טיול לנוסע העצמאי ליפן

טיול לנוסע העצמאי ליפן
טיול לנוסע העצמאי ליפן הוא טיול "בוטיק" בהתאמה אישית שנועד לאפשר לכם להגשים את החלום הפרטי שלכם ולבחור את הדגשים המעניינים אתכם, אופן הטיול המועדף עליכם, קצב הטיול ורמת שירותי הקרקע. טיול לנוסע העצמאי ביפן הוא חוויה אחרת של חופשה: מדינה עם טבע קסום הנחשבת למתקדמת ולטכנולוגית בעולם ויחד עם זאת בעלת מסורת עתיקת יומין.
 
יפן, "מקור השמש" ביפנית, היא מדינת איים באוקיינוס השקט ממזרח לחופי סין. הטיול המאורגן ליפן הוא חוויה אחרת של חופשה – זהו מפגש עם מדינה הנחשבת למתקדמת ולמודרנית בעולם ויחד עם זאת בעלת מסורת עתיקת יומין, אסתטיקה יחודית ודרך חשיבה שונה משלנו. המפגש עם התרבות היפנית יכלול סיורים במקדשים החשובים ובמוזיאונים, ביקורים בעיירות ובכפרים מסורתיים תוך התבוננות מקרוב על אורח החיים היחודי של היפנים בעבר ובהווה. אוהבי הטבע יהנו לטייל בנופים הקסומים של האלפים היפנים, בדרכי החוף של חצי האי נוטו, בשדות האורז, במעיינות החמים ובגנים המטופחים בעונת פריחת הדובדבן המפורסמת או בעונת השלכת המרהיבה. 
 
 
 
בפגישת יעוץ עם מיטב המומחים שלנו ליפן נלמד להכיר אתכם ונוכל לפרוש בפניכם מגוון אפשרויות שונות: טיול ברכב פרטי עם נהג, ברכב שכור בנהיגה עצמית או בתחבורה ציבורית תוך ניצול מערכת הרכבות המודרנית; טיול עם מדריך מקומי פרטי או הצטרפות לטיולים מקומיים מאורגנים; טיול בדגש אמנות או מסלולי הליכה וטבע; לינות בבתי מלון מפוארים או כפריים מסורתיים והאפשרויות עוד רבות. 
 
 
 
אנחנו נשקיע את הידע המקצועי שלנו בתכנון מסלול המתאים להעדפותיכם ולתקציב העומד לרשותכם. 
 
 
 
"החלום שלכם – המקצועיות שלנו".
 
 
 
 
***ליצירת קשר וקביעת מועד לפגישת יעוץ: טלי זיו 02-5006651, 054-4267329
שלח