טיול מאורגן לאיחוד האמירויות לשומרי מסורת, 8 ימים

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות לשומרי מסורת, 5 ימים
שלח

טיול מאורגן לאמירויות לשומרי מסורת

בעקבות ההסכמים שנחתמו בחודש ספטמבר 2020, מתאפשר לראשונה לישראלים לחוות את אחת התמורות האנושיות הגדולות בזמננו – איחוד האמירויות. זהו טיול למקום שהתרחש בו הבלתי ייאמן ומתוך חולות המדבר התפתחו ערים עתידניות, ובהן המגדל הגבוה בעולם, מוזיאונים מפורסמים, לצד שווקים סואנים ומסורות. כל זה בשילוב אירוח למופת בבתי מלון חדישים ומאובזרים
 
מדוע לטייל עם איילה באיחוד האמירויות
- בגלל המדריכים! המתמחים באדריכלות וארכיטקטורה של ערים יחד עם ההיסטוריה המרתקת והקרובה של עמי חצי האי ערב
- בגלל הגילוי של יעד התיירות חדש המרתק את הקהל הישראלי.
- בגלל המסלול המשלב את ערי ה"חלל" העתידניות שקמו מחולות המדבר עם האותנטיקה והמסורות של תושבי המקום.
- מסלול עשיר הכולל את כל הטרקציות הפעילויות והכלכלה במחיר הטיול
 
 
 
 יום 1 תל אביב – דובאי (יום ג)
נצא בטיסה ישירה מעל ירדן וסעודיה וכעבור שלש וחצי שעות ננחת בנמל התעופה הענק של דובאי. בדרכנו מהשדה לעבר העיר אט אט תתגלה אלינו העיר המופלאה על גורדי השחקים שבה אשר קמה מחולות המדבר. נגיע למרכז העיר הקרוי Down town. לצורך ביקורנו הראשון שייערך במגדל הגבוה בעולם ניכנס למרכז הקניות העצום הגדול ביותר בעולם ונעמוד פנים אל פנים מול האקווריום המרשים והענק בלב הקניון בו שוחים כרישים, חתולי ים ומיני דגים רבים. אין ספק כי זו הפתעה מרעננת והיא רק תיתן לנו תיאבון להמשך. מתוך הקניון נעלה לתצפית מהמגדל הגבוה בעולם. התצפית המרשימה והמיוחדת נמצאת בגובה 450 מ' (כמו גובה גג של מגדלי התאומים ז"ל), סביב הקומה ה125 מתוך 160 קומות המגדל.  (גובהו 820 מ'). התצפית מיוחדת בעיקר בשקיעה וכשכל העיר נצבעת באורות יפהפיים. לא נישבע מהמראות. נרד לחזות במופע המזרקות הגדול בעולם במזרקה הגדולה שלרגלי המגדל. מכאן נמשיך למלוננו.  התכנית מותאמת לנחיתה בדובאי בשעות הצהרים. 
 
 
יום 2  שרג'ה וספארי ג'יפים בשרג'ה (יום ד)
עם בוקר נבקר במרכז לאילוף בזי ציידים (בהתאם לשעת הפתיחה) ונלמד על חשיבותם של הבזים המלכותיים האלו לאנשי האמירות ובמיוחד למשפחת האמיר. מכאן נצא לעבר האמירות של שרג'ה. האמירות של שרג'ה ידועה כבירה התרבותית של האיחוד וכפנינת המפרץ. נבקר כאן במוזיאון המורשת של שרג'ה המוקדש למסחר המסורתי של האזור בפנינים, זהב ושאר מלאכות ייחודיות. נמשיך רגלית לסיור קצר בשוק המסורתי Souk El Arsa מרחק קצר מהמוזיאון. מומלץ לטעום מהחלבה המיוחדת המיוצרת פה
מהעיר נצא לנסיעת חולות הרפתקנית בג'יפים. זוהי הרפתקת חובה לכל מי שמגיע לאמירויות, ופגישה עם חולת המדבר של ערב מזוויות בלתי שגרתיות. הנסיעה החווייתית תסתיים באירוח בדואי ובארוחת ערב תחת שמי הכוכבים של המדבר. נחזור ללינה בדובאי.
 
