מוזיאונים באוסטרליה

מוזיאונים באוסטרליה

טיסות לאוסטרליה

חבילה בהרכבה עצמית לאוסטרליה

טיולים מאורגנים לאוסטרליה

הצג רשימת יעדים לבחירה

מוזיאונים באוסטרליה

מחפשים אחר מוזיאונים וגלריות לאמנות באוסטרליה? בשורות הבאות תוכלו למצוא רשימה של כל המוזיאונים החשובים והפופולאריים ביותר ביבשת. 
 
• THE AUSTRALIAN MUSEUM- מוזיאון הממוקם בעיר סידני. מוזיאון זה נחשב לאחד מהמוזיאונים החשובים ביותר בעולם בכל הנוגע לטבע ולמחקר היסטורי. תערכות המוזיאון המתחלפות והקבועות מאפשרות לכם להיחשף למספר רב של פריטים נדירים מהטבע ומעולם התגליות הארכיאולוגיות. 
 
• AUSTRALIAN CENTER FOR PHOTOGRAPHY- מוזיאון נוסף הממוקם בסידני. מוזיאון זה מוקדש כולו לאמנות הצילום והוא כולל מספר רב של תערוכות קבועות ומתחלפות בתחום הצילום. לצד תערוכות צילום מקומיות, המוזיאון מארח תערוכות צילום בינלאומיות הנחשבות לתערוכות מובילות בתחום הצילום. 
 
• ART GALLERY OF N.S.W- הגלריה לאמנות הממוקמת בדרום סידני מאפשרת לכם ליהנות מ-40 תערוכות קבועות המתקיימות בו זמנית. כל אחת מהתערוכות עוסקת בתחום אמנות אחר, ולצד היצירות של גדולי האמנים בתחום הגלריה מקפידה לחשוף את יצירותיהם של אמנים מתחילים. 
 
• CHINESE MUSEUM- מוזיאון הממוקם בעיר מלבורן ומוקדש כולו לחייה של הקהילה הסינית באוסטרליה. לצד יצירות אמנות מהמסורת הסינית העתיקה תוכלו למצוא יצירות אמנות של אמני הקהילה הסינית באוסטרליה. כמו כן, המוזיאון חושף מסמכים שונים המעידים על הקשרים הדיפלומטיים בין שתי המדינות. 
 
• מוזיאון האמנות הלאומי של ויקטוריה- מוזיאון הממוקם בעיר מלבורן. המוזיאון כולל אוסף יצירות המשלב בין האמנות הקלאסית לזו המודרנית. המוזיאון ממקום בשני מבנים נפרדים זה מזה, כאשר בבניין אחד מוצגות יצירות אמנות אוסטרלית והבניין השני מתמקד ביצירות אמנות מכל רחבי העולם. 
 
• מוזיאון המדע והפלנטריום של מלבורן- קומפלקס ענק העוסק במדע וטכנולוגיות מתקדמות. הקומפלקס פועל במתכונת של מוזיאון ובתוכו מתקיימות תערוכות קבועות ומתחלפות בנושאי חלל, מדע וטכנולוגיה. בשטח המוזיאון מתקיימות פעילויות מגוונות לילדים ובני נוער, וזאת כחלק מתכנית הלימודים בעיר. תיירים הפוקדים את המוזיאון יכולים אף הם להצטרף לאחת מההפעלות האינטראקטיוביות המתקיימות במוזיאון וליהנות מביקור לימודי ההופך לחוויתי במיוחד. 
 
• המוזיאון הרב תחומי של פרת'- מוזיאון הממוקם בעיר פרת'. המוזיאון עוסק במגוון נרחב של תחומים, לרבות, חקר הים, היסטוריה, ביולוגיה, אנתרופולוגיה ועוד. בכל אחד מאגפי המוזיאון תוכלו למצוא תערוכה ססגוננית ומרתקת העוסקת בתחומים השונים. 
שלח