טיסות לדרום אפריקה

טיסות לדרום אפריקה

טיסות לדרום אפריקה

טיסות לדרום אפריקה

טיסות זולות לדרום אפריקה

 
בזכות כך שלא מעט אטרקציות מחכות לאלו המגיעים לדרום אפריקה, הרי שבכל יום אפשר למצוא לא מעט תיירים ממקומות רבים בעולם שנהנים ממדינה גדולה ומפתיעה. גם לאחר המונדיאל שנערך בדרום אפריקה לפני מספר שנים, אפשר למצוא לא מעט מטיילים שרוצים לרכוש כרטיסי טיסה לדרום אפריקה כדי לעשות ספארי מרתק, להכיר טבע אמיתי ולחוות את ההתחדשות של ערים רבות.
 
דרום אפריקה מציגה קדמה מעניינת מול חיים פשוטים של כפריים ותושבים של אזורים נידחים. כך היא מראה עד כמה אפשר שלא לשבוע ממנה כשמגיעים אליה עם מגוון טיסות. לא מעט טיסות לדרום אפריקה מביאות תיירים שמכירים לראשונה חוות תנינים, אזורי צייד של טורפים כמו צ'יטות, חופים מדהימים כמו אלה שבקייפטאון ועוד מקומות ופעילויות אטרקטיביים במיוחד. 
 
מה מיוחד בדרום אפריקה?
יש המון דברים מיוחדים שיכולים להתחיל לחוות בדרום אפריקה. מי שחושב שמדינה גדולה זו היא יעד רק לחובבי ספארי או טבע, הרי שכדאי לו מאוד להכיר את ההיסטוריה המרתקת של המדינה, ולחוות טיול בלתי נשכח באמת. מוזיאונים מעניינים, בית הכלא בו היה עצור עשרות שנים נשיאה הקודם של דרום אפריקה, נלסון מנדלה, מכרות יהלומים ופסטיבלים משגעים הם אלו שיוצרים עניין מיוחד במדינה. 
 
איזה מבחר יש של טיסות ?
יש מספר של חברות תעופה המציעות במהלך השנה כולה טיסות לאזור זה. טיסות אלה כוללות גם עצירות ביניים מאחר ובכל זאת מדובר בטיסה ארוכה. חברות תעופה מגרמניה, ספרד, טורקיה, אנגליה ואפילו אתיופיה מציעות טיסה לדרום אפריקה כחלק מטיול מרתק. את טיסת ההמשך אפשר לקחת לערים המרכזיות על ידי טיסה ליוהנסבורג, טיסה לדרבן או טיסה לקייפטאון, בצורה נוחה
 
לכמה זמן?
דרום אפריקה היא מדינה שמציעה כל כך הרבה לכל מטייל (וגם לאנשי עסקים שמחפשים קשרים רלוונטיים), עד שרבים מתקשים להחליט מראש לכמה זמן הם מעוניינים להגיע אליה. הייעוץ המקצועי שלנו יאפשר לכם להחליט בצורה מדויקת לגבי כל חלק של המדינה שמעניין אתכם כדי למצוא טיסה כחלק מחופשה משפחתית, פרטית או פגישה עסקית. 
שלח