 
יום 3   דובאי – שרג'ה – רובע בסטקייה (יום ה)  
נקדיש את הבוקר להכרות עם הרבעים החדשים והנוצצים של דובאי. מולנו יזדקרו גורדי השחקים החדשים. בדרך נחלוף דרך הBurj El Arab, המלון הבנוי כאי ומדורג כמלון המפואר בעולם. נעלה על הרכבת העילית לסיור קצר מול אחד המלונות המפוארים – מלון אטלנטיס לאי המלאכותי הגדול בעולם - Palm Jumeira, הבנוי ככפות תמרים. נמשיך דרך הרובעים הנוצצים של המרינה אל הCrick תעלת המים שהורחבה מלאכותית אותה נחצה בצורה המסורתית בסירות Abre לעבר השווקים המסורתיים ברובע Bastakiya, בהם שווקי הזהב והתבלינים המפורסמים. נשוטט ברובע עד שעת הצהרים. נחזור למלוננו בשעה נוחה לכל מי שירצה ליהנות משיטוט בסמטאות השווקים וברובע אל סיף הצמוד למלון וגם יש אפשרות לנסוע כ10 דקות למרכז העיר לכל מי שירצה להגיע לקניון הגדול של דובאי ולקניון האמירויות.  
בערב נתארגן לצאת מופע הריקודים המדהים של לה_פרלה. לינה בדובאי
 
 
יום 4 הגנים של דובאי. (יום ו)
נתחיל את היום בביקור בדובאי מירקל גרדן באנגלית: Dubai Miracle Garden, הוא גן הפרחים הגדול בעולם, הנמצא בדובאי שבאיחוד האמירויות הערביות. הגן נמצא במדבר והוא הוקם במסגרת הסכם של חברת דובאילנד לנדל"ן עם חברת גינון וחקלאות חקלאית בראשות איש העסקים הירדני עבד אל נאצר ראחל. הגן נפתח בשנת 2013 והוא משתרע על פני 780,000 מ"ר, והוא מכיל מעל 50 מיליון פרחים וכ-250 מיליון צמחים. הפרחים מופיעים בתצוגות שונות החל מערוגות פרחים ועד לקשתות בצורת לב וטירות מעוטרות. התערוכות בגן מתחלפות מדי עונה. ההשקיה בגן נעשית בשעות הלילה בהן הגן סגור באמצעות טפטפות שנמצאות במערכת תת-קרקעית, העושות שימוש בכמות ממוצעת של 757,082 ליטר מים אפורים ליום. המים הם המים האפורים של העיר דובאי, והגן עושה להם תהליך טיהור שהופך אותם למים נקיים ברמה גבוהה במיוחד. חלק מהגן הוא גן פרפרים מקורה שנפתח בשנת 2015 ובו 15,000 פרפרים מ-26 מינים. הגן מהווה שיא גינס של הגן האנכי הגבוה בעולם. נמשיך מכאן לFrame  המפורסם, מסגרת מרובעת בה ניתן לצלם את העיר כולה  לקראת אחר הצהרים  חזור לדובאי ונתארגן לקראת השבת. 
תפילה וארוחת ערב במלון
 
 
יום 5 רובע ג'ומהורייה בסיור רגלי מהמלון (יום שבת)
לאחר התפילה  וארוחת הבוקר נערוך סיור רגלי קצר באזור מרכז העיר הסמוך, האזור מגיע עד לחוף המפרץ הפרסי. ניתן יהיה להתרשם מהארכיטקטורה והעיצוב הסופר מודרניים של הטיילת לאורך חלקו הדרומי של הCrick  שהורחב במקום זה כמו לדוגמא הגשרים התלויים על התעלה. בערב ניסע דרך הרחובות המוארים של העיר אל עבר חלקה האחר של התעלה המקיפה את דובאי ובה נערוך שייט חוויתי בליווי מוזיקת ריקודים. נשוטט באזור זה הקרוי גם  Bur Dubai, החלק ההיסטורי של העיר, על גדות הCrick, הנחל שחוצה את העיר ובסביבתו הנעימה המיוחדת ככפר דייגים ובו סמטאות משוחזרות, רשתות דייגים, בתי בוץ הצבועים בצבעם הטבעי, בדיוק כפי שהיה הכפר לפני הנס הכלכלי שהביא להקמתה של דובאי המודרנית. ניתן לבלות כאן עד  השעות הקטנות. 
 
