חיי לילה בלונדון

חיי לילה בלונדון

טיסות ללונדון

חבילה בהרכבה עצמית ללונדון: טיסה+מלון

חבילות ללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים ללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע ללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע על חיי לילה בלונדון

כל כמה שלונדון מציעה שפע של פעילות יומית למבקרים בה, מדובר בעיר שמציעה את המיטב של תרבות חיי לילה עירונית. הופעות חיות, ברים, הצגות, מחזות זמר, קונצרטים, מועדונים ומסיבות ועוד ועוד – הפיתוי הוא גדול וקשה להישאר בחדר גם אחרי יום שלם של טיולים וקניות. 
 
כדי להגיע ללונדון בדרך המשתלמת ביותר עבורכם אנו ממליצים על הדילים ללונדון שאנו משווקים, כך שבקלות תוכלו להנות מטיסות ללונדון וממלון לחופשה שלכם. 
 
הצגות ותיאטרון – לונדון ידועה בתרבות התיאטרון העשירה שלה. עשרות רבות של תיאטראות הפרושים בעיר מציעים בכל ערב מבחר עצום של הצגות ומחזות זמר מגוונים ומשובחים, ביניהם תיאטרוני פרינג' מקומיים, תיאטרון שייקספיר המפורסם והפקות ענק של מחזות זמר מפורסמים. עיקר התיאטראות מרוכזים באזור ה'ווסט אנד', אולם לא רק. מומלץ מאוד לרכוש כרטיסים מראש ולא להסתמך על המזל. 
 
בארים ומועדונים – כל רובע בלונדון מתאפיין בסגנון בילוי לילי אחר, ובתרבות בארים בעלת אופי ייחודי משלה. יחד עם זאת, בכולם מדובר בתרבות בילוי שכוללת הרבה מאוד בירה. חובבי בירה יאהבו את העיר – תמיד תמצאו בקרבת מקום בר מקומי אשר יפנק אתכם באווירה שמחה, ולעיתים בהופעה של מוזיקה חיה. 
 
אזור הקובנט גארדן – אזור הכולל מספר אתרים אשר הפכו אותו למרכז של תרבות, בילוי ופנאי. כאן נמצא בית האופרה המלכותי אשר מציע מופעי מחול, מוסיקה וקונצרטים. בנוסף, ידוע האזור במסעדות ובתי הקפה בעלי האווירה הבוהמיינית, ובמופעי הרחוב שמאפיינים את המקום. גם ביקור ספונטאני ולא מתוכנן באזור לאחר רדת החשיכה מבטיח לכם חוויה של בילוי לילי משובחת. 

ברגע האחרון ללונדון

משתלם להיות ספונטניים

שלח