טיסות לוושינגטון

טיסות לוושינגטון

טיסות לוושינגטון

טיסות לוושינגטון

 
טיסה לוושינגטון לוקחת אתכם לבירה הפדרלית של ארצות הברית ומאפשרת לכם לבקר באטרקציות הידועות כמו הבית הלבן, אנדרטת הנשיא ג'פרסון, הוושינגטון מונומנט הידוע- אחד מסימני ההיכר של העיר, בניין הקפיטול. טיסות לוושינגטון מאפשרות לכם לבקר בעיר הבירה המטופחת המציעה את מוקדי הכוח של הממשל האמריקאי. בעיר אטרקציות תיירותיות רבות ומוזיאונים מרשימים וייחודיים, חלקם באזור שדירת המול, ביניהם מוזיאון התעופה והחלל, מוזיאון השואה, מוזיאון ההיסטוריה של הטבע ואל תחמיצו את הגלריה הלאומית לאמנות ובה תצוגה מרהיבה של אלפי יצירות אמנות מתקופות שונות. 
 
אל טיול אנדרטאות 
בוושינגטון די סי (DC) תוכלו לבקר באנדרטאות הרבות והמרשימות בעיר. ניתן לצאת לסיור מודרך ולקבל הסברים על כל האנדרטאות הנמצאות במרחק קצר זה מזה, ביניהן הוושינגטון ממוריאל המתנשא לגובה רב וממנו ניתן להשקיף על הנוף המרהיב של העיר וסביבתה, אנדרטת הנשיא ג'פרסון הממוקמת על שפת האגם שסביבו אלפי עצי דובדבן, אנדרטת רוזבלט, האנדרטה לציון מלחמת ויאטנם, האנדרטה למלחמת העולם השנייה ועוד. אגב, התחבורה הציבורית בעיר מהירה ויעילה וניתן להגיע במטרו ובאוטובוסים בקלות מאתר לאתר. כמו כן, ניתן לצאת לסיור עם כלי רכב אמפיביים המשלבים נסיעה ברחובות העיר ובנהר וכך ניתן לצפות בכל האטרקציות החשובות בוושינגטון וליהנות מחוויה יוצאת דופן המתאימה גם לילדים.
 
שכונת ג'ורג'טאון הוותיקה
חופשה בוושינגטון לוקחת אתכם לעיר הבירה המרתקת ולאחר ביקור באטרקציות הפופולאריות כדאי לצאת לפרברים ולהכיר שכונות יפות כמו שכונת ג'ורג'טאון הוותיקה ובה אפשרויות בילוי וקניות רבים, בתים יפים ומטופחים ופארקים רחבים עם שבילים נעימים. בנוסף, כדאי להכיר את הסביבה ולצאת לטייל באחוזה הידועה של משפחת וושינגטון- מאונט ורנון. בסיור באחוזה תוכלו להתרשם מהאורוות הרבות, מאזורי המחייה של העבדים, מהגנים המטופחים ומהמטבח העצום והמרשים. אגב, חבילות לוושינגטון מאפשרות לחובבי השופינג ליהנות משווקים פתוחים בסופי השבוע ומשלל קניונים ואאוטלטים עם חנויות מותגים. ברובע ההיסטורי של העיר תוכלו לבלות בגלריות הרבות וליהנות מחנויות מעצבים. וושינגטון מספקת לחובבי הקולינריה חגיגה של טעמים בזכות שפע המסעדות, בהן מסעדות יוקרה של שפים, כיאה לעיר בירה מובילה.      
שלח