 
יום 6 דובאי – אל עין- אבו דאבי (יום א)
לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו לאל עין באמירות של אבו דאבי,  כ300 ק"מ על כבישים מעולים. אל עין נמצאת ברכס החג'אר (סלעים בערבית), הנמשך לתוך עומאן ומזכיר מאד את נופי ההרים בסיני. כאן נולד האמיר שייך זייד בן סולטאן מייסד האיחוד. נבקר בשוק גמלים מסורתי וניסע אל נווה המדבר הגדול והעתיק ביותר נושא את שמה של העיר, והוא שוכן בחלקו המזרחי של מרכז העיר. במקום מורבה מלבנית גדולה שלה חצר פנימית ומגדל שמירה בן שלוש קומות. "מצודת סולטאן בן זיאד" הצמודה לנווה המדבר ממזרח שימשה את בני משפחת זיאד, שליטי אל-עין ואבו דאבי החל בסוף המאה ה-19, וכיום היא משמשת כמוזיאון הלאומי של אל-עין בו נבקר. מצודה נוספת ששימשה להגנת נווה המדבר במאה ה-19 היא "מצודת אל-ג'הילי" שבה מגדל עגול שקדם למבנה מצודה עצמו.. נעלה לתצפית על אל עין מג'בל חפית הסמוך ומאל עין נמשיך בדרכנו לאבו דאבי ל2 הלילות הבאים. 
 
 
יום 7 אל עין – אבו דאבי (יום ב)
ביום הזה נבקר תחילה במסגד השייח בן זאיד הלבן הגדול והמרשים בכל האמירויות. נבקר במסגד ונתרשם מאד האדריכלות המודרנית הכוללת עיטורים וערבסקות עשויות עבודת יד ושיש מרהיב. מכאן נמשיך לביקור קצר ב"קסר אל וואטן, זהו ארמון הנשיאות המפואר של השייח בן זאיד שליט האמירויות. משם חולש שייח' חליפה בן זאיד, נשיא האיחוד, על המדינה כולה. שם גם נמצא יורש העצר, מוחמד בן זאיד, שנחשב לשליט בפועל של הממלכה והאיש החזק בה. מסדרונות השלטון מוכרים היטב גם לשורת ישראלים בכירים בקהילת המודיעין והדיפלומטיה, שניהלו בחודשים האחרונים המגעים החשאיים בין ישראל לאמירויות.
נמשיך לביקור באי Saadiyat, בו ממוקם מוזיאון הלובר שהפך את אבו דאבי למרכז תרבותי ענק. נבקר כמובן רק ביחידה אחת של המוזיאון המפואר הבנוי בצורת כיפה מושלמת. מכאן ניסע לעבר האי Yas בו נמצא מרכז מרוצי המכוניות של פורמולה 1 ומוזיאון פרארי. בד בבד נמצא במקום גם פארק השעשועים המקורה הגדול בעולם של האחים וורנר. נחזור בערב למלון לארוחת ערב אחרונה בטיול. . 
 
 
יום 8  אבו דאבי – דובאי (יום ג)
.נשלים את ביקורנו באבו דאבי ובהתאם לשעת הטיסה נועבר לשדה התעופה על מנת לטוס ארצה. 
הפעילות ביום זה תיקבע לפי זמני הטיסה ארצה.

תאריכי יציאה: 1/2, 15/2
מחיר: 2400$ לאדם בחדר זוגי
          תוספת יחיד בחדר: 650$
 

 
רשימת מלונות:
 
 דובאי HILTON HABTOOR
 
נמצא בסמוך לבורג' חליפה. 
אבו דאבי Holiday Inn Abu Dhabi כאן
נמצא ממש בלב עיר העסקים של אבו דאבי
 
מלונות ברמת 4-5* איכותיים  
כשרות – הארוחות הכשרות הן באחריות TREAT KOSHER
 
המחיר כולל:
טיסות ישירות ישראל – דובאי / אבו דאבי
אוטובוס/ מיניבוס ממוזג
כלכלה על בסיס חצי פנסיון
מלונות בדרגת תיירות טובה וטובה מאד
טיפים לנותני שירות מקומיים
כל האטרקציות והפעילויות לאורך המסלול. 

