מידע אודות טיסות לציריך

מידע אודות טיסות לציריך

טיסות לציריך

חבילה בהרכבה עצמית לציריך

חבילות לציריך

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לציריך

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לציריך

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע אודות טיסות לציריך

שוויץ היא מדינה חלומית שחופשה בה נחשבת נחשקת עבור ישראלים רבים. אחת הערים המרכזיות בציריך שמהווה יעד חשוב לחופשה מכל סוג שהוא היא העיר ציריך. המאמר הבא סוקר את התחום של טיסות לציריך ובוחן מה מיוחד בצירך כיעד תיירותי, מהו מבחר הטיסות הקיימות אליה ומציע כמה אטרקציות מרכזיות לביקור במהלך חופשה בציריך.
 
מה מיוחד בטיסות לציריך?
מישראל יוצאות טיסות לציריך מדי שבוע ובחודשי הקיץ גודשים את המדינה תיירים שמבקשים ליהנות מחופשה מפנקת בשוויץ. בדומה למדינות מערב אירופה, גם ציריך מושכת אליה בחודשי הקיץ תיירים רבים בעיקר עקב מזג האוויר הנוח ששורר בה. בחודשי החורף מתמלאות הטיסות בגולשים שמבקשים ליהנות מאתרי הסקי האיכותיים שנמצאים בשוויץ. למרות העובדה שמזג האוויר בחורף הוא קר וגשום, מדי שנה משפחות רבות בוחרות לקיים חופשת סקי במדינה המופלאה שוויץ.
מלבד מסלולי גלישה איכותיים במיוחד מציעים אתרי הסקי פינוקים נוספים כמו ספא, חדרי כושר איכותיים ועוד אטרקציות שהופכות את חופשת הסקי בשוויץ ללא פחות ממושלמת. ניתן לשלב ביקור במדינות שכנות כמו איטליה, צרפת וגרמניה, וכך במרחק נסיעה קצרה לבלות בכמה יעדים בחופשה אחת. 
 
איזה מבחר יש של טיסות לציריך?
כאמור מדי שבוע יוצאות טיסות לצירך מישראל ללא עצירות ביניים. ניתן למצוא כמובן גם טיסות שכר שעלותן נמוכה יותר עם עצירת ביניים. מלבד זאת ישנם דילים טובים שמשלבים גם רכב שכור ובית מלון כחלק מהחבילה כולה. 
 
טיסה לציריך – כמה זמן?
טיסות לציריך נחשבות נוחות ומותאמות גם לילדים. זוהי טיסה לא ארוכה שבתוך כמה שעות מביאה אתכם לאחת מהערים היפות בעולם שממנה ניתן להמשיך ברכב שכור ליעדים נוספים או להתנייד עם רשת הרכבות האיכותית והמהירה שקיימת במדינה. כך או כך ציריך היא יעד תיירותי מצוין לכל עונות השנה ומציעה לנופשים בה שלל אפשרויות בין אם בתוך העיר עצמה ובין אם בסביבותיה. היא מהווה יעד אולטימטיבי לחופשה משפחתית משום שניתן לבלות בה עם הילדים ומצוינת גם כחופשה רומנטית באווירה מיוחדת וקסומה. 

ברגע האחרון לציריך

משתלם להיות ספונטניים

שלח