טיסות לטורקיה

טיסות לטורקיה

טיסות זולות לטורקיה

טיסות לטורקיה

שלח
טיסות
טיסות

ברגע האחרון לאנטליה

משתלם להיות ספונטניים

כרטיסי טיסה זולים לאנטליה

טיסות
טיסות
טיסות
טיסות
שלח

טורקיה

 
את טורקיה אולי לא צריך להציג יותר מדי לתייר הישראלי, אך נראה כי עדיין יש בה יעדים שכדאי לחקור, ושעדיין יש לא מעט סיפוקים שאותם יכול לחוות המטייל והנופש הישראלי שמגיע למדינה גדולה זו. טורקיה יכולה להתאים הן עבור מי שמחפש טיול קצר יחסית שכולל שווקים, מרכזי בילוי, מסעדות טובות ואווירה חמה, והן עבור מי שמבקש לראות את המדינה בצורה קצת אחרת.
 
מאחר ומדובר במדינה רחבת ידיים שנושקת למדינות אחרות בעלות תרבויות מגוונות ומקשרת בין אסיה לאירופה, הרי שלא קשה לחשוב על יעדים נוספים מעבר לקלאבים המוכרים. טיסות לטורקיה יכולות להביא את המטיילים הישראלים לאחד משדות התעופה של המדינה, ומשם יכול כל אחד למצוא את דרכו את מרכזי הערים הגדולות, אל פארקי הטבע המרשימים או אל כל מקום שיכול למצוא חן בעיניו בהתאם לאופי שלו. 
 
מה מיוחד בטורקיה?
כאמור, לא רק קלאבים של 'הכול כלול' מחכים לאלו שמגיעים לטורקיה. בין האתרים ההיסטוריים הרבים אפשר למצוא מסגדים עתיקים, ערים מרתקות, כנסיות מרשימות ועוד לא מעט נקודות שלכל אחת מהן יש סיפור היסטורי משלה לספר. חשוב לציין שנמל התעופה הבינלאומי של איסטנבול נחשב לעמוס מאוד בשל מספר רב של טיסות המגיעות למדינה דרכו, ולכן יש להצטייד בסבלנות כשמגיעים לעיר. 
 
איזה מבחר יש?
המון טיסות יוצאות מיעדים רבים ברחבי העולם אל מדינה זו, וגם לישראל יש מה להציג בזכות כך שגם היום יש רבים שמעוניינים לבלות ולטייל במדינה. בייחוד בחודשי הקיץ אנו יכולים לראות כיצד חברות מוכרות כמו חברות התעופה הטורקיות והישראליות, מציעות את מטוסיהן . כך תוכלו להיעזר בנו למציאת טיסה זולה, נוחה ומהירה. 
 
לכמה זמן?
כמדינה גדולה ומגוונת מאוד, יכול כל אחד לתכנן לו טיול בהתאם לזמן שהוא יכול להקציב לחופשה שלו מישראל. משפחות עם ילדים ישמחו להגיע לסוף שבוע ארוך באחד הקלאבים של ערי החוף ולהנות מדילים לאנטליה בהם הכל כלול  או חבילות נופש למשפחות באיסטנבול. מטיילים אחרים ישמחו להגיע אל פנים המדינה ולראות כיצד לאחר טיסה לטורקיה הם יוצאים משדות התעופה אל יעדים הכוללים טיולי ג'יפים ועוד חוויות מרתקות אחרות.