מוזיאונים באמסטרדם

מוזיאונים באמסטרדם

טיסות לאמסטרדם

חבילה בהרכבה עצמית לאמסטרדם

חבילות לאמסטרדם

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לאמסטרדם

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לאמסטרדם

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

טיסה מלון ורכב באמסטרדם

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

שופינג באמסטרדם

אמסטרדם היא ממש ממלכה קטנה בכל הנוגע למוזיאונים. מדובר בעיר שמציעה עשרות מוזיאונים במגוון תחומים, החל ממוזיאונים המוקדשים כולם לאומנות ההולנדית הקלאסית וכלה במוזיאון קולנוע, שעווה ומדע. גם אם אתם מבקרים באמסטרדם במסגרת בילוי רומנטי או נסיעה שכולה מוקדשת למסיבות וחיי לילה, סביר להניח שלא תוותרו על לפחות מאחד מן המוזיאונים הבאים: 
 
מוזיאון ואן גוך באמסטרדם– אחד המוזיאונים היותר מפורסמים של אמסטרדם, אשר מכיל אוסף יצירות עצום של ואן גוך. האוסף כולל הדפסים, מכתבים אישיים של ואן גוך, איורים ועוד עבודות מפורסמות של אומנים חברים מהתקופה, ביניהם גוגן, פיסארו ומונה. העבודות נתרמו ע"י אחיו של ואן גוך, תיאו, אשר תמך בואן גוך כלכלית ונפשית והכיר בכישוריו יוצאי הדופן, זמן רב לפני שאלו זכו להכרה ציבורית. סגנונו הצבעוני, העז והמיוחד של ואן גוך בנוסף לגודלו החריג של האוסף, הפך את המוזיאון לאתר תיירותי מרכזי באמסטרדם, גם בקרב תיירים שאינם שוחרי אומנות מובהקים. 
 
רייקסמוזאום באמסטרדם– גם מוזיאון זה נחשב לאחד המוזיאונים המפורסמים ביותר באמסטרדם, והולנד בכלל. למעלה מ 250 חדרים מוקדשים למספר עצום (יש אומרים כמיליון) של יצירות אמנות, פסלים, ציורים, רישומים ותכשיטים המציגים את מורשת האמנות ההולנדית, החל מימי הביניים דרך הרנסאנס ובכלל. בשל גודלו של המוזיאון, כדאי להצטייד בהדרכה הממוחשבת, אשר מקלה על ההתמצאות ומספקת מידע מעניין וחשוב על חלק מן האוצרות של המוזיאון. באגף הדרומי של המוזיאון מוצגת תערוכה של אומנות אסיאתית וציורים מהמאות ה 18-19. למבקרים שרק רוצים לטעום מן עושר האומנות הקלאסית הרומנטית, ביקור אחד בוודאי יהיה מספק. שוחרי האומנות ביניכם יתכן וירצו להקדיש במוזיאון יום ביקור נוסף. 
 
מוזיאון המדע הטכנולוגי באמסטרדם – מוזיאון המדע הגדול ביותר בהולנד, אשר מותאם לקהל של משפחות עם ילדים. המוזיאון מוקדש לחקר תופעות מדעיות מתחום האלקטרוניקה, החשמל והטבע,  ובנוי בצורת ספינת ענק השקועה בחציה במי התעלות של אמסטרדם. צבעו הירוק העז של המוזיאון בולט למרחקים, ועל 'סיפונה' של הספינה ישנה קפיטריה ממנה אפשר לצפות על הנוף המרהיב של אמסטרדם. המוזיאון מזמין את הילדים להתנסות בהפעלת המיצגים, לבחון ולבדוק תופעות מדעיות בעצמם ולהשתעשע עם המתקנים בתערוכות השונות. רובן של התערוכות מבוסס על מיצגים אינטראקטיביים של משחקי מחשב, הדמיות, מיצגים אורקוליים ועוד אטרקציות שמתקבלות בהתלהבות בקרב קהל צעיר.
 
מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו באמסטרדם – כמו אחיו בלונדון, גם מוזיאון השעווה באמסטרדם מציג בובות שעווה בגודל אמיתי של דמויות מפורסמות, זמרים, שחקני קולנוע ופוליטיקאים. המוזיאון ממקום ממש במרכז אמסטרדם, על כיכר דאם, ואהוב מאוד בקרב ילדים אשר נהנים להצטלם עם דמויות נערצות ואהובות. 
 
מוזיאון רמברנדט באמסטרדם – אם אתם שוחרי אמנות, לא תרצו לוותר על מוזיאון רמברנדט, שכולו מוקדש ליצירותיו של האומן ההולנדי אולי הכי מפורסם. במוזיאון כמה מן הציורים המפורסמים ביותר של האומן, בנוסף להדפסים, איורים ועבודות מתקופות מוקדמות אשר מציגות את ההתפתחות האומנותית שלו מראשיתה ועד שהגיעה לשיאה, בתקופות פעילותו המאוחרות. במוזיאון תערוכות מתחלפות בנוסף לתערוכות הקבועות. 
 
מוזיאון סכיפוורט לספנות באמסטרדם – מוזיאון שכולו מוקדם לתחום הספנות, וידוע כאחד מהגדולים בעולם בתחומו. המוזיאון מציג את ההיסטוריה של התפתחות המסחר הימי, טכניקות הניווט השונות, סוקר את התחום המרתק של גילוי נתיבי הים ואף מציג העתק מדויק של ספינה מן המאה ה 17.
 
בית אנה פרנק באמסטרדם - מוזיאון לזכרה של אנה פרנק ולהנצחת השואה ואחד מן האתרים החשובים של אמסטרדם. המוזיאון נמצא במבנה בו הסתתרו אנה פרנק ובני משפחתה במהלך מלחמה"ע השנייה, עד אשר הוסגרו לידי הנאצים ונרצחו במחנות הריכוז. במהלך תקופת המסתור כתבה אנה פרנק יומן אישי, שהתגלה לאחר סיום המלחמה ופורסם ע"י אביה, אשר ניצל מזוועות המלחמה. בית אנה פרנק נחשב לאתר חובה בקרב כל התיירים המגיעים כיום לאמסטרדם. 

ברגע האחרון לאמסטרדם

משתלם להיות ספונטניים

שלח