טיסות לשטוטגרט

טיסות לשטוטגרט

טיסות לשטוטגרט

טיסות לשטוטגרט

שלח
טיסות
טיסות

ברגע האחרון לשטוטגרט

משתלם להיות ספונטניים

כרטיסי טיסה זולים לשטוטגרט

טיסות
טיסות
שלח

טיסות זולות לשטוטגרט

 
אם אתם נמנים עם  חובבי הרכבים, במיוחד אלה היוקרתיים, טיסה לשטוטגרט יכולה בהחלט לעניין אתכם. שטוטגרט ידועה בזכות תעשיית הרכב הענפה שלה. בנוסף, יש בה מוזיאונים של יצרניות הרכב מרצדס ופורשה. לצד זאת, העיר מציעה אטרקציות רבות נוספות. היא נמצאת בחבל באדן- וירטמברג, הלוא הוא "היער השחור" שנחשב לאזור יפהפה בגרמניה ושמו יצא למרחוק. העיר שוכנת ממש בלב אזור גידול גפנים ענק כשסביבה גבעות רבות. בנוסף לאווירה הפסטורלית שסביבה, שטוטגרט היא כמובן עיר גדולה המציעה את כל השירותים העירוניים כמו מרכזי קניות גדולים, שווקים, בניינים מודרנים וחדישים, מסעדות ובתי קפה מגוונים ומבני תרבות כמו מוזיאונים, תיאטרון ועוד.
 
מה מיוחד בשטוטגרט?
 סביר כי לפני הנחיתה תבחינו באזור אורבני הנראה קטן לעומת כל הירוק שסביבו. בשטוטגרט ישנו מוזיאון גדול לאמנות וגם גלריה לאמנות, זאת בנוסף למוזיאונים של מרצדס ופורשה. כעיר אשר נמצאת בליבו של חבל היין של גרמניה אין פלא שבעיר ישנו גם מוזיאון יין. בסוף אוגוסט נערך בעיר גם פסטיבל יין בו נערכות טעימות. ישנם ברים שונים ברחבי העיר המיועדים לטעימות לקהל הרחב.
 
איזה מבחר יש?
טיסות לשטוטגרט הן טיסות עם עצירות ביניים. החברות המציעות טיסות אלה הן: לופטהנזה, טורקיש איירליינס, סוויס איירליינס וחברות אירופאיות נוספות. ניתן לטוס ליעד אחר בגרמניה וממנו לקחת טיסה לשטוטגרט או להגיע אליה בתחבורה ציבורית כמו רכבות או אוטובוסים. כמובן שניתן לשלב את הביקור בעיר וסביבתה עם טיול בגרמניה בו ההגעה ממקום למקום היא בעזרת רכב שכור.
 
כמה זמן?
הטיסה עשויה לארוך כחמש וחצי שעות. הטיול בשטוטגרט וסביבתה יכול להמשך שבוע לפחות. גם בעיר יש מגוון רחב של אטרקציות וגם בסביבתה אפשר להעביר כמה ימי טיול, כאשר אתם משוטטים בין הכרמים והגבעות הירוקות, ממש כמו בטוסקנה. אם אתם חובבי יין שיטוט ברחבי העיר בחיפוש אחר ברים הפתוחים לטעימות (סמל ההיכר הוא מטאטא התלוי על הדלת) יכול להיות פעילות כיפית עבורכם.