טיסות לשוודיה

טיסות לשבדיה

טיסות לשבדיה

טיסות לשבדיה

שלח
טיסות
טיסות

טיסות זולות לשוודיה

 
שוודיה היא אחת ממדינות סקנדינביה. זוהי מדינה יפהפיה מלאה בטבע עשיר: אגמים, הרים, יערות עם הרבה ירוק וחופים. הערים בשוודיה הן מטופחות, מלאות בפארקים, ושירותים מודרניים: מרכזי קניות, מסעדת מכל הסוגים, בתי קפה ועוד. העיר המרכזית בשוודיה היא שטוקהולם הבירה. העיר יושבת על מקבץ של איים. לצד שדרות רחבות ומבנים מודרניים רבים שוכנת העיר העתיקה הציורית ומלאת הסמטאות. בדרום המדינה ישנו מחוז עשיר בטירות ומבצרים ומקום מעניין נוסף לטיול הוא "כפר הזכוכית" בין אגמים ויערות. אם אתם מעוניינים לאחר טיסה לשוודיה להתחבר לחלקים אחרים של אירופה, העיר מאלמו מתחברת באמצעות גשר אל העיר קופנהגן בדנמרק.
 
מה מיוחד בשוודיה?
תוכלו לטעם את טעמו המיוחד של הצפון הרחוק- אזור סקנדינביה. באמצעות שילוב בין אזורי טבע פראיים לערים גדולות, מודרניות מאוד המספקות חיי תרבות ובידור עשירים תהנו מטיול מושלם. שטוקהולם היא מיוחדת בגלל שבנויה על איים. מעבר לאיים עליהם בנויה העיר ישנם עוד איים קטנטנים רבים שצצים מהמים. יש הקוראים לשטוקהולם: ונציה של הצפון. טיסה לשוודיה תהיה מיוחדת במיוחד בעונת הקיץ בה הלילה מסתכם שם בשלוש שעות בערך- ממש לילה לבן. תוכלו לבקר בעיר במוזיאון לאמנות מודרנית וגם במוזיאון אבבא אם אתם מחובבי הלהקה.
 
איזה מבחר של טיסות יש?
טיסות לשוודיה ניתן לקחת עם עצירות ביניים בלבד. גם הטיסות שמפעילה חברת אל על לשוודיה הן עם עצירות ביניים. מלבד אל על ניתן לטוס לשוודיה גם עם חברות אירופאיות המבצעות חניית ביניים בארץ מוצאן כמו גרמניה, טורקיה, אוסטריה ועוד. הטיסות הן בתדירות גבוהה במיוחד בעונת הקיץ אך קיימות לאורך כל השנה.
 
כמה זמן?
הטיסות נמשכות כארבע וחצי שעות. יש לקחת בחשבון גם את עצירת הביניים. כאמור- כל הטיסות הן עם עצירה. טיול בשוודיה יכול להמשך זמן רב. שוודיה היא מדינה גדולה יחסית אשר יש בה מספר ערים גדולות עם אטרקציות רבות לביקור לצד כפרים קטנים ושלווים המהווים יעד אטרקטיבי לא פחות וכן נופים לטיולים בטבע נטו.
שלח