טיסות לטנזניה

טיסות לטנזניה

טיסות לטנזניה

טיסות לטנזניה

טיסות זולות לטנזניה

 
יש מדינות שמוכרות פחות למטייל הישראלי, וחשוב להגיד שהדבר מעט תמוה. זאת מאחר ומה שיכולה להציע מדינה כמו טנזניה, מדינות רבות אחרות לא ממש יכולות להציע. ברגע שמזמינים טיסה לטנזניה אפשר להיות בטוחים שרמות האדרנלין יעלו בצורה ניכרת בזכות מפגש עם חיות בר שרואים בדרך כלל רק בערוצי טבע ועם תושבים מקומיים שיכולים ללמד אותנו דבר או שניים על חיים מאתגרים במדינה מיוחדת במינה. 
 
את עדרי החיות שנודדים בשמורת ה'סרנגטי' אנו מכירים מהטלוויזיה, את היערות הטרופיים של טנזניה אנו מכירים אולי רק בזכות ירחון טבע מסוים, ובנהרות והאגמים המופלאים אנו לא יכולים לגעת כשאנו נמצאים בבית. לכן טיסות טנזניה הן החלטה נבונה במיוחד עבור כל מי שרוצה לחוות ולהתרגש מטבע אמיתי מלא עוצמה שכמותו אפשר לחוות רק אם מגיעים למדינה כגון זו. 
 
מה מיוחד בטנזניה?
טנזניה היא חלק מיבשת אפריקה, והיא מציגה מעלות חום וקור שלא תמיד עולות בקנה אחד עם מה שאנו חושבים על אפריקה. אלו שמגיעים באמצעות לטנזניה מגלים לעתים שמזג האוויר במדינה יכול להיות די קר לעתים, ולכן יש להיערך כראוי בהתאם לכל תאריך שבו מגיעים למדינה. אם מגיעים לספארי למשל, הרי שכאן יש להצטייד באמצעי הגנה נגד השמש ולאפשר לעצמכם הנאה גדולה יותר במהלך הטיול. 
 
איזה מבחר יש של טיסות לטנזניה?
המדינה ששוכנת לחופיו של האוקיינוס ההודי מקבלת טיסות מלא מעט מקומות בעולם, ובייחוד כאלה שעוברות דרך חלקים אחרים ביבשת אפריקה כמובן. כך אפשר לראות כיצד טיסה שיוצאת משדה התעופה בישראל עוברת דרך בירת אתיופיה למשל, אדיס אבבה. משך הטיסה (כולל העצירה) הוא כ-6 שעות, ובהחלט לא מדובר על יעד מרוחק שיביא את המטיילים מותשים חלילה אל הטיול הנפלא שמחכה להם. 
 
לכמה זמן?
היכרות מעמיקה יותר עם המידע לגבי מדינה זו, יקל על כל אחד לבחור דיל מסוים או לארגן בעצמו מסלול טיול שיהיה מהנה עבור כל מי שמשתתף בטיול. לכן חופשה בטנזניה יכולה להיות למטרה של ספארי ארוך והיא יכולה להיות גם כזו שאולי תשלב עוד מדינות באפריקה. כך אפשר יהיה לחוות את החוויה שמציעות שמורות כמו 'מאהאלה' עם המוני השימפנזים שבה או את שמורת 'סאאדני' שמציגה את הטבע הימי של המדינה. 
שלח