חיי לילה בבנגקוק

חיי לילה בבנגקוק

טיסות לבנגקוק, תאילנד

חבילה בהרכבה עצמית לבנגקוק: טיסה+מלון

טיולים מאורגנים לתאילנד

הצג רשימת יעדים לבחירה

חיי לילה בבנגקוק

אם חשבתם שבנגקוק צפופה ועמוסה במהלך שעות היום, חכו עד שתחוו את סצינת חיי הלילה של בנגקוק. בכל הנוגע לבילויים, בנגקוק נחשבת לבירת חיי הלילה של דרום מזרח אסיה. עם רדת החשיכה, נפתחים לרווחה שעריהם של עשרות ברים, מועדוני ריקודים, מתחמי מסיבות, מופעי מוזיקה חיים ושווקי אוכל וקניות ססגוניים. רבים מן התיירים המגיעים לעיר כלל אינם מודעים לקצב והגיוון של חיי הלילה בבנגקוק. חלקם פשוט רוצים לנוח לאחר יום שיטוטים מיוזע ומעייף, חלקם כלל אינם מכירים בצד המסעיר והמפתיע של חיי הלילה בבנגקוק.  כך או כך, אם אתם לנים לילה או שניים בבנגקוק, כדאי לתת צ'אנס גם לחיי הלילה של בנגקוק. הנה כמה רעיונות לבילויים ללא שגרתיים לאחר רדת החשיכה בעיר:  
 
 
חיי הלילה ברחוב הקוואסן בבנגקוק:  רחוב הקוואסן נחשב לשער הכניסה של התרמילאים הצעירים הישראלים המגיעים לבנגקוק. לאורך רחוב צר אחד מרוכזים כמה פאבים וברים ששווים ביקור, בעיקר אם אתם מתגעגעים לאווירה הביתית המוכרת מן הבית. המפורסם מבין הברים שבאזור הוא ה"גוליברז" אשר מציע אוכל אמריקאי, מסכי טלוויזיה, שולחנות ביליארד, כוסות בירה גדולות ואווירה מערבית נוחה ובלתי רשמית. בשולי הקאוסאן נמצאים כמה מועדוני ריקודים קצת יותר מעונבים, ביניהם ה"Bad Superclub" המשלב במות מופעים וריקודים עם מתחם אוכל משודרג.
 
שווקי לילה בבנגקוק: טירוף הקניות בבנגקוק אינו מוגבל רק לשעות היום. עם רדת החשיכה נפתחים שווקי הלילה, אשר נותנים לתיירים עוד הזדמנות לבזבז את כספם על חיקויים וזיופים של מיטב המותגים ואביזרי האופנה. שוק פט פונג הממוקם בלב מתחם המין של בנגקוק מציע דוכני מותגים מבוקשים, כולם מזוייפים, כמובן, ונחשב לתוסס וציורי, בעיקר בשל אוכלוסיית המבקרים הססגונית המבקרת בו. אם אתם מטיילים עם ילדים, או אם האווירה ההמונית והמוחצנת של שוק פט פונג אינה לרוחכם, תוכלו לבקר בשוק סואן לאם, אשר מציע חווית קניה יותר רגועה ומסודרת עם אווירה אותנטית ושקטה הרבה יותר. 
 
אגרוף תאילנדי בבנגקוק: ענף הספורט המרכזי של תאילנד הוא אגרוף תאילנדי, ובבנגקוק ישנן כמה זירות מרכזיות המציגות לראווה את כוכבי האגרוף המקומיים. לאלו מבניכם שלא נרתעים מחילופי מהלומות רוויות זיעה ודם, ביקור באחד מקרבות האגרוף המתקיימים בשעות הערב הוא אופציה טובה לבילוי לילה בעיר. זירת לומפיני וזירת ראטצ'דאמנון נחשבות לזירות מכובדות וראויות בהחלט לביקור.

ברגע האחרון לבנגקוק

שלח