טיסות לאוקראינה

טיסות לאוקראינה

טיסות זולות לאוקראינה

טיסות לאוקראינה,קייב

שלח
טיסות
טיסות

ברגע האחרון לאוקראינה

משתלם להיות ספונטניים

כרטיסי טיסה לאוקראינה

טיסות
טיסות
טיסות
טיסות
שלח

אוקראינה, מבקרים, מטיילים וטסים לאוקראינה עם איילה נסיעות

 
לאחרונה ישראלים רבים נוהים ליעד התיירותי אוקראינה, בין השאר בזכות גלי העלייה מאוקראינה לארץ ישראל ובעקבות נפילת החומה הקומוניסטית במהלך שנות התשעים המוקדמות. תיירים ישראלים רבים מגיעים לאוקראינה על מנת לערוך טיולי שורשים ולהתחקות אחר מדינת האם שלהם. מרוץ ההתפתחות הגדול החל באוקראינה לצד פירוקה של ברית המועצות, מה שהוביל למעשה את בירתה של אוקראינה, קייב, להיות לאחר מהיעדים המעניינים ביותר באירופה.
 
מה מיוחד באוקראינה?
טיסות לאוקרינה יוצאות כל השנה הן על ידי חברות תעופה ישראליות המפעילות אותן והן על ידי חברות תעופה זרות. הטיסות ברוב המקרים נוחתות בקייב, ואחד היתרונות המרכזיים של טיסות ליעד זה קשור ישירות לעלויות המוזלות של כרטיסי הטיסה. ניתן לרכוש כרטיסי טיסה לאוקראינה, בין אם טיסות ישירות או טיסות שכר במחירים נמוכים וחסרי תקדים, לאורך כל ימות השנה. יחד עם זאת יש להתייחס לכך שבמהלך החגים ובפרט בראש השנה מחירי הטיסות מתייקרים משמעותית בשל רמת הביקוש הגדולה בתקופה זו.
 
איזה מבחר יש ?
יעדי הנחיתה הנפוצים ביותר הינם קייב ואודסה. בעיר קייב עצמה ישנם שלושה נמלי תעופה המשרתים את כל מי שהגיע לאוקריאנה על ידי טיסה לקייב. הנמל העיקרי מבין השלושה נקרא בוריספיל ומשמש כנמל תעופה בינלאומי.  הוא נמצא במרחק של כעשרים ותשעה ק"מ מזרחית לעיר קייב. סוג נוסף של טיסות הינו טיסות לעיר המפורסמת אודסה. ניתן להזמין טיסות אלו לאורך כל ימות השנה, בין אם מדובר בטיסות ישירות וסדירות או טיסות שכר הכוללות מספר עצירות ביניים.
 
 כמה זמן?
משך זמני הטיסות משתנה בהתאם ליעד הנחיתה. טיסות שנוחתות בעיר קייב אורכות כשלוש שעות וחמישים דקות באופן ממוצע, הדבר משתנה בהתאם למסלולי הטיסה לעצירות ביניים. ואילו טיסות לעיר אודסה שבאוקראינה אורכות כשעתיים וחצי בממוצע, מה שהופך את אודסה ליעד מאד פופולארי בשל הטיסה הקצרה והנוחה. חברות המתמחות בטיסות שכר הן אלו שדרכן לרוב אפשר יהיה להזמין כרטיסי טיסה לאודסה.