מוזיאונים בבודפשט

מוזיאונים בבודפשט

טיסות לבודפשט

חבילה בהרכבה עצמית לבודפשט

חבילות לבודפשט

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים להונגריה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לבודפשט

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

טיסה מלון ורכב בבודפשט

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מוזיאונים בבודפשט

בודפשט בירת הונגריה, בדומה לכל בירה אירופאית אחרת, מעמידה לרשותכם היצע מרשים של מוזיאונים וגלריות לאמנות. :  כדי להנות מכל השפע התרבותי אפשר לסגור דיל לבודפשט הכולל סיור בין מוזיאונים או להזמין מדריך פרטי שילווה אתכם בין אתרי התרבות והאטרקציות השונות בעיר.  בכל מקרה אם תחליטו לטוס לבודפשט ישנם מוזיאונים שאסור לפספס. 
בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה של כל המוזיאונים הנחשבים ביותר בתחומם בעיר. 
 
המוזיאון לאמנות שימושית- מוזיאון מרתק הממוקם בתוך אחד המבנים המרשימים ביותר ביופיים בבירת הונגריה. מבנה המוזיאון נבנה במאה ה-19, והוא מאכלס מספר רב של פריטי אמנות כגון: רהיטים, חפצי נוי ועוד. 
 
מוזיאון התחבורה של בודפשט- מוזיאון המוקדש כולו לאמצעי התחבורה השונים לאורך ההיסטוריה. בשטח המוזיאון ממתנים לכם דגמים ישנים וחדשים של רכבות, אופנועים, מכוניות ואפילו כרכרות נוסעים. במוזיאון מתקיימים פעילויות שונות בנושאי תחבורה המותאמות לילדים. 
 
• המוזיאון הלאומי של בודפשט- מוזיאון היסטורי הממוקם במרחק קצר מארמון המלך ובתוכו מוצגים פריטים רבים מההיסטוריה ארוכת השנים של העיר החל מתקופת האבן ועד לעידן המודרני. 
 
• מוזיאון אובודה- מוזיאון העוסק בחיי היומיום של תושבי העיר. בשטח המוזיאון הממוקם בכיכר בניין העירייה, תוכלו להיחשף לאוספים שונים המורכבים מרהיטים וחפצים אשר שימשו את תושבי העיר במהלך חיי היומיום לאורך ההיסטוריה, כאשר מרבית הפריטים הינם מהמאות האחרונות. 
 
• המוזיאון להיסטוריה של הטבע- מוזיאון ייחודי העוסק בהיסטוריה של כדור הארץ ובעלי החיים בין יתר המיצגים במוזיאון תמצאו: פסלי דינוזאורים בגודל טבעי, תערוכות העוסקות בתהליך האבולוציה, תערוכות בנושא מינרלים בטבע ועוד. 
 
• מוזיאון הבירה- מוזיאון מרתק במיוחד העוקב אחר התפתחותה של תעשיית הבירה העולמית בכלל ותעשיית הבירה בהונגריה בפרט. בשטח המוזיאון תוכלו למצוא בקבוקי בירה עתיקים, מכונות ישנות אשר שימוש לייצור בירה, כרזות פרסום של סוגי בירה שונים ואפילו שלטים של בתי מרזח בהם התקיימה מכירת בירות. בשטח המוזיאון תוכלו ליהנות גם מסדרת טעימות של בירות חדשות והכניסה למוזיאון היא מגיל 18 ואילך. 
 
• מוזיאון השואה- מוזיאון הממוקם בשטח בו עמד בעבר בית הכנסת השני בגודלו בבודפשט. בשטח המוזיאון מוצבים מיצגים העוסקים בנושאים כגון כבוד האדם וחירותו, ומבנה המוזיאון אף הוא כולל מוטיבים אדריכליים המייצגים את תחושת השבר עימה התמודדו יהודי הונגריה במהלך מלחמת העולם השנייה ושואת העם היהודי. 

ברגע האחרון לבודפשט

משתלם להיות ספונטניים

שלח