טיסות לשוויץ

טיסות לשוויץ

טיסות זולות לשוויץ

טיסות לשוויץ

שלח
טיסות ציריך

טיסות לשוויץ ברגע האחרון- ציריך

בין התאריכים, 18.06 - 25.06
טיסת שכר
SWISS
טיסות

ברגע האחרון לשוויץ

משתלם להיות ספונטניים

כרטיסי טיסה זולים לשוויץ

טיסות ציריך

טיסה לשוויץ- ציריך

בין התאריכים, 05.08 - 11.08
טיסת שכר
EL-AL
טיסות ציריך

טיסה לשוויץ

בין התאריכים, 05.08 - 11.08
טיסת שכר
EL-AL
טיסות ציריך

טיסות זולות לשוויץ

בין התאריכים, 21.08 - 28.08
טיסת שכר
SWISS
טיסות ציריך

טיסה זולה לשוויץ

בין התאריכים, 18.06 - 25.06
טיסת שכר
SWISS
שלח

טיסות זולות לשוויץ

 
שווייץ היא ארץ המוקפת כולה בהרים. היא נמצאת במרכז הרי האלפים מה שגורם לכך שהנוף בה הוא מרשים, במיוחד עבור ישראלים שאינם רגילים להיות עטופים בהרים מלאי שלג רוב השנה. עבור כל מי שחובב סקי, טיסות לשווייץ הן רלוונטיות מחודש נובמבר ועד תחילת חודש מאי בפסגות הגבוהות. עבור המעוניינים בטיול ולא בחופשת סקי, טיסה לשווייץ וחבילות לשוויץ יהיו רלוונטיות יותר בקיץ. שווייץ אינה רק גבינות ושוקולד (אם כי הן מהוות חלק לא קטן מהתרבות בה). בשווייץ ישנם נופים יפהפיים, אנשים נעימים והיא מהווה מקום מושלם לחופשה.
 
 
מה מיוחד בשווייץ?
שווייץ ידועה כמקום ניטרלי שלא היה כמעט מעולם שותף למלחמות שפרצו באירופה. הדבר ניכר בה. שווייץ זו מדינה רגועה, שלווה, עם אנשים נעימים ואדיבים, מדינה בה לא תרגישו כמעט עצבנות או חוסר סבלנות. עם רכב שכור תוכלו לטייל בין ההרים, להגיע למערות קרח כחולות ויפות, אל אגמים צלולים בהם הנוף משתקף כמו בראי, אל יערות ירוקים מלאים בעצי מחט באזורים הגבוהים. גם טיול עירוני יסב לכם הרבה הנאה. העיר לוצרן מלאה בסמטאות ציוריות ונערך בה קרנבל צבעוני מדי שנה. בציריך תמצאו תרבות עשירה: מבנים היסטורים ומוזיאונים וכך גם בבאזל. לא סתם נרקם הרעיון למדינה יהודית דווקא שם.
 
איזה מבחר של טיסות יש?
טיסות במסלול ישיר מספקות חברות אל על וגם סוויס אייר. חברות אירופאיות נוספות מעמידות לרשותנו טיסות שאינן ישירות עם עצירה בארץ מוצאן. עם חברות אלה נמנות: לופטהנזה, ,טורקיש איירליינס וחברות נוספות. ניתן למצוא טיסות סדירות וטיסות צ'רטר. רוב הטיסות נוחתות בציריך. משדה התעופה ניתן להתנייד באמצעות תחבורה ציבורית או רכב שכור.
 
כמה זמן?
הטיסות אורכות כארבע שעות לא כולל עצירות הביניים. משך הטיול עצמו תלוי כמובן בכם- עד כמה אתם מעוניינים להעמיק ולטייל בשטח ניכר מהמדינה ועד כמה אתם מסתפקים בביקור בעיר אחת או שתיים. הטיול יכול לארוך בין שניים או שלושה לילות ועד כשבועיים. במיוחד אם אתם מתכננים לטייל באזורים הכפריים יותר קחו בחשבון כי מדובר בכבישים הרריים ומתפתלים שיש לנסוע בהם לאט יותר.