מוזיאונים בפריז

מוזיאונים בפריז

טיסות לפריז

חבילה בהרכבה עצמית לפריז

חבילות לפריז

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לפריז

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לפריז

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מוזיאונים בפריז

פריז, אחת מערי הבירה החשובות ביותר בעולם המערבי, מעמידה לרשותכם היצע מרשים ומגוון של מוזיאונים וגלריות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה של כל המוזיאונים בהם אתם חייבים לבקר במהלך שהותכם בעיר האורות.
 
מוזיאון הלובר - אחד המוזיאונים הגדולים והחשובים ביותר בעולם. ממוקם ברובע 1 בעיר ומאכלס כמות אדירה של למעלה מ-250,000 יצירות אומנות שהמפורסמת שבהן היא ה-מונה ליזה של ליאונרדו דה וינצ'י. מעבר להיותו המוזיאון הגדול והחשוב ביותר בצרפת, מוזיאון הלובר מהווה אתר תיירות מוביל גם בשל יופיו החזותי של המבנה בו הוא שוכן.
 
מרכז פומפידו - מרכז אמנות עכשווי המשמש כמוזיאון הלאומי של צרפת לאמנות מודרנית. המוזיאון ממוקם ברובע 3 בעיר והוא מאכלס מגוון רחב של יצירות אומנות בת זממנו, החל מיצירות אמנות מתקופות שונות בחייו של האמן פאבלו פיקסו ועד לעבודותיו הגאוניות של האמן הרב התחומי- אנדי וורהול.
 
מוזיאון אורסיי - מוזיאון מרשים הממוקם ברובע ה-7 של פריז. המוזיאון מתמקד ביצירות אמנות מסוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20, ובין יתר התערוכות הקבועות המוצגות במוזיאון תוכלו למצוא אוספים ויצירות בתחומי הציור, הפיסול, הצילום, הקולנוע, האדריכלות ועוד.
 
מוזיאון רודן - מוזיאון המוקדש ברובו ליצירותיו של הפסל- אוגוסט רודן. המוזיאון ממוקם בתוך ארמון בירון שברובע ה-7 בעיר, ולצד יצירותיו האייקוניות של הפסל דוגמת: האדם החושב, תוכלו למצוא כאן יצירות של רנואר, ואן גוך, מונה ועוד.
 
מוזיאון השעווה של פריז - מוזיאון פופולארי הממוקם ברובע ה-9 של העיר. במוזיאון ממתינות לכם עשרות דמויות מפורסמות מההיסטוריה, וזאת לצד מתמחים המציגים שחזור של אירועים מכוננים בהיסטוריה האנושית.
 
מוזיאון הבולאות - אחד מהמוזיאונים המרתקים ביותר בפריז. המוזיאון ממוקם ברובע ה-15 של העיר, והוא ממוקם בתוך מבנה בן 5 קומות המגוללות את סיפורה של תעשיית הדואר בצרפת ובעולם כולו. בין יתר מיצגי המוזיאון תמצאו: תיבות דואר מכל תקופות ההיסטוריה, מדי דוורים, מסמכי דואר עתיקים וכמוכן בולים לאורך ההיסטוריה.
 
המוזיאונים המופיעים לעיל, הם רק חלק מההיצע התרבותי-אומנותי הממתין לכם בעשרות אולמות קונצרטים ותיאטראות ובמאות גלריות לאמנות ומוזיאונים בכל תחום החיים!
 
אין ספק שבפריז שפע עצום של עושר תרבותי. אז למה אתם מחכים?  הזמינו עוד היום טיסה לפריז או דיל משתלם לפריז הכולל טיסות ומלון. איילה נסיעות – מטיילים עם המומחים שלנו.

ברגע האחרון לפריז

משתלם להיות ספונטניים

שלח