המחיר אינו כולל
בדיקות קורונה
הוצאות ושירותים אישיים
ביטוח נסיעות- ניתן לקבל הצעת מחיר במשרדינו דרך "הראל" 03-9436030
הערות חשובות: 
- בהתאם לשלטונות באיחוד האמירויות, החל מה 10.10.21 אין צורך באשרת כניסה.
- הכניסה לדובאי תתאפשר בהצגת מסמך מודפס באנגלית המראה על תוצאה שלילית לבדיקת קורונה שבוצעה בטווח ארבעה ימים (96 שעות) לפני מועד הטיסה.
על הנוסע להציג את המסמך עם שם מלא בדלפקי הבידוק לטיסה.
לפני ההמראה מהארץ, על הנוסע למלא טופס הצהרת בריאות של משרד הבריאות הישראלי.
על הנוסע להביא צילום מודפס של הדרכון.
יש להגיע לדלפקי הבידוק לטיסה עם עותק מודפס של ויזה אלקטרונית (לנוסעים הנדרשים לכך בהתאם לסוג דרכון)
איילה וחברת התעופה אינה אחראית לכל מגבלה שהוטלה או תוטל ע"י גורם כלשהו ואשר תמנע עליית הנוסע  לטיסה או כניסתו לאמירויות.
 
* התכנית הינה ראשונית וכפופה לשינויים, החלטות והנחיות בהתאם למדיניות משרדי הממשלה, רשויות החוק וחברת איילה.
* התוכנית מתארת את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הביקורים לאורך הימים. (יתכן כי נתחיל מאבו דאבי)
* המחיר אינו כולל כל מס ו/או היטל שיוטלו עד למועד היציאה לטיול.
* מחיר הטיול נכון למחירי הטיסות ושירותי הקרקע הידועים נכון לתקופה הקרובה.
* יתכן ויהיה שינוי במחיר הטיול בעקבות עלית/ ירידת מחירים ושינויי שער דולר/ מטבע מקומי.
* יש להדגיש, להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינויו/או מחדל הקשור בחברת תעופה כלשהי אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת "איילה נסיעות" והאחריות כולה תהיה על חברות התעופה במקרה זה וכי" איילה גיאוגרפית" תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
* על הנוסעים להצטייד בביטוח רפואי מתאים הכולל הרחבה להטסה רפואית ואשר מכסה ביטול נסיעה בשל הידבקותו של הנוסע בקורונה
* יתכן כי סדר הביקורים והסיורים ישתנה בהתאם ללוח הטיסות המעודכן.
* המחיר אינו כולל כל מס ו/או היטל שיוטלו עד למועד היציאה לטיול.
 
תנאי הרשמה וביטול:
דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני
יתרת התשלום תוסדר לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.

תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה
מ 15-35 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול,
מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 70% מעלות הטיול,
מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.

חשוב לציין:
במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו. מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).

הערה חשובה:
הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.
הערת קורונה: בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה, החזר מלא על התשלומים במקרה של ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינת היעד המלווה באזהרה של משרד הבריאות בישראל. אשר על כן יש לרכוש ביטוח נסיעות המכסה את נושא הקורונה לחלוטין.
תאריכי יציאה: 1/2, 15/2 תאריכי יציאה: 1/2, 15/2 תאריכי יציאה: 1/2, 15/2

בעקבות ההסכמים שנחתמו בחודש ספטמבר 2020, מתאפשר לראשונה לישראלים לחוות את אחת התמורות האנושיות הגדולות בזמננו – איחוד האמירויות. זהו טיול למקום שהתרחש בו הבלתי ייאמן ומתוך חולות המדבר התפתחו ערים עתידניות, ובהן המגדל הגבוה בעולם, מוזיאונים מפורסמים, לצד שווקים סואנים ומסורות. כל זה בשילוב אירוח למופת בבתי מלון חדישים ומאובזרים