מוזיאונים במילאנו

מוזיאונים במילאנו

טיסות למילאנו

חבילה בהרכבה עצמית למילאנו

חבילות למילאנו

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים למילאנו

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע למילאנו

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מוזיאונים במילאנו

מחפשים אחר המוזיאונים והגלריות המובילים ביותר במילאנו? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה של מוזיאונים מומלצים ברחבי העיר. 
 
• גלריית ספציו פורמה- גלריה מודרנית המוקדשת ברובה לצילום ולמקצועות הצילום, לרבות, צילום אופנה ועיצוב. הגלריה נפתחה במהלך שנת 2005, ותוך זמן קצר מרגע פתיחתה היא הפכה לאחת מגלריות הצילום הנחשבות ביותר בעולם. בשטח הגלריה תוכלו למצוא עבודות צילום של הצלמים החשובים והבולטים ביותר בתקופתנו. 
 
• מוזיאון סיביקו לארכיאולוגיה- מוזיאון הממוקם בתוך מבנים עתיקים מהמאה ה-13, אשר חודשו ושופצו במסגרת עבודות שימור במהלך שנת 2008. המוזיאון מורכב ממספר חללים ומתחמים, כאשר בכל מתחם תוכלו למצוא ממצאים ארכיאולוגיים מתקופות שונות בהיסטוריה. 
 
• מוזיאון הטבע- המוזיאון הגדול והחשוב ביותר באיטליה. מוזיאון זה ממוקם במרכז מילאנו והוא מאפשר לכם להתרשם מהיצע מרשים של פוחלצים, מאובנים, שלדים וגוגלגלות של בעלי חיים שונים. בשטח המוזיאון פועל גם מתחם זינוזארים, המאפשר לכם להתרשם משחזור דינוזאורים בגודל טבעי. 
 
• המוזיאונים של קסטלו ספורצסקו- קרוב ל-40 מוזיאונים שונים ממתינים לכם במתחם המצודה המלכותית של קסטלו ספורצסקו. בין יתר המוזיאונים במתחם תוכלו למצוא את אוסף מרשים ועשיר של פריטי אספנות ופריטי אומנות מהמאה ה-17 ועד לימינו.
 
• המוזיאון הלאומי למדע וטכנולוגיה- מוזיאון חשוב הממוקם בתוך מבנה מהמאה ה-16. המוזיאון כולל את אוסף הרישומים של ליאונדרו דה ו'ינצי, ולצד השרטוטים השונים של האמן, תוכלו למצוא גם דגמים אשר נוצרו בהשראת שרטוטיו. בשטח המוזיאון מתקיימות סדנאות אינטראקטיביות בנושא מדע וטכנולוגיה. סדנאות אלו מתקיימות בשפה האנגלית. 
 
• דיוצ'סאנו –מוזיאון המוקדש כולו ליצירות אמנות של הדת הנוצרית. בשטח המוזיאון תמצאו למעלה מ-600 יצירות אמנות הכוללות בין היתר ציורים, פסלים ,כלי נגינה וכלים נוספים אשר שימשו לצורך עבודות קודש בכנסיות השונות הפועלות ברחבי מילאנו. 
 
• מוזיאון הקולנוע- מוזיאון ייחודי הממוקם בתוך מבנה הסינימטק של מילאנו. המוזיאון מתהדר באוסף פריטים המגוללים את סיפורו של הקולנוע, החל מתקופת הראיונוע, דרך סרטי קולנוע אילמים ועד לעולם הקולנוע של ימינו, רווי האפקטים והטכנולוגיות המתקדמות. בין יתר הפריטים באוסף תמצאו: תלבושות, כרזות לסרטי קולנוע מראשית דרכו, אביזרים שונים מתוך סרטים ועוד. 

ברגע האחרון למילאנו

משתלם להיות ספונטניים
שלח