טיסות לטוקיו

טיסות לטוקיו

טיסות לטוקיו

טיסות לטוקיו

שלח
טיסות טוקיו

טיסות לטוקיו

בין התאריכים, 02.06 - 09.06
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסות טוקיו

טיסות לטוקיו

בין התאריכים, 03.06 - 10.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
שלח

טוקיו

 
את טוקיו אפשר להגדיר בקלות רבה כאחת הערים המטריפות והתזזיתיות ביותר במזרח הרחוק. רכבות מהירות שמפליאות בנסיעתן, מרכזי בילוי תוססים שקשה לעמוד בקצב שלהם, שלטי פרסומת צבעוניים שכל עין אוהבת להסתכל עליהם, מרכזי קניות שכיף לבחון אותם לעומק, ואתרים מיוחדים שמשלבים בין חדש לישן, הופכים כל חופשה בטוקיו לכזו שמשאירה חוויות חיוביות רבות לאורך שנים. 
 
באופן טבעי כל אחד מבין כי מדי יום מגיעות טיסות לטוקיו מלא מעט יעדים בכל רחבי העולם. כך, מהמרכזים המלאי אקשן של העיר ועד לרחובות ציוריים ברבעים שונים, העיר בת 12 מיליון התושבים אינה מפסיקה להשפיע בצורה מיוחדת על כל מי שמבקר בה. גם מסעדות מקומיות ופארקים מרהיבים מקבלים את פני אלו שמגיעים כדי להכיר מקום בעל שוני מרגש הרבה יותר. 
 
מה מיוחד בטוקיו?
היום כבר ניתן לראות כיצד גם מי שרוצה לארגן יום נישואין מיוחד או חופשה משפחתית ברמה אחרת לגמרי, מחפש חופשה בטוקיו על מנת ליצור ייחוד אמיתי לחופשה שלו. כמובן שגם אנשי עסקים ישראלים יכולים להזמין דרכנו טיסה לטוקיו ולראות כיצד הם נהנים משירות אישי. כך אפשר להגיע הן לאזורי הכספים החשובים של העיר, הן למגדל טוקיו התיירותי והמופלא והן ארמון הקיסר, לגן החיות  ולפארקים המדהימים. 
 
איזה מבחר יש של טיסות ?
חברות רבות מציעות אפשרויות טיסה ליפן. כך אפשר למצוא דרכנו אפשרויות לטיסות דרך הונג קונג או דרך בייג'ין ולהגיע בצורה נעימה יותר ליעד המבוקש. יש גם חברות תעופה נוספות שמציעות טיססלטוקיו עם עצירה במוסקבה, קייב, איסטנבול, לונדון או מינכן. כך או כך, מדובר ביעד שאליו לוקח בין 12 ל-21 שעות להגיע אליו (כולל כמובן עצירת הביניים שבדרך). 
 
לכמה זמן?
צריך זמן מסוים כדי להספיק לראות כמה שיותר מעיר שאינה עוצרת לרגע. לכן חופשות בטוקיו יכולות להיות מוצלחות יותר אם מדובר בארגון של חופשה בת שבועיים למשל. אנשי עסקים לעומת זאת יעשו את החשבון שלהם בהתאם לזמני הפגישות והמטרות העסקיות השונות, ויזמינו טיסה בהתאם לצרכיהם המדויקים. כאמור, כדי לחוות היטב את העיר בכל היבטיה כדאי לקחת מספיק זמן ולטוס בראש שקט.