכה יותר, בהתאם לתחנות הביניים בהן היא עוצרת
שלח